هوبارد خیابان تکامل می یابد با یک پارادایم جدید’

در مارس 12, رقصنده از هوبارد رقص خیابان شیکاگو بودند که روی صحنه در حال آماده شدن برای شب باز از بهار برنامه Ohad Naharin‘s DECADANCE/شیکاگودر هریس تئاتر است. آنها همچنان به تمرین تا 5 بعد از ظهر ساعت زمانی که فرماندار J. B. پریتزکر و شهردار لری Lightfoot اعلام کرد دستورالعمل برای لغو مقیاس بزرگ و رویدادهای اجتماعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. “چگونه ما می تواند توجیه انجام [که] شب هنگامی که روز بعد بود امن نیست?”, به یاد می آورد مدیر هنری گلن Edgerton. با هنرمندان در آماده نمایش لغو شد تنها چند ساعت قبل از پرده.

این در حالی است که بسیاری از شرکت های furloughed رقصنده در طول مستند HSDC ادامه داد: برای ایجاد در قرنطینه. “ما بلافاصله لگد به دنده. ما شروع به داشتن کلاس های مجازی ما آغاز شده است بسیاری از فعالیت های آنلاین و ما شده ایم پر رونق می گوید:” Edgerton. هر چند فصل آن در هریس شده است لغو HSDC در حال حرکت رو به جلو با Unbound: مجازی فصل آخربا مجازی اجرای پیتر چو‘s , فضا, در, دیدگاه, Robyn Mineko ویلیامز‘s مخفی قسمت 018: صفحه اصلی تصویریو (اقامت)داخل/خارجسالانه نمایشگاه choreography by HSDC رقصنده. برای یک شرکت تقریبا همیشه دیده جلا به کمال در یک proscenium این بیماری همه گیر باعث شده است تا یک “پارادایم جدید می گوید:” ادگورتون از کار است که تمرین از صفحه اصلی برای ارائه بیش از زوم و Vimeo قرار دادن این شرکت در قبلا غیر قابل تصور فضاها و موقعیت ها. “وجود دارد یک روح جمعی از شرکت و من هیجان زده به صورت روزانه برای دیدن نبوغ خود را و چگونه آنها قرار داده اند خود را به این نظم نوین جهانی است.”

پناه در محل با فضا در دیدگاه

“ما لذت در زیبایی پروانه, اما به ندرت اعتراف تغییرات آن را از طریق رفته برای رسیدن به این زیبایی.” این نقل قول به طور گسترده نسبت به مایا آنجلو شد دانه برای طراح رقص پیتر چو این فضا در چشم انداز. ایجاد شده با HSDC و جدید آموزش حرفه ای برنامه HSPro در سال 2017, قطعه ممنوعه پرسه می زدند هریس تئاتر آوردن مخاطبان از طریق صحنه در راهروها و اتاق پانسمان و بارگیری اسکله به پایان برساند با بینندگان و رقصندگان روی صحنه با هم رو به صندلی های خالی از تئاتر است. “من می خواهم برای نشان دادن فضای آستانه ای در رقص—فضای بین این قطعیت به ندرت پذیرفته تجارب رقصنده با اجازه دادن مخاطبان به نفس با آنها را نگه دارید و دست خود را با آنها می گوید:” چو.

در هفته منتهی به مستند چو مشغول به کار بود با HSDC و HSPro به تجدید نظر در قطعه (در Edgerton کلمات) “یک محیط طبیعی که در آن مخاطبان نشسته است در مخاطبان و رقصندگان در حال پشت proscenium.” پست-مستند چو به کار ادامه داد با HSPro از راه دور و از خانه اش در لاس وگاس که Edgerton او نزدیک خود را به ادامه روند با شرکت. “من گفت:” این به چه معنی است ؟ رقصندگان نه به حال زمان به سرند. من تا به حال زمان به سرند. دنیای ما وارونه تبدیل شده است.'”

چو اجازه حرکت و مراقبه منجر به راه است. “هفته اول من فقط تدریس کلاس های تمرکز حواس جنبش کلاس بر اساس [چینی انرژی و شیوه های هنرهای رزمی] چی گونگ تای چی و بداهه است. من می خواستم به حساس به رقصندگان’ فضا. من سعی کردم به درک که در آن آنها تمام شد. ما تا به حال جلسات خصوصی بعد از کلاس به درک آنچه آنها احساس راحت انجام می دهند و به اشتراک گذاری. پس از آن من فکر کردم شما می دانید چه ؟ من فکر می کنم ما می تواند به جلو مجازی فضای در چشم انداز. من فکر نمی کنم آن را باید یک عملکرد. من فکر می کنم در حال حاضر زمان برای محصول. من می خواهم به آن کلمه پرتاب دور. آن نیاز به یک اشتراک یک تجربه است. این زمان برای جوامع ما به گرد هم می آیند.”

جدیدترین تکرار فضا در چشم انداز طراحی شده برای زوم حفظ چو اصلی چشم انداز های و جمع آوری در یک آرایه از فضاهای واقعی و مجازی با صحنه HSDC رقص اجرای زنده از خانه و همچنین به عنوان تجربه های تعاملی در برک آوت اتاق که دعوت مخاطبان به نفس, رقص, و حرکت همراه است. “آن 100 درصد مشترک می گوید:” چو. “دیوید شولتز نقش پیانو و پدرش نقش ساکسیفون بنابراین ما گنجانیده شده موسیقی زنده. دیوید گفت: “من یک دوربین’ پس من گفتم بیایید یک فیلم است. من سعی کردم به استفاده و الهام از آنها.” HSDC هنری رابط Jonathan Alsberryهمه حساب زوم “متفکر” پا به عنوان مدیر فنی. “مواد از گذشته شد و این نقطه شروع است و ما riffed از وجود دارد.”

از روند Alysia جانسونکه در پیوست این شرکت در سال 2018 می گوید: کار او درونگرا و شفا: “پیتر روش این است که تمرکز بر احساس ما چه که جسمی یا روانی. ما با استفاده از چندین تکنیک [از جمله] چی گونگ و طب سنتی چینی است. کل فرآیند کشت انرژی زندگی. آن را به یک دامنه رایگان دامنه و شدت فعالیت فیزیکی پس از آن به احساس من انتخاب ها و گزینه های که در واقعیت من اصلا به بسیاری از انتخاب ها و گزینه های برای فعالیت فیزیکی در حال حاضر.”

ژاکلین برنت می گوید: “پیتر بود. او اجازه رقصندگان به او بگویید که چه چیزی ممکن بود. من در اطراف صحنه تئاتر [شده] طراحی شده. ما تا به حال به آنها را جا به فضاهای مختلف پس از این تجربه مجازی تر شد بداهه برای من. اما از آنجا که من در حال حاضر یک زبان طراحی رقص از پیتر آن انتقال بود که راحت به.”

“آیا این تغییر روند خیلی برای من. او کارگردانی آن دست کردن [و] آشنایی خود را به خوبی انجام می دهند در بیشتر حذف راه” شولتز می گوید که بازی زیلوفون, پیانو و سازدهنی و بداهه در صحنه در هریس. بعلاوه او اشاره می کند که این وضعیت باعث شده است تا رسانه های جدید برای خلاقیت: در انتظار یک محرک اقتصادی دولت بررسی شولتز availed خود از یک دوربین, نرم افزار ویرایش و فیلمسازی کلاس. “احساس من این [قرنطینه] خواهد بود بنابراین اجازه دهید یادگیری به ویدئو. من ذکر آن را به پیتر و او بلافاصله وظیفه ما با ساخت یک فیلم است. من خیلی خوشحالم که من تا به حال فرصت. و من هنوز هم در حال انتظار برای آن را بررسی کنید!”

برای تجربه رقصنده کار گاهی اوقات disorienting. “پس از اولین تجربه مجازی با پیتر [یک نمایش خصوصی برای HSDC دوستان و خانواده] من خراب شد در اشک” برنت به یاد می آورد. “این چیست ؟ اجرای زنده چنین بازخورد فوری و با این تجربه مجازی, من, مثل, چه, ما فقط انجام دهید ؟ من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه در آن احساس می کردم که برای کسی که در یک فضای کاملا متفاوت و محیط زیست است.” شولتز می افزاید: “با ویژگی های snafus رخ می دهد که وجود دارد یک سطح استرس و سطح amateurism ما نه در همه استفاده می شود. ما [معمولا] احساس مهار نشده. هیچ چیزی در مورد زندگی می کنند نشان می دهد به من می اندازد خاموش کنه. در حال حاضر آن را احساس بسیار شدید است.”

در نهایت این خطر را به همراه داشت پاداش. “یک ساعت بعد مردم شروع به تماس و به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از بودن وجود دارد و آن را انجام آنچه ما امید آن را انجام دهد و پس از آن من احساس بهتر” می گوید برنت. “این یک منحنی یادگیری است که ما نیاز به تجربه. امیدوارم ما آمد بهتر هنرمندان است.” می افزاید: جانسون “من پدر و مادر و مادر بزرگ شرکت کردند. نه تنها آنها قادر به تماشای عملکرد, اما آنها قادر به حرکت و تحصیل. من یک جوان هستم مربی خودم پس از این تجربه است که برای رفتن به toolbox.”

“چیزی که من در مورد این زمان است که ما قادر به خلاق و ما در حال بهبودی از طریق خلاقیت ما می گوید:” چو. “ما اصلا تئاتر اما یک بخشی از آن است که هنوز هم با ما. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم با بسیاری از موانع پس بیایید جشن می گیرند که. من احساس می کنم ما باید انجام دهیم نشان می دهد. این است که در مورد اتصال.”

تجربه کاربر و مخفی قسمت

طراح رقص و سابق HSDC رقصنده رابین Mineko ویلیامز نیز در حال توسعه کار جدید با HSDC به مراسم افتتاحیه این بهار که همه گیر متوقف روند. “در ماه مارس زمانی که مستند به اثر رفت, من یک پروژه [ایجاد هوبارد] حق کردن خفاش. پس از آن من نمی دانم چه باید بکنید. پیتر در یک روند آنلاین و آن ارائه شد به من به همین کار را برای ادامه تمرینات بیش از زوم. من نمی که چون من می خواستم به دانستن آنچه که من نسبت به کار. من نسبت به اتمام این قطعه برای مرحله یا livestream?”

خواهم چو ویلیامز متوجه زمان رسیده بود برای کاوش چگونه رقصنده ساکن خانه های خود را با مخفی قسمت50 دقیقه ای کار در ابتدا برای ایجاد یک تئاتر و پس از توسعه به یک سایت-نرم و قابل انعطاف کار می کنند. پس از آن در سال 2016 اکران در لینک های سالن ویلیامز restaged کار در انواع فضاها از جمله خانه و کافه ها و گالری های هنری. “این همان قطعه همان موسیقی همان منظور همان choreography اما این احساس های مختلف در هر فضا و وجود یک چرخش از رقصنده های آینده در داخل و خارج از کار.”

مخفی قسمت در ابتدا با الهام از سوزان کین‘s 2012 کتاب آرام: قدرت درونگراها در جهان است که می تواند به توقف صحبت کردن. “من فکر کردن در مورد این که عجیب و غریب مجاورت بودن اعتماد به نفس, وحشی و بی باک به روی صحنه هنگامی که در زندگی واقعی من احساس یکسان در تمام” ویلیامز می گوید. او برونگرا برادر JT ویلیامزکه ایجاد شده پیش بینی برای این کار تحت فشار قرار دادند و او را به تمرکز بر روی مخاطبان ، “او یک طراح گرافیک/مدیر هنری در تجربه کاربر طوری که او همیشه فکر کردن در مورد آن است. در هابرد خیابان ما نیست مشروط به فکر مخاطب است. ما سپاسگزار به آنها را, اما من فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در بین هنرمندان است.” گفتگو منجر به غیر متعارف ترتیبات صندلی در مراسم افتتاحیه. “ما تصمیم گرفت تا به مخاطبان انتخاب به نشستن در حقه و یا نشستن در صندلی گسترش در اطراف سالن در لینک های که به طور طبیعی موج به ایده درونگرایی و برون گرایی و راحتی با بودن در عمل و یا بیشتر دور برای دیدن عکس فولر.”

پس از دیدن است که قطعه کار می کرد در نزدیکی ویلیامز تصمیم به restage آن را در یکی دیگر از راه. “ما آزمایش این ایده در Violet ساعت در ترکه یا چوب کوتاه پارک برای دیدن آنچه آن را مانند نگاه در یک فضای است که بسیاری از شخصیت های مخالف پاک کردن تخته سنگ خالی از لینک های سالن. که برای اولین بار طعم و مزه از قرار دادن مخفی قسمت به محیط های جدید. این کار خوبی است که ما تصمیم به ادامه خواهیم داد.” انتقال کار به جایگزین سالن نیز به این پروژه غیر منتظره برسد. “این به ما اجازه را به رقص به افراد و مکان ها که نمی خواهد در غیر این صورت به دنبال رقص و یا دیدن رقص می گوید:” ویلیامز ” با استناد به یک pop-up عملکرد در هومبولت پارک ورزشکار باشگاه. “بسیاری از مردم وجود دارد که فکر می کنم از رقص به عنوان چیزی است که شما نمی توانند درک کنند و یا چیزی است که شما باید برای خرید یک 80 دلار بلیط [برای دیدن]. انسان حرکت می کند. انسان در رقص است. آن را در مورد مردم یک احساس پرنیان. آن را ندارد به ترسناک و تهدید آمیز است.”

برای مخفی قسمت 018: خانه تصویری, ویلیامز می گوید: “هر رقصنده در هابرد خیابان درگیر است. در برخی از خانواده ها وجود دارد سه رقصنده quarantining هم که فوق العاده است برای تریو و دوئت!” این فرایند مشارکتی و بشود به قرنطینه: “من یک پروژکتور و برخی از Led ها قرار داده و با هم کمی روشنایی بسته است که ما در حال پاک کردن و عبور به چند خانه و ما در حال فیلمبرداری از راه دور. من معمولا در FaceTime. من تقریبا تور تمام فضاهای. ما در راه اندازی چراغ ها با هم, راه اندازی, طرح, مجموعه فریم و فیلمبرداری. آنها فیلم بر روی تلفن های خود را و ارسال آن به من و ما تنظیم کنید.”

“آن را احساس نمی کند COVID قطعه به من می گوید:” ویلیامز. “آن احساس می کند مانند چیزی است که ما را در زمان بدون در نظر گرفتن یک فیلم را. راه ما باید آن را تحت تاثیر قرار است توسط ما زمان کنونی اما آنچه من دوست دارم بیشتر در مورد این پروژه این است که آن را احساس می کند از نوع طبیعی است. آن را واقعا خوب بوده است به احساس در خانه دوباره. این چیزی است که ما انجام می دهیم. این است که ما چگونه کار می کنند.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de