شرق برمرتون — به عنوان جوآن شکارچی غیر روحانی در تخت بیمارستان او را زده با COVID-19 او دوست Cindy Van Winkle به او گفت که بیش از تلفن او خواست او می تواند او را در آغوش بگیرید.

“من می توانید آن را احساس کنید” پاسخ: شکارچی 80 سال شناخته شده برای او معنویت را به عنوان به خوبی به عنوان یک علاقه برای چنین گرم در آغوش می کشد.

“من می دانم که او آن را احساس کنید” Van Winkle گفت. “و من می توانم بیش از حد.”

تنها چهار روز بعد شکارچی تسلیم به COVID-19 شد و Kitsap اول شناخته شده مرگ در یک بیماری همه گیر است که جاروب جهان است و در حال حاضر ادعا کرد که نزدیک به 100,000 زندگی می کند.

اما دیرین برمرتون ساکن مراقبت روح شناخته شده است برای باز کردن نه تنها قلب او اما در خانه خود را برای دیگران بدون توجه به شرایط خود را به حال شناخته شده قبل از وقوع است که او زمان محدود بود. بیش از دو سال پیش شکارچی, یک سرطان ریه بازمانده تشخیص داده شد با ترمینال فیبروز ریوی ایدیوپاتیک.

او اجازه نمی دهد آن را به کند او را بسیار.

“او مصمم بود به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال به نفس هر نفس گفت:” او دختر Jodi Bodenman.

همه گیر مطرح کرد چالش های خانواده را مجبور به غلبه بر برای کمک به بستگان و دوستان خود خداحافظی خداحافظی. تنها یکی از اعضای خانواده می تواند او را در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی یک زمان. Bodenman و شکارچی کودک دیگر جان LeVee تصمیم گرفت آن LeVee که به عنوان Bodenman بود زودتر لنفوم ساخته شده است که او را مستعد ابتلا به بیماری است.

هنگامی که او مجبور به ترک کنار او LeVee تضمین شکارچی آی فون بر روی یک پایه و خانواده بازدید تا پایان. روز دوشنبه به مرگ نزدیک یک هریسون پرستار آمد و برگزار شد او را به دست خانواده گفت.

“…او همیشه در قلب ما به عنوان شکست ناپذیر رقص روح که روشنتر روز ما و کسی که همیشه می تواند تشویق هر کسی با او داستان ها و چشم انداز مثبت در زندگی” LeVee نوشت: در Facebook صبح او به عنوان او شروع به یک دو هفته ای قرنطینه در مادر خود را در خانه و دور از خانواده اش.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه را فاش نمی کند شکارچی نام با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی. اما این سازمان در پیگیری چنین coronavirus مرگ و میر. در مورد حرفه ای پزشکی تایید تشخیص; اما اگر کسی به تسلیم شدن به یک بیماری با علائم کروناویروس ها, Kitsap County, دفتر پزشکی قانونی را به انجام یک سواب برای اطمینان از دقیق رکورد نگه داشتن و با توجه به پزشکی قانونی جف والیس.

شکارچی بزرگ در سیاتل. خانواده او زندگی می کردند در یک خانه قایقی. او emboidied یک دهه 1960 “رایگان روح” با حضور Bellevue کالج و مشغول به کار به عنوان یک مدیر در کسب و کار های متعدد برای بسیاری از زندگی خود را.

او به هنگام تولد به دوقلوها, جودی و جان و پس از طلاق ملاقات و ازدواج اریک شکارچی که زد یک وام مسکن ، LeVee گفت مادر خود را به سرعت در آغوش eric’s سه فرزند— کاترین لری و جان.

“این یک ازدواج زیبا گفت:” ترزا شرودر که با شوهرش باب بود و علاقه وافری به باغبانی با زن و شوهر.

ترزا به یاد می آورد زن و شوهر, سریع, شوخ, گفتگوی بورسی, و چگونه به عنوان اریک بزرگ شده, مسن, Joanne تر شد حفاظتی از او.

این زن و شوهر بود و درگیر با شبه جزیره شورای نابینایان و وسیع فصل پس از اریک خود را از دست داده چشم انداز به عنوان یک نتیجه از دیابت بیش از دو دهه پیش.

“او همیشه وجود دارد, قلاب دوزی, قلاب در دست” به یاد می آورد آماندا خانه Van Winkle دختر که رفت به فصل کنوانسیون با مادر او که کور است.

در آن زمان هم شکارچی در زمان خانه در زیر بال او در این مورد آموزش او را به قلاب دوزی شال و پتو و چیزهای دیگر.

شکارچی تا به حال یک راه “اتخاذ” مردم ، “تماس با من عوض کردن جو” او می گویند. یک لبخند درخشان و یک آغوش استقبال بیشتر از هر برخورد ، او یک دوست و شما می توانید در اعتماد.

“شما می توانید به او بگویید که اسرار و درخواست مشاوره” ، “او بسیار درک روشنفکر. او تا به حال مقدار زیادی از عشق به من بدهید.”

او به یک مرد جوان به نام تایلر هیکس رانندگی درس. رانندگی را تا پایان تبدیل شدن به امرار معاش خود تخلیه یک 80,000 پوند یخچال تریلر در سراسر کشور به عنوان یک تجاری راننده کامیون و مربی.

هیکس’ عمه بود نویسنده ای که شکارچی خواهد نوع خود نسخه های خطی ، زمانی که او تبدیل سن رانندگی هیچ کس دیگری می خواست به پشت چرخ زدن با او گفت: به جز عوض کردن جو. آنها صعود به یک پیر کبود Oldsmobile و شکارچی نشان داد هیکس اصول.

“هر زمان که مورد نیاز او وجود دارد مهم نیست که چه چیزی و بدون سوال پرسید,” او گفت: اظهار نظر از سالت لیک سیتی در اخیر متوقف شود.

شکارچی شوهرش را از دست داده اریک به بیماری در سال 2017. او ایمان در هر دو بومی آمریکا و Bahá’í سنت نگه داشته و او را قوی و کمک به مردم است. حتی در اواخر 70s او در زمان و مطرح نوزاد برای چند ماه.

“ما شوخی مورد مصرف در strays,” LeVee گفت.

شکارچی رفته بود به دیدن دوستان برای جشن تولد 80 در جنوب کالیفرنیا مارس 2, چند روز پس از اولین مرگ ناشی از این بیماری در واشنگتن است. خانواده او گفت که او به یاد می آورد کسی با داشتن جادوها متعدد از سرفه در یک شاتل سواری یا از یک فرودگاه در برخی از نقطه در طول سفر.

در هر صورت او شروع به احساس بیمار پس از بازگشت به خانه. او سوار خودش را به سیلوردل در اواخر ماه مارس به آزمایش می شود برای COVID-19 و آزمون برگشتم مثبت دو روز بعد. دو روز پس از آن, او به او گفت که خانواده او پس نفس او نمی تواند پایان گرفتن.

تب او افزایش یافت و به 103.9. این خانواده به نام یک آمبولانس در مارس 29 و Bodenman اطلاع هریسون یک coronavirus بیمار بود.

هنگامی که او را به غیر روحانی کردن او می خواهم احساس بهتری خانواده و دوستان خود گفت.

“او مانند صدا او را خوشحال جوآن خود” Van Winkle گفت: از یک تماس تلفنی مارس 31. “او فکر آنها می شود آزاد او را.”

چند روز بعد او را به بیماری nosedived. پزشکان و پرستاران در هریسون (آرکانزاس) آنچه را که آنها می تواند به راحتی خود را.

“این heartwrenching و بنابراین بسیاری از مردم نمی این را جدی بگیرد” Van Winkle گفت. “شما نمی خواهید به می دانم که کسی که دست می دهد زندگی خود را به این.”

خانواده مطمئن نیست که در عین حال اینکه به تلاش برای نگه مجازی یادبود و یا صبر کنید تا زمانی که اجتماعی-فاصله اقدامات کمتر سختگیرانه. در ضمن کسانی که مایل به کمک در حافظه خود می توانید انجام دهید به طوری که در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی بنیاد صندوق.

رسیدن به خبرنگار جاش Farley در josh.farley@kitsapsun.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im