برای معشوق دولت کشتی کرایه یادداشت برداری که درگذشت نبود فقط ‘برمرتون یا بینبریج?’

اگر خط برای کرایه غرفه در ترمینال کشتی در سیاتل بود دیگر وجود دارد دلیلی برای صبر کنید.

استر برایانت-Kyles نبود فقط “برمرتون یا بینبریج?” او یک “نور” در یک دنیوی رفت و آمد کشتی سواران گفت: به خاطر سپردن دیرین واشنگتن کشتی کارمند که در اواخر ماه مارس پس از یک COVID-19 تشخیص با توجه به فوروم اجتماعی.

برایانت-Kyles که می خواهم کار با آژانس برای 25 سال آشنا شد ثابت در ترمینال به صورت منظم Kitsap سواران. آنها به یاد لبخند او و نوع کلمات او ارائه شده است.

“با خانواده اش اجازه من می توانید به اشتراک بگذارید که استر برایانت-Kyles گذشت, هفته گذشته از عوارض به دلیل در بخشی به COVID-19,” Washington State کشتی دستیار وزیر امی Scarton نوشت: در یک ایمیل به فری سیستم کارکنان در مارس 30. “استر شد اخیرا یک بلیط فروشنده در کلمن حوض. او خانواده ما را می خواستم برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از استر با شما و برای تصویب در چه تاثیر مثبت شما و مشتریان او بودند به او. من می دانم که آیا دوستان و همکاران و یا مشتریان او نیز روشنتر بسیاری از زندگی خود را. افکار من همچنان با همه شما.”

برایانت-Kyles بود که برخورد ضربه دوم در روز پس از مرگ او: وفات ارسال شده توسط حقایق سیاتل بر اساس روزنامه اشاره کرد که برایانت-Kyles که در مارس 28, شد به دنبال مرگ همسرش, Edwin Kyles جونیور هفته بعد در مارس 7. دو تن از آنان دیرین ساکنان سیاتل آن اشاره کرد.

Kyles نیز تشخیص داده شده است با COVID-19 دختر او را تایید کرد به Kitsap Sun, اما او اشاره کرد که این ویروس نیست علت مرگ او.

بیشتر: واشنگتن کشتی: سیاتل ترمینال کارمند با COVID-19 می میرد

یک ‘نور’

برای کشتی به طور منظم سواران قایقرانی روند می تواند تبدیل به یک ورزش در, راحت, دنیوی, نظم و روال. معمول صندلی ها نگهداری می شود. Interlopers در آن نقاط shooed بدون یک کلمه صحبت. دیگر مسافران و کارکنان کشتی تبدیل به بخشی از تار و پود زندگی روزمره: “ما کاملا به یکدیگر متصل شده اند در کشتی و کشتی کارگران” گفت: باین بریدج ایسلند پیتر Raffa که به یاد می آورد که چگونه برایانت-Kyles خواهد به یاد داشته باشید نام خود را با وجود او یکی از هزاران چهره او ممکن است ببینید.

“من استفاده می شود به رفتن در خط خود را بر روی هدف, حتی اگر آن را طولانی تر خط به صحبت کردن با او و او را” او گفت: به خاطر سپردن او به عنوان “نور” است که به کمک به رفت و آمد به یک کمی آسان تر است.

او می خواهم رول چشم او و شوخی هنگامی که کرایه خواهد بود پیاده و می گویند: “نگران نباشید زمستان آینده” است که زمانی که قیمت ها در تابستان می افتند و گردشگران خواهد بود رفته Raffa به یاد می آورد.

“استر خواهد در گفتگو بپردازد و او همیشه به حال یک لبخند و همیشه چیزی زیبا می گویند,” او گفت:. “او به یاد ماندنی و او بود که خط همه می خواستم به دلیل این که شما می توانید بگویید که او دوست داشت کار خود را.”

باین بریدج ایسلند را جان Liebling او به یاد می آورد و یکی از بچه ها کشیدن تا در کرایه غرفه فقط در لبه اواخر قایقرانی بازگشت به خانه, ورود فراتر از نقطه ای که آنها می تواند در قایق, او گفت:. برایانت-Kyles radioed جلوتر بود و قایق برگزار می شود به طوری که آنها می تواند آن را در.

“او رفت بالا و فراتر از آن,” او گفت:.

“من رفتم به سمت غرفه, همیشه,” او گفت: به خاطر سپردن چگونه او می خواهم بررسی در زمانی که او می خواهم نگه دار تا در او لین. “من برای او هنگامی که در حال آمدن به عقب و اگر من تا به حال توانایی و ممکن بود برای او را انتخاب کنید لین ما همیشه….”

همراه با او کار گرفتن بلیط در اسکله برایانت-Kyles و تاسیس ستاره درخشان ایمان وزارتخانه COGIC (کلیسای خدا در مسیح) هم با توجه به اگهی در گذشت.

“کشیش ادوین Kyles و خانم استر Kyles بودند وفادار رهبران و انجام مسئولیت های خود به عنوان جانشین خدا مردم با شادی و شور و شوق” آن را گفت. “آنها هر دو به زمان خود استعداد و گنج. آنها خلاق, الهام بخش, و مدبر در نجات از کلام خدا به مردم خود. کشیش و بانوی Kyles عاشق کلیسای خدا در مسیح و وفادار حامیان منطقه ای و صلاحیت تا سلامت آنها شروع به آنها را شکست.”

“هر دو آنها خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته خود را, فرزندان, نوه ها, خانواده, خانواده کلیسا و دوستان عزیز” این زن و شوهر اگهی گفت. “حافظه خود را برای همیشه در قلب ما.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو