زمینه نامزدها خطوط به جای تشکر. شری اپلتون در 23 منطقه صندلی

با تشکر. شری اپلتون بازنشستگی پس از سالها به نمایندگی از 23 منطقه در المپیا رای دهندگان را ببینید یک زمینه تازه نام در اوت اولیه رای گیری رقابت برای صندلی.

در اکتبر 2019 چند روز پس از اپلتون عضو Kitsap را قانونی هیئت از سال 2005 اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در این سال او اعلام کرد که او می خواهم برای دیدن او را دنبال کنید: Tracyton را طرا سیمونز یک شخص دموکرات که تا کنون مطرح شده بیشتر پول در مبارزات انتخاباتی مشارکت در اجرای اولیه.

چشم انداز باز صندلی کشیده شده در یک فیلد از نامزدها از جمله برمرتون شهرستان Councilwoman لسلی Daugs همچنین یک دموکرات; آوریل فرگوسن یک جمهوری خواه از Suquamish; و لو Krukar یک دموکرات از کینگستون. یک پنجم نام جیمز Beall ذکر شده به عنوان یک دموکرات از ردموند نیز ظاهر می شود در انتخابات هر چند Beall گفت که او به طور فعال مبارزه برای صندلی.

بالا-دو اولیه محدود خواهد شد زمینه برای یک انتخابات عمومی رای در ماه نوامبر. 23 منطقه را پوشش می دهد باین بریدج ایسلند, North Kitsap پولسبو و شرق برمرتون.

داوطلبان خواسته شد در مورد نقش قوه مقننه در پاسخ به همه گیر و در نتیجه سوراخ بودجه دولت, چهره ها, ایده های آنها می خواهم پیشنهاد در نور از تماس پلیس اصلاحات و پیشنهادات آنها می خواهم برای حمایت در پرداختن دولت مقرون به صرفه مسکن و بی خانمانی بحران.

نگاهی به نامزدهای صندلی به عنوان آنها به نظر می رسد در انتخابات:

لو Krukar: دموکرات 65 از کینگستون

مالی مبارزات انتخاباتی: هیچ سهم در گزارش $3,000 در وام به نفس از 1000 $در هزینه های

Krukar یک پیمانکار عمومی از کینگستون می خواهد به بازگشت به جامعه خود می شود و یک مدافع در المپیا برای 23 منطقه در مورد مسائل مانند دسترسی به اینترنت, ترافیک مسائل در کینگستون و سلامت روان تریاژ تسهیلات برای شمال این شهرستان است. خود را انتخاب تجربه شامل یک جفت از نقش رهبری در دو مالکان’ انجمن در North Kitsap.

“من همیشه لذت می برد حل مشکل,” او گفت:. “بزرگتر چالش بیشتر سرگرم کننده است.”

پرداختن به COVID-19 گیر Krukar خواهد مدافع برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی در “مدیکر برای همه است.”

“در این کشور است. شما بهتر وجود دارد تمام انواع از گزینه های شما می توانید هر آنچه شما می خواهید bro. اما هر کسی باید یک نرم افزار که در آن دکتر و اساسی سلامت” ویژه مادران باردار, او گفت:.

Krukar به نام برای رهبران به “خلاق تر در راه حل” برای پیش بینی بودجه گلایه تاسف خوردن “ما در حفظ و چیدن همان قانون گذاران” و “همان چیزهای قدیمی و آنچه که آنها از ما گفتن … ما مریض هستید.”

“من تو را دیدم قانون گذاران ما بگو هی ما بهترین این و آن.’ شما نمی تواند سقوط کردن قایق و آن را با شرکت ها و درآمد های این دولت است,” او گفت:. “این باید برتر از ملت و آن را مدیریت بسیار خوبی است. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی در حال حاضر وجود دارد. آن را ممکن است صدمه دیده است برخی از احساسات در مورد که در آن اولویت ها در حال رفتن به رفتن اما این جایی است که ما باید برای رسیدن به.”

Krukar پیش بینی تغییر در اجرای قانون است که در آن افسران پلیس را به جای نام “ماموران امنیت عمومی” که نمی خواهد انجام sidearms. افسران هنوز هم سلاح گرم و هنوز هم همان دستگیری قدرت او گفت: اما این تغییر را ایجاد “یک راه برای نزدیک شدن به آن و همچنین طرز فکر های مختلف.”

او حمایت برای یک تریاژ تسهیلات در North Kitsap شبیه به یک عمل Kitsap سلامت روان در برمرتون و با اشاره به نیاز به دسترسی گسترده به پوشش مراقبت های بهداشتی در مدیکر برای همه: “ما همیشه می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم به نگه داشتن مردم در یک پناهگاه امن و هر راه ما می توانیم. گاهی اوقات که دست یافتنی نیست بدون گرفتن آنها پایدار اولین پزشکی است.”

جیمز Beall

در پاسخ به یک پیام از Kitsap Sun پژوهنده در مورد نامزدی خود را Beall گفت: “من به طور فعال در مبارزات انتخاباتی و هیچ علاقه ای به کمپین (من حتی تشویق مردمی برای در نظر گرفتن سایر نامزدها در (رای دهندگان راهنمای) جزوه) اما من کاهش یافته است و صادقانه در خدمت منطقه باید انتخاب شود از طریق برخی از پیچ و تاب و عجیب و غریب از سرنوشت!”

لسلی Daugs: دموکرات, 58, از برمرتون

کمپین مالی: $24,000 در سهم 14000 دلار در هزینه های

Daugs یک چهارم مدت عضو برمرتون شورای شهر و پردیس افسر امنیتی برای Mountain View Middle School در برمرتون بازار سیاهی منطقه ای او تجربه خدمت در تخته حاکم Kitsap 911, Kitsap, حمل و نقل و سازمان های دیگر.

کسانی که مواضع او گفت: به او داده اند به “مهارت بزرگ است که رفتن به من کمک کند حرکت به جلو به دولت و قوه مقننه.” او می بیند المپیا به عنوان گام بعدی.

در پاسخ به همه گیر Daugs گفت: “یکی از چیزهایی که من نمی خواهید ما را به انجام قطع خدمات به خدمات اجتماعی سازمان.” Daugs گفت: او در حمایت از اضافه کردن بیشتر از یک بار مالیاتی به خانواده های شاغل و می خواستم ببینم که در آن موجود دلار می تواند مجددا اخذ شود برای رفتن به خدمات اجتماعی یک “بودجه اضطراری” و خرید تجهیزات حفاظت شخصی.

“ما ممکن است به عقب در برخی از پروژه ها و یا … من نفرت را به اخراج کارکنان هر من نفرت قرار داده و بار دیگر بر ما خانواده های طبقه کارگر توسط مالیات آنها, اما من نمی خواهم به مطمئن شوید که ما نمی برش خدمات اجتماعی و به دنبال, دوباره, ما, قوانین مالیاتی,” او گفت:. “برخی از آن می تواند مجددا اخذ به نفع این COVID و امیدوارم ما می توانیم با استفاده از آن عاقلانه.”

Daugs گفت که او می بیند ارزش را در ادارات پلیس در سراسر کشور بلکه به رسمیت شناخته شده و کسانی که “بی عدالتی در مورد ما ادارات پلیس.” Daugs گفت که او می خواست به بررسی دولت اعتبار روند که او گفت: کمک می کند تا مطمئن شوید که این بخش دنبال پروتکل و گفت که او می خواست برای دیدن تحقیقات پلیس سوء انجام شده توسط واشنگتن گشت. سیاست مانند گردن, دارای, مانند یکی که کشته جورج فلوید در مینیاپولیس “من قطعا می خواهم به آن نگاه کنید و مطمئن شوید که یک سیاست است که ما لازم نیست که” او گفت:.

Daugs گفت که او می خواهم به در نظر گرفتن سیاست های مانند کلاه بر قیمت اجاره ایالتی کدهای لوازم جانبی واحد مسکونی و سیاست های که اضافه کردن بیشتر سهام مسکن. او تمجید شهر برمرتون حمایت از برمرتون سازمان مسکن و خواهان به دنبال فرصت های مشابه با سازمان های ایالتی.

“من می خواهم به مطمئن شوید که اگر شما زندگی می کنند در Belfair که انتخاب خود را, اما شما زندگی می کنند وجود دارد چرا که شما می خواهید به شما نمی کند چرا که شما نمی توانیم به زندگی که در آن شما کار می کنند,” او گفت:.

طرا سیمونز: دموکرات, 42, از Tracyton

کمپین مالی: $191,200 در سهم $128,400 در هزینه

سیمونز یک حقوق مدنی وکیل و بنیانگذار مدنی بقا پروژه یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران قبلا زندانی مردم است. گروه متولد شد از تجارب خود را با استفاده از مواد مخدر و زندان به او نگاه کرد و به حمایت از دیگران با مشابه شانس دوم.

او امتیاز به کار خود در المپیا دفاع در عدالت کیفری اصلاح مسائل در سال های اخیر و اشاره می کند: “من قادر به ایجاد روابط قوی در دو طرف راهرو به منظور در واقع قانون را تغییر داد.”

سیمونز گفت: او می تواند یک مدافع برای “مترقی درآمد” انتخاب و به دنبال هر گونه کاهش به دولت در بودجه از طریق سهام لنز. او امیدوار است برای کاهش نیاز به کاهش کسری بودجه از طریق این نوع درآمد.

سیمونز گفت: او را پشتیبانی انواع منابع جدید درآمد در مالیات مانند مالیات بر سود سرمایه و مالیات بر مازاد غرامت برای کارکنان از شرکت های بزرگ است. او به رسمیت می شناسد چالش های که صورت مالیات بر درآمد دولت, اما, او گفت:, “آن را به دنبال مانند تمام تحقیقات نشان می دهد که درآمد دولت از مالیات بر دستمزد بالا بگیر که اجازه می دهد ما را به یک نمایشگاه بیشتر ساختار مالیاتی و با انجام این کار ما می تواند به کاهش مالیات بر فروش و کسب و کار و شغل مالیاتی) در کسب و کارهای کوچک و عادلانه تر بسازیم.”

“اگر ما می تواند فشار رو به جلو برخی از این ما می تواند از بین بردن و یا کاهش این کاهش بودجه به ما آسیب پذیر” او گفت:. “شما باید به انسان نیست اگر شما راه رفتن توسط مردم در خواب بر روی ما پیاده رو و نه مراقبت و نمی خواهید برای دیدن آنها باید خدمات و یک خانه.”

سیمونز گفت که او می خواست برای دیدن مستقل نظارت از تحقیقات پلیس در سطح دولت و حمایت برای افزایش تاکید بر مفاهیم مانند تروما-اطلاع مراقبت و ضمنی تعصب آموزش.

“من می تواند یک حامی قوی برای افزایش بحران پاسخ ناوبری به کار در کنار پلیس و اجازه دهید آنها را مددکار اجتماعی و در تماس مشاور سلامت روان و نگاهی که نوع بار از پلیس,” او گفت:.

تماس برای اطلاعات بیشتر مقرون به صرفه و یارانه مسکن برای انواع آسیب پذیر کلاس سیمونز نیز مورد ستایش قرار داد مزایای around-the-clock, پناهگاه بی خانمان شده اند که فعال در Kitsap در طول pandemic: “ما نیاز به یک 24 ساعت در پناهگاه. دوره.”

مارس فرگوسن: جمهوری, 35, از Suquamish

کمپین مالی: $3,500 در سهم $1,100 در هزینه

فرگوسن تنها رقیب جمهوری خواه برای صندلی و صندلی و 23 منطقه خواهان و کمک می کند تا برای اجرای خانواده پیمانکاری برق شرکت.

“کار من این است که تقریبا برای احیای یک حزب در این منطقه که واقعا نبوده است نمایش و قرار دادن مردم در انتخابات است,” او گفت:. “آن که ایالات متحده تلاش و از آنجا که من شناخته شده است که بسیاری از رای دهندگان بودند واقعا محروم. آنها از مردم که فقط به آنها ندارد کسی که در انتخابات به نمایندگی از آنها پس چرا رای دادن ؟ این است چگونه بسیاری از مردم احساس می کنند.”

فرگوسن گفت: او تمرکز بر کمک به کسب و کار بهبود یافتن از این بیماری همه گیر اثرات نورد بازگشت مالیات و مقررات.

“به خصوص پس از این بحران ما را نمی توان فقط انباشته بیشتر مالیات بر کسب و کار چیزی است که ما انجام داده ایم در سال گذشته ما فقط در ادامه به قرار دادن یک بار بزرگ در مالیات بر کسب و کار. ما باید شروع به صحبت کردن در مورد امداد.”

“ما نیاز به نگاهی که در آن ما می توانید برش و ما نیاز به تمرکز تلاش های ما به که او گفت:” از دولت بودجه. “من معتقدم که اگر ما به این با نگرش بیایید آوردن درآمد بیشتر با قرار دادن بار بر روی مردم است که ما فقط در حال رفتن به ایجاد بیش از یک بحران است.”

فرگوسن می خواست برای دیدن بیشتر د-تنش های آموزشی مورد نیاز برای پلیس و به نام برای گام برای رسیدن به اطمینان حاصل شود “به معنی دسترسی به دادگاه است.”

“ایمنی اغلب محافظت از افراد که می توانست پاسخگوی عمل خود را,” او گفت: از حمایت در برابر دعاوی مدنی اعطا شده به مقامات دولتی. “من فکر می کنم که ما نیاز به تمرکز بیشتر بر مراحل برای محافظت از حقوق مردم را به یک مورد که در قانون اساسی خود حقوق نقض شده است.”

فرگوسن پیش بینی ساخت مسکن بیشتر مقرون به صرفه در دولت با کاهش مقررات و هزینه ها.

“ما در حال رفتن به رفع بی خانمانی تا ما رفع سلامت روان ما سیستم و آدرس اعتیاد به مواد مخدر,” او گفت:, گفته است که دولت بی خانمانی بحران ناشی در بخشی از این شکست برای پرداختن به مسائل اساسی مانند مسکن و کمبود خدمات برای کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روانی و معلولیت و “دولت ما juvenile justice سیستم است که مجموعه بیشتر و بیشتر در بزرگسالان جوان در یک مسیر که بیش از حد اغلب منجر به اعتیاد به مواد مخدر, مسائل مربوط به سلامت روان و بی خانمانی است.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort marmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaBahisnowCasinoslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satin al poultry processingLevitraGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma chip tuning