تعداد بی سابقه ای از فلوریدا را برای ثبت بیکاری به عنوان COVID-19 همه گیر را مجبور به اخراج و محدود ساعت در هزاران نفر از کسب و کار در سراسر دولت است.

وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی در وب سایت شده است قادر به نگه دارید تا با تقاضا و بسیاری از کارگران در حال تجربه طولانی تاخیر در تشکیل پرونده و دریافت پرداخت های خود را. اگر چه کاربران در رحمت به دولت در سایت های زیادی از روند ادعا وجود دارد برخی از چیزی که متقاضیان می توانید انجام دهید و بدانید که برای کاهش خطر ابتلا به اضافه غیر ضروری را به تاخیر می اندازد.

دولت ارسال شده دقیق reemployment کمک راهنمای منابع است که می توان با مراجعه به covid19.floridajobs.org و انتخاب گزینه “مشاهده سوالات متداول” را در زیر “برای افراد” می زنیم.

محلی شریل Rehberg و اریک فلور مربوطه مدیر عامل و رئیس عملیات افسر CareerSource Escarosa ارائه برخی از توضیحات و مشاوره برای کمک به کارگران حرکت بیکاری سیستم.

Pensacola بیکاری بالا: Pensacola منطقه بیکاری را افزایش می دهد ده برابر در سه هفته در شروع coronavirus بحران

به دنبال کار می کند؟: در اینجا یک لیست از شرکت های استخدام در پنساکولا در طول همه گیر

وقت خود را. خطاها و اشتباه های arrow به تاخیر می توانید ادعای خود را برای هفته

این کاملا واضح است قطعه ای از مشاوره است اما تا کنون مهم ترین.

وقت خود را پر کردن اولیه خود را بیکاری ادعا می کنند. به آن توجه کامل خود را و مطمئن شوید که شما آن را بررسی قبل از ارسال آن را خاموش. همچنین آن را به کمک اسناد و مدارک شما نیاز دارید — گواهینامه رانندگی, کارفرما, اطلاعات تماس, درآمد ناخالص ، — در حال حاضر جمع آوری هنگامی که شما فایل ادعا می کنند برای اولین بار.

اگر اطلاعات کلیدی مانند شماره امنیت اجتماعی, تاریخ تولد و مسیر یابی اعداد به اشتباه آن را فقط افت می کند در حال حاضر روند پر زحمت.

“هنگامی که شما آمار ثبت اگر یک خطا وجود دارد که در آن شما فقط در تلاش برای عجله از این طریق آن را به هفته برای این خطا را دریافت می کنید تا خود به خود چین و چروک است. بنابراین وقت خود را, دریافت اطلاعات فرستاده شده به درستی اولین بار است که به خودی خود می تواند واقعا به شما کمک کند خود را تسریع نرم افزار” فلور گفت.

خود را در دسترس برای پاسخ به DEO نمایش داده شد

هنگامی که شما مشاهده کرده اید ادعا می کنند آن را مانند بود مشخص شده با “حل و فصل-تکمیل” تعیین. که فقط به معنی ادعای ارسال شده است که در آن تایید شده است Rehberg گفت.

این گیاه در تماس خواهد کاربران به منظور بررسی ادعای اطلاعاتی مانند شماره امنیت اجتماعی, آدرس و بانک مسیریابی اعداد. به طور سنتی این فرایند تایید کرده است به رخ می دهد قبل از اینکه ادعا می کنند در نظر گرفته شده است “زنده” و واجد شرایط برای پرداخت.

فلور توصیه: “مطمئن شوید که ایمیل خود را است تا به تاریخ و بررسی آن اغلب حداقل دو بار در روز. اگر آنها نگه داشتن تماس و ایمیل و آنها نمی توانند به شما, آنها در حال رفتن به حرکت به بعدی فرد و شما در حال رفتن به رفتن در صف.”

ادعای خود را ممکن است با تاخیر اما نمی توان آن را پرتاب

اگر شما در زمینه بیکاری خود را ادعا می کنند هفته پیش و شنیده پشت, شانس هستند آن را از دست داده و فقط کار راه خود را از طریق سیستم.

فلور و Rehberg گفت: راه DEO وب سایت کار می کند این است که آن را طول می کشد در ادعا و سپس به طور خودکار فرآیندهای آنها. اما از آنجا که بسیاری از ادعا می کند که فرستاده شده تا به سرعت — نزدیک به 1.9 میلیون نفر بین 15 مارس و آوریل 26 — سیستم نشده است قادر به نگه دارید تا با پردازش.

پس دلیلی برای متناوب در دسترس نبودن دولت اتصال وب سایت شده است به صورت نرم افزار تعمیر و نگهداری و ارتقاء اما یکی دیگر از دلایل به سادگی شده است اجازه می دهد تا آن را به گرفتن بر روی پردازش های جدید ارسالی, فلور گفت.

Rehberg گفت: یک بار یک ادعا است که باز در این سیستم نمی توان آن را پاکسازی یا حذف شود تا آن را حل و فصل می شود. او گفت: در شرایط عادی DEO تکرار یک لیست تماس مردم با برجسته ادعا می کند که نیاز به وضوح. کارکنان مرکز تماس باید زمان بسیار کمتر است که برای پیگیری کار در حال حاضر, بنابراین Rehberg خواست تماس گیرنده برای رسیدن به DEO به طور مستقیم برای کمک و ماندگار شود.

“فقط سعی در نگه داشتن” او گفت:. “اگر شما نیاز به صحبت با کسی تماس بگیرید و اقامت در تلفن به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید. شما در حال رفتن به قرار دادن در خود نگه دارد. متاسفانه بسیاری از مردم در حال رفتن به دریافت قرار میگیرد چرا که وجود دارد هیچ راه آنها می توانید پاسخ به تمام تماس ها در یک زمان.”

استفاده از یک دسکتاپ خود را تنظیم مجدد پین و هنگامی که در شک, فقط به دنبال اتصال دستورالعمل

آیا شما فایل بیکاری در فلوریدا که در تابستان شما را صرف به دنبال کار بعد از دانشگاه, چند سال پیش زمانی که شما به طور غیر منتظره گذاشته و یا حتی یک دهه پیش در نشت نفت?

اگر وجود دارد یک فرصت خوب برای دولت است که هنوز هم انتظار دارد که شما به یاد داشته باشید قدیمی خود را در ورود اطلاعات.

با توجه به فلور دولت سیستم هنوز هم بکشید تا خود را داده قدیمی زمانی که یک ادعای جدید ساخته شده است با استفاده از همان شماره امنیت اجتماعی. سیستم پرس و جو شما را برای هر کدام یک شماره PIN و یا پاسخ به سوالات امنیتی. بسیاری از مردم ممکن است هنوز هم که اطلاعات در دست “آن را نگه دارید مردم تا” Rehberg گفت.

ریست کردن یک پین در حال حاضر می تواند انجام شود از طریق اتصال وب سایت, اما در آن طول می کشد یک گام اضافی برای آگاهی از.

چیز دیگری که برای آگاهی از, با توجه به فلور است که اتصال سایت بازی نیست و خوب با گوشی های هوشمند و قرص. او در توصیه به کاربران برای دسترسی به این سیستم از یک دسکتاپ برای جلوگیری از ورود مقادیر زیادی از داده ها تنها به آن را ناپدید می شوند زمانی که آنها سعی کنید به آمار ارائه.

فلور همچنین گفت که در دسترس اشکال reemployment کمک و تشکیل پرونده مورد نیاز برای کاربران به سرعت در حال تغییر اما این اتصال وب سایت همیشه بالا نگه دارید. به عنوان مثال او با اشاره به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تا به حال به طور موقت چشم پوشی مورد نیاز برای مستند کار جستجوهای اما اتصال سایت هنوز درخواست کاربران برای پر کردن این زمینه است.

زمانی که درگیری از جمله کسانی که بوجود می آیند, فلور گفت: امن ترین دوره است که به طور معمول به ارائه اطلاع رسانی سایت درخواست.

در نهایت فلور گفت: “ما فقط می خواهید برای اطمینان بخشیدن به مردم DEO در حال کار خستگی ناپذیر به این مسائل تصحیح چرا که در پایان روز سه فلوریدا پرداخت خود را به شماره 1 نگرانی است.”

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو