فوتبال در میان دبیرستان های ورزشی را به عقب رانده تا بهار

وجود خواهد داشت هیچ فوتبال دبیرستان در ایالت واشنگتن در سال 2020 است. بسته به اینکه چگونه COVID-19 همه گیر با پیشرفت بیش از چند ماه آینده این ورزش است که میله میله به بازگشت در بهار 2021.

فوتبال دبیرستان سوئیچینگ فصل ایستاده بود به عنوان یکی از نکات اصلی صحبت کردن سهشنبه شب به واشنگتن Interscholastic فعالیت های انجمن منتشر اصلاح تقویم ورزشی شامل چهار کوتاه فصل 2020-21 سال تحصیلی.

فوتبال, والیبال, فوتبال دختران و 2B/1B فوتبال پسران در حال میله میله برای شروع در اوایل بهار در حالی که صلیب کشور slowpitch سافتبال و جایگزین فصل برای گلف و تنیس باقی خواهد ماند و در پاییز با هفت. 7 تاریخ شروع. وضعیت دختران شنا/شیرجه سنتی سقوط, ورزش, همچنان یک علامت سوال با راهنمایی بیشتر مورد نیاز از وزارت بهداشت.

این WIAA را هیات اجرایی سهشنبه برای بحث در مورد برنامه های جدید.

“از ماه مارس فلسفه انجمن ما شده است به دانش آموزان اجازه می دهد هر فرصتی به شرکت” WIAA مدیر اجرایی میک هافمن گفت: در یک نسخه. “ما خواسته ایم ما هیئت مدیره و کمیته برنامه ریزی به عنوان خلاق که ممکن است در اجازه می دهد برای کسانی که فرصت. این سختی و بی سابقه تصمیم گیری را, اما از آن شده است الهام بخش برای دیدن بسیاری از مردم در سراسر کشور گرد هم می آیند به کار از طرف دانش آموزان.”

تغییر فصول به شرح زیر است:

فصل 1: صلیب کشور slowpitch سافتبال دختران شنا/شیرجه گلف (جایگزین فصل) تنیس (جایگزین های نجومی)

فصل 2: بازی بسکتبال, بازی بولینگ, پسران, شنا/غواصی, ژیمناستیک, پورنو با یک گروه پشتیبانی, کشتی کج

فصل 3: والیبال, فوتبال دختران, 2B/1B پسران, فوتبال, فوتبال

فصل 4: تنیس fastpitch softball آهنگ/میدان بیس بال, گلف, فوتبال پسران رقص/مته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو