شنیدن صدای بوم? آن را به احتمال زیاد بیس بال به اندازه سنگ اسمانی بزرگ سقوط به اتمسفر

برمرتون — آلن گیتس در یک نردبان کار در خانه خود را در ردموند شنبه شب اتفاق افتاده و به دنبال. سپس او آن را دیدم: “یک جرقه در آسمان است.”

“این واقعا روشن و آن را یک ستاره تیراندازی,” او گفت:.

سپس او آن را شنیده. بعد از شاید یک دقیقه و یا تا او شنیده صدای بوم که دیگران در اطراف Puget صدا توضیح داده شده حدود 7 p. m. گیتس به این نتیجه رسیدند که او می خواهم دیده می شود یک شهاب سنگ و یا بیشتر معمولا یک سنگ اسمانی بزرگ.

رونق شنیده اطراف Puget صدا به احتمال زیاد بیس بال به اندازه سنگ اسمانی بزرگ ورود به جو زمین بیش از شمال غربی اقیانوس آرام.

شناخته شده به عنوان یک ماشین رانی, شهاب بود برخورد به جو زمین در حدود 25 ، 000 مایل در ساعت تولید sonic boom به گفته دکتر توبی اسمیت ارشد مدرس نجوم در دانشگاه واشنگتن است.

“به نظر می رسد مانند یک کلاسیک گلوله آتش” گفت: اسمیت که شاهد آن اما دیدم یک ویدیو یوتیوب و از آن ورود و سوزاند.

گزارش شرکتکنندگان در آمریکا هواشناسی جامعه آمد و در شب چهارشنبه از بلینگهام به برمرتون. ساکنان اطراف Kitsap شبه جزیره گفت: این خانه را تکان داد هر چند که به نظر نمی رسد که باعث هر گونه فعالیت های لرزه ای.

در حالی که باران شهاب سنگ در اوایل این هفته به عنوان برخی از باقی مانده از ستاره دنباله دار هالی است داستد جو اسمیت گفت: چهارشنبه شب اسمانی بزرگ نمی شد به احتمال زیاد مربوط به آن است. اتا Aquariid دوش, آن را به عنوان نامیده می شد که دانه های کوچک بخار بالا در جو, او گفت:, و نمی خواهد که تولید صدا در سطح زمین است.

نیکول Borkholder که زندگی در نزدیکی Kitsap دریاچه غرب برمرتون شد باغبانی که شوهر او راه می رفت تا بر روی عرشه. به عنوان او در او نگاه کرد او را دیدم یک رگه هایی از نور پر کردن چشم انداز خود را. آن را روشن و نورافشان بود و یک دم بلند با کمی پاف از دود که به سرعت از بین می رود, او گفت:. پس با صدای بلند و بوم کوتاه زمان بعد از او انتظار می رود به شنیدن آژیر.

آن را یک موشک ؟ آتش بازی?

“من نمی توانستم باور چشمان من,” او گفت:. “من نمی دانم آنچه که من دیدم.”

اسمیت از دانشگاه واشنگتن مدرس گفت: این رویداد به خودی خود عجیب و غریب نیست. چنین شهاب سنگ سقوط به سمت زمین در همه زمان ها هر چند آنها ممکن است به غیب. بیش از دو سوم از زمین با آب پوشانده شده است. و آنها ممکن است سقوط به دور از مراکز جمعیتی. او گفت که هیچ بزرگتر از یک توپ بیس بال و می میرم کوچکتر در راه آن تا به سرعت سوخته در جو است.

“آنها اتفاق می افتد هر روز,” او گفت:.

نمایندگان پایگاه های نظامی در اطراف Puget صدا همراه با کسانی که از اداره هوانوردی فدرال گفت: آنها تا به حال شنیده نشده از هر دیگر ممکن صوتی رونق در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im