سابق شهر باین بریدج ایسلند کارمند منصوب به شورای شهر صندلی

باین بریدج ایسلند – شهر سابق از باین بریدج ایسلند کارمند نامگذاری شده است به عنوان منصوب به باز کردن صندلی در جزیره شورای شهر.

اعضای فعلی شورای ساعت انجام مصاحبه با نه متقاضیان برای صندلی شنبه قبل از رای گیری به اتفاق آرا برای انتخاب islander کریستی Carr که در سمت چپ این شهر استخدام به عنوان یک برنامه ریز در سال گذشته برای یک کار به عنوان یک محیط زیست تحلیلگر شهر سیاتل به عنوان نامزد برای باز South Ward صندلی. یک رای رسمی در انتصاب انتظار می رود که در شورای مارس 12 جلسه.

Carr مشغول به کار در باین بریدج ایسلند وزارت برنامه ریزی و توسعه جامعه کمک به صنایع دستی برخی از استفاده از زمین و محیط زیست کدهای که این شهرستان به تصویب رسید در سال های اخیر است.

“کار و زندگی در جامعه همان شادی است” او در او نوشت درخواست برای صندلی. “در زمان آن نیز یک دردسر واقعی باشد در مواد غذایی خط. پدر مرحوم من زمانی که توزیع نادر ‘مشاوره شغلی,’ پیشنهاد ‘پیدا کردن چیزی شما را انجام دهد به صورت رایگان و کشف راه را برای آن پرداخت می شود.’ اصلی نیست اما من آن را در زمان به قلب است. که کار با بخش برنامه ریزی شده بود – تقریبا – دقیقا همان است که. و همین دلیل است که من علاقه مند هستم در خدمت به عنوان یک باین بریدج ایسلند عضو شورای شهرستان. چون من واقعا لذت بردن از خدمت به جامعه.”

Carr در حال حاضر رئیس هیئت مدیره برای پایدار بینبریج و قبلا خدمت در هیئت مدیره برای دوستان از مزارع.

Carr یکی از نه متقاضیان برای موقعیت که باز در فوریه سابق شورای متی Tirman پا را از صندلی. موقعیت در مدت منقضی خواهد شد پس از نتایج نوامبر 2021 انتخابات عمومی گواهی شده.

“یکی از دلایلی که من اعمال می شود در شورا بود چرا که من بسیار هیجان زده در مورد پتانسیل به نگاه در همه این مسائل است که ما در حال صحبت کردن در مورد مسائل است که من تا به حال فرصتی برای کار در این شهر را از شورای دیدگاه او گفت:” در طول مصاحبه. “از آنجا که من فکر می کنم که در حالی که من دستکاری بسیاری از توپ با کارکنان شهرستان من نیست که در هر نقطه در نزدیکی تعدادی از پروژه ها و یا مسائل یا موضوعات اجازه دهید به تنهایی ترکیبات که councilperson است. من فکر می کنم که البته این امر می تواند خیلی بیشتر به چالش کشیدن برای من اما من بسیار هیجان زده هستم که به چالش بکشد.”

Carr همچنین اشاره کرد که او مشغول به کار در شهرستان کدهای مانند مناطق بحرانی, احکام, خط ساحلی کارشناسی ارشد برنامه زیربخش مقررات و دستورالعمل های طراحی در طول زمان خود را با این شهر است.

“من به آمار زمین در حال اجرا,” او گفت:. “من درک می کنم که چگونه دولت در شهرستان توابع. من درک ساختار جلسات قانونی فرآیند و گردش کار مورد نیاز برای انجام شهرستان کسب و کار. من هم بسیار آشنا با جامعه جزیره و همچنین محیط زیست خود که من فکر می کنم لازم است برای اطلاع رسانی به خوبی تصمیم گیری در سیاست عمومی. با توجه به حوزه کار عدم اطمینان ما با آن مواجه و سخت گیری شورای روبرو خواهد شد بیش از 10 سال آینده من فکر می کنم این مهم است که انتخاب نامزد آماده خواهد شد از یک روز. من فکر می کنم من نیاز به کمی زمان برای رسیدن به سرعت.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, [email protected] و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de