باید یک اورژانس ؟ جلوگیری نمی ER در طول همه گیر Pensacola بيمارستان استرس

بهداشت و درمان مراقبت از مقامات خواست مردم دچار شرایط اضطراری پزشکی برای ادامه به 911 تماس بگیرید و بازدید از اتاق های اورژانس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تاکید بر آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از بیماران از قرار گرفتن در معرض ویروس.

غرب فلوریدا اتاق اورژانس بیمارستان حجم کاهش یافته است و در حدود 30% تا 40% از این منطقه شروع به دیدن اثرات coronavirus. دکتر مارک Stavros مدیر پزشکی بیمارستان بخش اورژانس گفت: افرادی که دچار تروما, درد قفسه سینه, درد شکم یا سکته مغزی علائم مانند نیاز به دنبال مراقبت های اضطراری.

“آنها واقعا باید به دنبال درمان و آنها دوم حدس زدن اگر آنها باید به ER” استاوروس گفت. “بعضی از اینها وابسته به زمان. برخی از درمان و همه چیز می تواند بسیار بدتر در حالی که اگر شما آن را گرفتن کمی آن نشده اند ممکن است به عنوان بد یک مشکل است.”

Stavros گفت: این بیمارستان مشغول به کار در رابطه با خدمات اورژانس به مطمئن شوید که بیماران در آینده از طریق آمبولانس در حال غربالگری برای دیدن اگر آنها ممکن است COVID-19. بسیاری از اقدامات دیگر نیز گرفته شده است از جمله جدا کردن coronavirus بیماران غربالگری کارکنان بیمارستان و حصول اطمینان از کارکنان پوشیدن ماسک.

“اگر آنها مشکوک برای COVID وجود دارد منطقه ای است که برای. ما در حال تلاش قرار داده و آن دسته از بیماران در یک منطقه خاص بنابراین ما نمی متقابل آلوده به سایر بیماران که وجود دارد به دلایل مختلف,” پرستار گفت:.

باپتیست مراقبت های بهداشتی نیز گفت: در انتشار اخبار این هفته بود که مردم نگران بودند اجتناب لازم است اتاق های اورژانس بازدیدکننده داشته است. کارکنان بیمارستان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای کمک به اورژانس بیماران جلوگیری از عفونت از جمله فوری غربالگری مورد نیاز پوشش برای همه بیماران و کارکنان و اجتماعی فاصله در انتظار مناطق.

سانتا رزا شهرستان امنیت عمومی مدیر براد بیکر گفت: این شهرستان شاهد کاهش تماس های اضطراری در طول بیماری همه گیر. بسیار شبیه به بیمارستان او خواست ساکنان به 911 تماس بگیرید و بروید به ER برای شرایط اضطراری.

“بدیهی است که نگرانی ما این است که فقط (همان) به عنوان بیمارستان. اگر شما با داشتن درد قفسه سینه یا سکته مغزی-علائم مانند (طولانی پاسخ) زمان عضلانی (از دست داد). شما نیاز به 911 تماس بگیرید و به امکانات مناسب,” بیکر گفت.

به عنوان فلوریدا شروع به ارزیابی چگونگی آن می تواند شروع دوباره باز دولت, Stavros گفت که او انتظار دارد مردم را به بازگشت به بیمارستان ها و اورژانس.

“من مطمئن هستم که دولت شروع به باز کردن همه چیز را ما در حال رفتن به شروع به دیدن بیماران دوباره به سیستم مراقبت های بهداشتی است که خوب است. من فکر می کنم که یک چیز خوب برای دسترسی به مراقبت که آنها نیاز به” پرستار گفت:. “این بدان معناست که بیشتر بیماران شروع خواهد شد دسترسی به استروژن به عنوان به خوبی به عنوان مورد نیاز است.”

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو