هریسون مرکز پزشکی دیگر: بیمارستان تغییر نام آن به سنت مایکل

هریسون پزشکی مرکز حفظ کرده است اسم آن پس جهان دوم است. در روز سه شنبه بیمارستان رسما تغییر نام آن به سنت مایکل مرکز پزشکی.

در اعلام حرکت بیمارستان رهبران می گویند نام جدید با هدف تقویت ارتباط با پدر و مادر خود سیستم بیمارستان چی فرانسیسکن که در زمان بیش از هریسون در سال 2013. هر دو برمرتون و سیلوردل بیمارستان را در حال حاضر شناخته شده به عنوان سنت مایکل.

“یکی از اصلی ترین اولویت های استراتژیک برای چی فرانسیسکن است برای تبدیل شدن به یکی چی فرانسیسکن” گفت: St Michael جمهور David Schultz که می گوید این تغییر تاثیر نیست هر یک از این بیمارستان خدمات. به روز رسانی به نشانه رخ خواهد داد به تدریج در هفته های آینده و ماه با توجه به سیستم بیمارستان.

Highline مرکز پزشکی در بارین خواهد بود تغییر نام داد و به سنت آن بیمارستان است.

ایجاد شده در پاسخ به 1918 پاندمی آنفلوانزا Harrison بیمارستان شد تغییر نام داد و در سال 1942 به افتخار نفوذ هریسون ، بیش از یک قرن پیش انجی هریسون داوطلب به عنوان یک پرستار در موقت بیمارستان راه اندازی در سال 1918 بیماری همه گیر. او و شوهرش, بنیامین, فروشگاه سخت افزار صاحب بعدها تبدیل به بیمارستان جدید را اکثریت سهامداران و بزرگترین حامیان.

بیمارستان جدید به نام بازتاب سنت مایکل شناخته شده به عنوان قدیس حامی دریانوردان و پزشکان و پلیس اولین پاسخ دهندگان و بیماری و یک نماد برای حفاظت از جامعه است.

“سنت مایکل نشان دهنده رهبری حفاظت و آغاز جدید است. من فقط فکر می کنم آن را مناسب برای این جامعه به خصوص با توجه به نیروی دریایی حضور” شولتز گفت.

نام جدید می آید به عنوان چی فرانسیسکن در جلو حرکت می کند با یک برنامه ریزی انتقال به سیلوردل. این 500 میلیون دلار سیلوردل بیمارستان گسترش است که در حال ساخت برای سه سال گذشته است که میله میله برای باز کردن در ماه نوامبر.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im