‘بازگشت به پناهگاه خود را’: شهردار سیاتل, واشنگتن, فرماندار آتش در مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید برای رسیدگی به اعتراضات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan به “به به” شهر از معترضان که او به نام “داخلی تروریست ها” تهدید به رسیدگی به تظاهرکنندگان آنها را در یک جفت از اواخر شب توییتهایی چهارشنبه.

“چپ رادیکال فرماندار @JayInslee و شهردار سیاتل هستند که به سخره و بازی در یک سطح است که کشور بزرگ ما هرگز قبل از دیده می شود,'” رئیس جمهور توییتی. “نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این یک بازی نیست. این زشت آنارشیست ها باید stooped بلافاصله. حرکت سریع!”

“داخلی تروریست ها گرفته اند بیش از سیاتل اجرا شده توسط رادیکال چپ دموکرات ، LAW & ORDER!,” او اضافه شده در پست دیگری درست قبل از نیمه شب.

Inslee در پاسخ با یک صدای جیر جیر از خود گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن به اقامت در خارج از دولت و تمسخر رئیس جمهور توییتر تایپی.

“مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار. ‘خم’ به tweeting” Inslee گفت.

Durkan همچنین شات با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 29 سفر به کاخ سفید به عنوان پناهگاه مردم نشان داده و در لافایت میدان خارج است.

“ما را همه امن است. بازگشت به پناهگاه خود” Durkan توییتی.

بعد از منتقدان نقاشی مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به پناهگاه به عنوان بزدلانه رئیس جمهور اصرار داشت که او تنها رفت و در آنجا به صورت سریع “بازرسی است.” اما دادستان کل ویلیام Barr بعد گفته فاکس نیوز که سرویس مخفی توصیه کرده بود او را گرفتن وجود دارد به دلیل نگرانی های امنیتی درباره افزایش اعتراضات.

سیاتل مانند شهرستانها در سراسر ایالات متحده دیده است روزانه تظاهرات پس از جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است پس از اولیه خشونت است.

در پاسخ به outcries در برابر تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس در سیاتل به کنترل جمعیت Durkan وعده داده شده در جمعه کنفرانس خبری وجود دارد خواهد بود 30 روز ممنوعیت استفاده از CS گاز, معمولا شناخته شده به عنوان گاز اشک آور.

با وجود آن ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته باعث موج جدیدی از خشم و انزجار از فعالان و اعضای شورای شهر. در پاسخ اداره پلیس سیاتل حذف موانع از خارج به شرق حوزه ساختمان در کاپیتول هیل محله که در آن معترضان و جوخه های ضد شورش مواجه شده اند خاموش شبانه.

پلیس نیز باقی مانده اند کمیاب در این منطقه پس از آن و به اعتراضات مسالمت آمیز ادامه.

متنوع محله محبوب با جوان ساکنان در حال حاضر تبدیل به شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل خودمختار منطقه که در آن تظاهر کنندگان را سخت تن به تن, چادر و در روز چهارشنبه شروع به نقاشی چه نگاه به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در یک بلوک از خیابان به عنوان انجام شد هفته گذشته در واشنگتن ،

سیاتل تایمز در توصیف این لیبرال جامعه است که فنر از آنجا که پلیس به سمت چپ به عنوان “جدید اعتراض جامعه” یادآور جنبش اشغال از سال 2011 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مداخله در سیاتل را از دست داده و اعتراضات به شرح زیر قبلی خود را متعهد به استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب ناآرامی در شهرستانها او معتقد است که عدم انجام کار خود را.

بسیاری از اعتراض به پتانسیل نیایش 1807 قیام قانون – که به رئیس جمهور این قدرت را به استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی ایالات متحده علیه غیرنظامیان از جمله وزیر دفاع علامت Esper و سلف خود ژنرال بازنشسته جیمز Mattis.

کمک: کریستین فیلیپس و دیوید جکسون, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im