گرفتن دیپلم خود را نگه دارید و از دست دادن: کلاس 2020 از فارغ التحصیلی خواهد شد در تاریخ

در اینجا چگونه آن را قرار بود به اتفاق می افتد.

Malikah کمپبل پوشش با همکار المپیک فارغ التحصیلان آماده به راه رفتن در سراسر مرحله در Kitsap Sun Pavilion او را دریافت دیپلم.

او به نظر می رسد به مخاطبان که در آن او با مادر شوهر و 3 ساله دختر کوچولو نشسته در میان ازدحام. متوسط دانش آموز در دبیرستان کمپبل توسط الهام گرفته شده بود دختر خود را به انجام بهتر. او فارغ التحصیل با معدل 3.8 و مدرک کاردانی مدیریت کسب و کار.

“من تصور خودم راه رفتن در سراسر مرحله” کمپبل گفت:. “داشتن دختر من دیدن من انجام است که قطعا چیزی است که من به دنبال به جلو به و من واقعا هیجان زده در مورد.”

محدودیت های اعمال شده در پاسخ به COVID-19 همه گیر را نقش برآب است که رویای. المپیک کالج به جای نگه مجازی شروع جولای 10 شامل یک نمایش اسلاید از فارغ التحصیلان.

“در ابتدا من نا امید شده بود” کمپبل گفت:. “من بسیار نا امید شده بود که دختر من نمی قادر خواهد بود برای دیدن من انجام این کار, اما من به طور کامل درک و چرا از آن اتفاق می افتاد.”

OC مجازی شروع خواهد شد از ویژگی های از قبل ضبط شده به زبان از جمله رژیم صهیونیستی. جی Inslee و Seahawks’ راسل ویلسون. رفته, اما, این خواهد بود که “سلام خط” از اعضای هیات علمی و کارکنان به عنوان دانش آموزان ترک غرفه.

“این یکی از نکات برجسته این رویداد و شما می بینید بسیاری از آغوش handshakes و بالا-سپاس,” OC سخنگوی شاون Devine گفت. “متاسفانه من باور نمی کنم که ما قادر خواهد بود برای از نو خلق این بخش از مراسم.”

در سراسر شهرستان Kitsap و دولت کالج ها و مدارس در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به افتخار کلاس 2020 با خیال راحت. برخی از برنامه های نزدیک به سمان شامل یک درایو-از طریق “فارغ التحصیلی دستکش بلند” در اطراف مسیر از برمرتون دبیرستان یادبود ورزشگاه ارشد نقاشی دیواری در شمال Kitsap و اجتماعی فاصله راه رفتن در سراسر مرحله جنوبی Kitsap بیش از 500 grads … گسترش بیش از چهار روز دوره. این رویداد خواهد شد و بصورت زنده از دبیرستان بیشتر سالن خالی و ثبت و برای آیندگان.

این خواهد بود یک فصل فارغ التحصیلی برای کتاب های تاریخ. فارغ التحصیلان در همه جا به اشتراک گذاشتن یک حس جمعی از دست دادن آنها به عنوان دیده بان rites of passage لغزش دور.

“ما نمی خواهد هر چیزی که ما به دنبال به جلو به مانند ما senior skip day ما فارغ التحصیلی گراد شب prom ما آخرین روز مدرسه” گفت: Jazmin Lamoreaux جنوبی, Kitsap ارشد. “ما فقط فشار مستقیم به بقیه از ما زندگی می کند و من می دانم که من و دوستان من نیست برای آن آماده. بنابراین به طور کلی آن است که آنچه در آن است, اما من درک است که منطقه در حال انجام چیزی.”

ارشاد صادر May 14 توسط دولت واشنگتن و وزارت بهداشت میسازد منو از گزینه های برای جشن فارغ التحصیلی که مطابق با دولت محدودیت برای جلوگیری از جدید سنبله در COVID-19 موارد است. مدرسه محلی تخته و superintendents را در اختیار برنامه ریزی نمایش و حوادث, اما ایران به, Kitsap, سرپرست تیم فصل زمستان اشاره کرد و در اخیر جلسه هیئت مدیره مدرسه آنها همچنین مسئول اجرای عمومی اقدامات ایمنی.

جنوب Kitsap دبیرستان در نظر گرفته و به تأخیر انداختن آن از فارغ التحصیلی تا زمانی که در مقیاس بزرگ گردهمایی دوباره مجاز گفت: اصل دیو گودوین اما عدم اطمینان از که ممکن است همراه با بازخورد از خانواده ها از grads حمل و نقل نظامی و دیگر تعهدات led مقامات منطقه به رها کردن این طرح.

دولت “در خانه” گزینه برای جشن grads شامل مجازی, مراسم, فیلم ها و کمپین های رسانه های اجتماعی شده اند که به تصویب رسید در بعضی از فرم یا دیگر بیشتر محلی منطقه.

نمایش افتخار grads

دولت ارائه می دهد یک “خارج از خانه” گزینه “گالری درایو” مانند صفحه نمایش خارج North Kitsap دبیرستان, شعار grads با حیاط نشانه. این نمایش اجازه می دهد برای مطالعه و یا سازمان درایو-bys. “همه مردم از جمله دانش آموزان باید باقی می ماند در اتومبیل های خود را. کنترل ترافیک ممکن است لازم باشد” دولت توصیه می کند.

در غیر این صورت, North Kitsap چسبیده است با مجازی, جشن از ورزشکار شناخت به جوایز شب شروع (13 ژوئن). منطقه امیدوار است به grads در کینگستون و North Kitsap دبيرستان ارشد “Sendoff” بعد از آن در ماه ژوئن هنگامی که آنها را انتخاب کنید تا دیپلم (دیپلم موارد داده می شود در مراسم واقعی دیپلم صادر شده پس از اتمام ترم است که در این کتاب).

“این دیوانه ما چگونه زمان مانند امروز در کتاب های تاریخ که ما به عنوان خوانده شده در کلاس” گفت: North Kitsap دبیرستان ارشد صوفیه Guzman. “هرگز من فکر می کنم ما خواهد تجربه این, اجازه دهید به تنهایی مجازی فارغ التحصیلی. اما من می دانم که اگر چه ممکن است ما از هم جدا می شود, ما را از طریق این هم به عنوان یک جامعه است.”

جنوبی, Kitsap, تشویق متناوب به گرادیان, گالری, درخواست افراد و کسب و کار به پرواز خود در جنوب Kitsap گرگ پرچم در طول ماه ژوئن.

لطفا با ماندن در ماشین خود را

درایو را از طریق درایو فارغ التحصیلی می توانید تنها برگزار می شود, در استان ها هستند که در مرحله 2 از دوباره باز کردن برنامه ای که Kitsap وارد شده در روز پنج شنبه و آنها با یک میزبان از محدودیت.

رانندگی در جشن نیاز دانش آموزان و مهمانان را به باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را با ویندوز و sunroofs بسته برای کل مراسم است. بازار مال فروشان درایو صاحب جک Ondracek گفت: او نزدیک شده است توسط چند منطقه در اطراف منطقه به میزبانی graduations است در سنگ تنظیم نشده است.

دانش آموزان در درایو-از طریق جشن باید ماندن در اتومبیل های خود از جمله عکس ها به عنوان آنها عبور تریبون. برمرتون دبیرستان را حدود 250 سالمندان را به یک درایو-از طریق رژه 12 ژوئن در اطراف ورزشگاه یادبود که در آن آهنگ در زیر گروه و سرپرست هارون Leavell به او برکت برای ماشین را به درایو بر روی آن.

یادآور مدرسه دانشجوی سال اول Gauntlet یک سنت به استقبال ورودی دانش آموزان BHS کارکنان در ماسک های اجتماعی فاصله گرفته خواهد شد موج خداحافظی به سالمندان به عنوان آنها عبور کند. هر فارغ التحصیل خواهد شد و مورد استقبال Leavell و BHS اصلی مونیکا Zuber که دست دیپلم منهای سنتی دست دادن. دانش آموزان باقی خواهد ماند در اتومبیل های خود را به عنوان آنها در برخواهد داشت برای یک عکس.

به عنوان یک امتیاز ویژه به کلاس 2020 منطقه در سال جاری واگذاری ممنوعیت تزئین کلاه و leis و تشویق دانش آموزان برای تزئین اتومبیل های خود را. برمرتون مدیران نیز بر خاست به صورت حرفه ای به تولید فیلم های هر دانش آموز در 15-کلیپ دوم. مجازی فارغ التحصیلی خواهد شد شب 12 ژوئن.

“من خیلی فوق العاده افتخار این گروه و مبارک همه آنها به فارغ التحصیل, اما غم انگیز است که من نمی خواهد به آنها را به راه رفتن در سراسر مرحله و تکان دادن دست خود را و آنها آرزوی موفق باشید” Zuber گفت. “طوری شده است وجود دارد برخی از اشک ریختن. شده است وجود دارد برخی از لحظات دلخراش.”

بینبریج دبیرستان 336 سالمندان خواهد بود شرکت ژوئن 13 با یک درایو توسط صفوف منظم و ارائه دیپلم در مقابل دبیرستان. Grads تنها اجازه خواهد داشت به گام از اتومبیل های خود را به طور خلاصه به صورت یک عکس با دیپلم. ویدئویی از پیش ضبط شده شروع مراسم خواهد بود نوشته شده آنلاین است که بعد از ظهر. منطقه نه حکومت یک فرد جشن در تاریخ بعد.

یک پیاده روی انفرادی

جنوب Kitsap ارشد راه رفتن میله میله را از ژوئن 1 تا 4 امکان را می دهد بیش از پنج نفر در مجاورت سالن اجتماعات مرحله در یک زمان از جمله دانشجو, کارکنان, عکاس و فیلمساز. دانش آموزان باید از پوشیدن چهره و پوشش تا زمانی که درست قبل از رسیدن به مرحله ای که آنها را انتخاب کنید تا خود را دیپلم کردن یک جدول و به صورت جداگانه مطرح برای یک عکس. خانواده ها را تشویق به تماشای جریان زندگی در خانه اما تا دو تن از اعضای خانواده هر دانشجو خواهد بود بستری در سالن برای ارشد خود را راه رفتن.

قرار می دهد که Mathew McComish در یک نقطه بی دست و پا داده او سه نفر در خانه که می خواهید به تماشای در فرد است. او نیز غمگین به راه رفتن به تنهایی و بدون دوستان او شناخته شده در برخی موارد پس قبل از مدرسه بالا است.

“این یکی از چیزهایی که من آرزو می کنم من می تواند انجام دهد” او گفت:. “شما برنده شوید و برخی از شما از دست دادن برخی از. ما فقط اتفاق افتاده است به از دست دادن.”

McComish است مردد به شکایت دانستن بحث بیش از زمانی که برای باز کردن و چقدر برای باز کردن تبدیل به یک “موضوع حساس.”

“من می خواهم شخصا به یاد کلاس که آن را انجام داد چرا که حتی با همه چیز ما از طریق رفته ما هنوز موفق به دریافت دیپلم ما,” او گفت:.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de