واقعیت بررسی: در حال پا زخم یک نشانه جدید از COVID-19? آن را بیش از حد به زودی برای گفتن

این ادعا: آبله مرغان-مانند زخم به خصوص در پا از جوان COVID-19 بیماران جدید کروناویروس علامت

زمانی که “Inside Edition” گزارش جدید پا-درد نشانه ای از COVID-19 در آوریل 16, ادعا می کنند به سرعت در ملاقات با شک و تردید.

بسیاری از Facebook کاربران سوال این ادعا را در بخش نظر دهید: “پس اجازه بدهید من این را راست هر چیزی نشانه ای است در حال حاضر؟”, “ریزش زبان تورم..بیایید اضافه کردن چند” و “به نظر می رسد مانند یک کبودی به من .. او stubbed پا خود را.”

“پزشکان در اروپا (گزارش) در حال دیدن آنها پا زخم بر روی تعدادی از بیماران شبیه به آبله مرغان” درون Edition, استیون Fabian گزارش شده است.

کوچک و آبی و تکه های در حال نمایش به ویژه در کودکان و نوجوانان و به نظر می رسد شایع تر از یک بار بر این باور Dr. Mehmet Oz از “The Dr. Oz Show” گفت: “در داخل Edition.”

“پزشکان در ابتدا فکر می کردند که عنکبوت نیش یا برخی از شرایط نامربوط اما معلوم آنها احتمالا از رگ های خونی مسدود کردن از ویروس” Oz گفت. “و اگر شما آنها را ببینید که یکی از نشانه هایی که شما در واقع ممکن است COVID-19.”

چند رسانه های خبری از جمله ایمیل های روزانه, همکاری روزنامه مترو نیویورک پست “امروز نشان می دهد” و ایالات متحده آمریکا امروز پس از گزارش این ممکن است نشانه ای است که متخصصین پوست در حال حاضر لقب “COVID انگشتان پا است.” برخی از پزشکان معتقدند این زخم پا هستند به احتمال زیاد نشانه ای از COVID-19 اما به علت این است که هنوز برای بحث.

چه ‘covid انگشتان پا,’?

“آنها به طور معمول دردناک به لمس است و می تواند سوزش داغ” گفت: دانشگاه پنسیلوانیا Oerelman دانشکده پزشکی ارشد از بیماری های عفونی دکتر Ebbing Lautenbach.

علامت منحصر به فرد است زیرا تمایل به نظر می رسد در بیماران بدون علامت که با از دست دادن ناگهانی بو یا طعم.

“این یک تجلی رخ می دهد که در مراحل اولیه بیماری به این معنی که شما باید این برای اولین بار, سپس شما پیشرفت” Lautenbach گفت. “گاهی اوقات این ممکن است اولین نشانه این است که آنها COVID زمانی که آنها لازم نیست که هر گونه علائم دیگر.”

زخم های ارائه شده در بیماران در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و تایلند و در حال حاضر ایالات متحده است. وضعیت مستند در مجله American Academy of Dermatology شده است به عنوان یک بثورات شبیه دانگ یکی دیگر از بیماری های عفونی و یا یک نوع گذرا Livedo Reticularis موقت بیماری پوستی با یک دیوار خالص مانند الگوی.

در مارس 9, بیانیه, اسپانیایی شورای عمومی از رسمی پزشک کالج نوشت که زخم های “فزاینده ای تشخیص داده شده در بیماران مبتلا به COVID-19 به خصوص کودکان و نوجوانان” اگر آنها می تواند همچنین به نظر می رسد در بزرگسالان است.

این شورا همچنین اعلام کرد طرح خود را برای ایجاد یک رجیستری برای نظارت بر COVID-19 موارد مربوط به این ضایعات.

COVID-19 می تواند باعث پوست دیگر علائم

آکادمی پوست آمریکا نیز ایجاد یک COVID-19 رجیستری به مسیر حوادث COVID-19 موارد مربوط به شرایط پوست و شرایط موجود. حدود 130 موارد ارائه شده به رجیستری تا کنون با توجه عاد رئیس جمهور دکتر Bruce H. مونترال.

“پوست بدن, بزرگترین ارگان و در برخی موارد تغییرات در پوست – اغلب در قالب راش – می تواند نشانه ای از یک بیماری زمینهای,” مونترال گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

عاد و اسپانیایی عمومی شورای Podiatrists کالج ” ثبت بخشی از جامعه پزشکی را تلاش برای درک COVID-19 و علائم آن.

این Hospitalist جامعه از بیمارستان, پزشکی, رسمی, مجله خبری, مصاحبه با دکتر رندی Jacobs, دستیار استاد بالینی پوست در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

او توضیح داد که 67 سال COVID-19 بیمار که اولین علائم شبیه سرماخوردگی. یک هفته بعد بیمار توسعه خارش درونی خود-ران و شروع ادرار خونی. هر چند هر دو شرایط دور رفت در عرض 24 ساعت بیمار بعد از تست مثبت است.

راش به نام گذرا livedo reticularis شد مسدود کردن عروق خونی در بیمار کلیوی باعث او را به ادرار کردن خون جاکوبز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“با” COVID شما ببینید این بثورات جلدی و برخی از بیماران متوجه آن می آید و می رود,” او گفت:.

جاکوبز گفت: Health.com که بثورات معمولا خود ایمنی مربوط است و او از مشاهده آن در سه تا از بیماران خود که مبتلا به COVID-19.

Health.com گزارش شده است که یک مطالعه مشاهدهای از 88 نفر در ایتالیا نشان داد که حدود 20 درصد توسعه نوعی بیماری پوستی است که ممکن است مربوط به COVID-19. یافته های مستند شد در مجله European Academy of Dermatology و Venereology.

Jacobs’ نتايج به زودی منتشر شود در مجله American Academy of Dermatology ، Health.com گزارش.

کارشناسان پزشکی اختلاف نظر دارند, در, علت

سازمان جهانی بهداشت یا مراکز کنترل بیماری هنوز به رسمیت شناختن این پا زخم به عنوان نشانه ای از COVID-19. هر دو سازمان در ادامه هشدار عمومی از علائمی از جمله تب و سرفه خشک و اشکال در تنفس یا تنگی نفس و لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و یا از دست دادن طعم و بوی.

اسپانیایی شورای عمومی از رسمی پزشک کالج خطاب به فقدان شواهد اطراف علت این زخم در مارس 9, بیانیه.

“بدیهی است که با توجه به زمان کوتاه سپری شده شواهد علمی را نمی توان مورد بحث هنوز” شورای گفت و تاکید بر اهمیت این علامت با وجود عدم تحقیق است. “شورای Podiatrists خواستار آن دانشکده ها و اعضای آن باید بسیار مراقب باشند زیرا این ممکن است نشانه ای از COVID-19 تشخیص است که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش است.”

Lautenbach پیشنهاد زخم می تواند ناشی از پاسخ بدن به کروناویروس در شکل موضعی پا التهاب و لخته های خونی.

“پاسخ کوتاه این است که هیچ کس نمی داند” Lautenbach گفت.

جاکوبز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که او مظنون به زخم ممکن است نسبت به چیزی غیر از coronavirus هر چند بیوپسی مورد نیاز خواهد بود برای تعیین علت.

“Chilblains — که در آن پا به نوبه خود تیره به دلیل کمبود خون تامین می افتد” او ارائه شده به عنوان یک علت ممکن است از زخم. “زونا می تواند فعال با هر نوع بیماری. شما می توانید با آنچه به نظر می رسد مانند آبله مرغان است.”

جاکوبز Ebbing و اونس همه توافق دارند که حضور این زخم نشان می دهد “یک فرصت بسیار خوب” که یک بیمار ممکن است مبتلا COVID-19.

امتیاز ما: اطلاعات بیشتر در مورد نیاز

این ادعا که پا زخم ممکن است علامت اولیه از COVID-19 به خصوص برای بیماران جوان نمی تواند امتیاز به عنوان درست یا غلط در این زمان به دلیل تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. گزارش های متعدد — و همچنین به عنوان یک مطالعه منتشر شده — رله که COVID-19 بيمار در حال توسعه زخم ها و ضايعات. ممکن است آن پا زخم های ناشی از کوروناویروس اما هنوز شواهد کافی. زخم نیز می تواند نسبت به وضعیت موجود و یا تصادفی. بدون در نظر گرفتن پزشکان توافق دارند که جامعه پزشکی باید آگاه باشند از پا زخم به عنوان ممکن است نشانه ای در هنگام کار برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • American Academy of Dermatology
  • Health.com
  • Journal of the European Academy of Dermatology و Venereology
  • جامعه پزشکی بیمارستان
  • سازمان بهداشت جهانی

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو