بسیار تبلیغ آنتی بادی آزمایش می رسد در Kitsap. اما آزمون برخی از اشکالاتی

برخی از مراقبت های بهداشتی درمانگاه در شهرستان Kitsap در حال حاضر ارائه آنتی بادی آزمایش رمان coronavirus به عنوان تست برای این ویروس همچنان به گسترش در هفته های اخیر. این آنتی بادی آزمایش با برخی هشدارهای مقامات بهداشتی می گویند که از جمله آنها نه قطعی ثابت کند که یک فرد تا به حال COVID-19.

شبه جزیره سلامت جامعه خدمات ارائه شده است آنتی بادی آزمایش در مراکز بهداشت و جامعه تست سایت تاسیس در اواخر ماه آوریل در علاوه بر این به استاندارد COVID-19 تست. غیر انتفاعی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می گوید: تست آنتی بادی شناخته شده علمی به عنوان یک تست سرولوژی در دسترس است برای بیمارانی که معتقد هستند باید قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس اما در حال حاضر لازم نیست که علائم شده اند و در معرض COVID-19 به مدت حداقل دو هفته.

این آنتی بادی آزمون از طریق انجام یک آزمایش خون ممکن است بگویید اگر یک فرد قبلا در معرض COVID-19. اما یک تست مثبت نیست قطعی تایید یک فرد دارای عفونت فعال با توجه به واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, بر خلاف استاندارد آزمون برای تشخیص COVID-19 شناخته شده به عنوان یک واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون.

مقامات بهداشتی دولت می گویند تحقیقات علمی هنوز مشخص نیست که آیا در گذشته عفونت از طریق تعیین حضور آنتی بادی, کمک های مالی, ایمنی نسبت به بیماری و یا اینکه آیا مردم می تواند تبدیل به reinfected مانند سرماخوردگی فصلی.

“این بدان معناست که ما می توانیم به یک فرد با آنتی بادی به COVID-19 است که آنها را در معرض شده است:” دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: آنلاین. “علم نمی تواند بگوید که ما در عین حال اگر این بدان معناست که مردم در حال محافظت از عفونت مجدد.”

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه می گوید: Kitsap ساکنان مثبت آنتی بادی آزمایش شامل نمی شود به عنوان تایید COVID-19 موارد مگر اینکه آنها نیز مثبت تست PCR. به عنوان چهارشنبه, Kitsap, انجام بیش از 5000 تست برای COVID-19 با 158 موارد مثبت و یا در حدود 3% از کسانی که تست شده اند به گفته مقامات بهداشت محلی.

برای تست آنتی بادی افرادی که تست مثبت آنتی بادی بودند و در معرض تایید COVID-19 مورد و یا تجربه مشابه علائم را گزارش می شود که “محتمل” موارد گفت: KPHD سخنگوی نی نی Sooter که هم راستا با دولت در بخش بهداشت و درمان را هدایت.

“این Kitsap سلامت منطقه در حال توسعه یک طرح برای های احتمالی مورد اطلاعات عمومی” Sooter گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. سلامت منطقه نمی داند که چگونه بسیاری از امکانات و یا آنهایی که در حال ارائه آنتی بادی آزمایش نشده است.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه مطلع مثبت نتایج آزمون توسط آزمایشگاه و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. تا زمانی که این ظرفیت کارکنان خواهد مصاحبه مورد به مورد ممکن است مواجهه و هر گونه علائم فرد ممکن است تجربه کرده اند.

چی فرانسیسکن شرکت مادر هریسون مرکز پزشکی است که در حال حاضر در روند داخلی اعتبار تست آنتی بادی برای استفاده بالینی.

با توجه به سیستم بیمارستان, آن است که قادر به ارائه یک استاندارد COVID-19 آزمون برای تمام بیمارانی که نیاز به یک. تمام بیماران بستری شده در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی در حال حاضر تست شده و همه بیماران برای برنامه ریزی یک روش سرپایی خواهد شد تست قبل از قرار ملاقات خود را. می آید که پس از دولت در بخش بهداشت و درمان هدایت در اواخر ماه مارس گفت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به گسترش آزمایش برای همه علامت مردم است.

مقامات بهداشتی دولت می گویند آنتی بادی آزمایش می تواند ابزار مفید ارائه محققان و کارشناسان بهداشت و درمان اطلاعات بیشتر در مورد گسترده تاریخی عفونت روند و می تواند تایید و یا چالش های فعلی داده های اپیدمیولوژیک. آنتی بادی مطالعات می تواند به ارائه اطلاعات مربوطه را برای تصمیم گیران; DOH است با توجه به استفاده از این مطالعات به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس.

پس از شبه جزیره سلامت جامعه خدمات برای اولین بار شروع به ارائه آنتی بادی آزمایش کارکنان اداره 77 آزمون با دو موارد مثبت و 11 در انتظار بهداشتی و گفت: در روز پنج شنبه. PCHS انجام 81 استاندارد COVID-19 آزمون با 0 موارد مثبت و 10 در انتظار آزمون که از روز شنبه.

در یک ایمیل PCHS اجرایی جنیفر Kreidler-ماس می گوید: بیماران باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی قبل از آزمایش پادتن به بحث در مورد آنچه ممکن است نتایج نشان می دهد از جمله این که آیا در این آزمون می تواند تولید یک غلط-نتیجه منفی یا مثبت کاذب نتیجه با شناسایی ویروس های مشابه دیگر از COVID-19.

“ما فکر می کنیم که مردم در واقع بهره مندی از دیدار با ارائه به مرتب کردن بر اساس از طریق بسیاری از COVID-19 اطلاعات غلط است که در خارج وجود دارد و پس از آن ممکن است را انتخاب کنید به تست آنتی بادی در این دیدار و پس از آن احتمالا دوباره در آینده” Kreidler-خزه گفت: در ایمیل.

Kreidler-ماس می گوید COVID-19 چیزی است که جامعه باید برای دریافت راحت تر با.

“ما دیدن تست آنتی بادی به عنوان یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار او گفت:” در ایمیل. “شستن دست ها, اجتماعی, فاصله, چهره و پوشش خود انزوا زمانی که بیمار و آزمایش هستند, اقدامات مناسب برای همه بسیار مسری بیماری است.”

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im