اجرای بدون ماسک-هیچ-خدمات ‘چالش’ top Kitsap سلامت رسمی می گوید

برمرتون — سه شنبه, کسب و کار در سراسر کشور نياز به رد خدمات به هر کسی که با پوشیدن ماسک یا پوشش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در جلسه ای که همان روز Kitsap, بهداشت عمومی منطقه مدیر Keith Grellner گفت: اجرای دستور از طریق افسران پلیس صدور استناد تقریبا غیر ممکن بود و او به نام به جای افراد به رعایت شرط از حس وظیفه مدنی.

دولت به تازگی با صدور دستورالعمل برای کسب و کار در مورد نحوه اجرای قانون, مشاوره آنها ممکن است تجاوز متخلفان اما تشویق آنها به استفاده از چندین تاکتیک های ملایم تر اجبار.

Kitsap County نرم افزار به حرکت به مرحله 3 از دولت coronavirus طرح بازیابی شده را در خود نگه دارد چرا که از یک سنبله در موارد زیر شروع فاز 2 در اواخر ماه مه. Kitsap تا به حال 90 تایید COVID-19 مورد در ماه ژوئن در مقایسه با 11 مه و شده اند وجود دارد شیوع بیماری در پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت در Kitsap County, KPHD سلامت افسر دکتر سوزان ترنر در گزارش روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره.

او با تاکید بر اهمیت مکرر و کامل شستن دست و اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک در داخل خانه و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود. KPHD تشویق مردم برای دریافت تست اگر آنها گمان می کنند آنها در معرض COVID-19 یا اگر آنها توسعه و حتی علائم خفیف.

“تا آنجا که اجرای آن بسیار چالش برانگیز است موضوع در تعداد مختلف جبهه” Grellner گفت: در مورد ماسک جدید مورد نیاز است. “ما درک سرخوردگی و پرسش از اعضای بسیاری از مردم هنگامی که آنها انجام می دهند همه چیز درست و زیر هدایت زمانی که آنها را ببینید افرادی که نیست.”

شکست به دنبال ماسک حکم مجازات به عنوان یک تخطی از قانون با جریمه نقدی تا 100 دلار و تا 90 روز در زندان بود. افراد معلول خاص و شرایط بهداشتی معاف از نیاز به پوشیدن ماسک.

Grellner خواست خریداران و کسب و کار مشتریان به “دلسوزی” برای افرادی که ممکن است در معاف دسته. او همچنین توصیه فرمان روشن از مردم در فروشگاه ها است که با پوشیدن ماسک.

“اگر ما فقط مراقبت از خودمان و بقیه آن را به محل سقوط” Grellner گفت.

Grellner گفت: وجود دارد یک نوار بالا برای بار اثبات است که باید به تعقیب یک ماسک نقض.

“شما باید به شواهدی در دست” Grellner گفت. “این بدان معناست که آن را یک انتظار غیر واقعی به فکر می کنم شما می توانید در لاو در سیلوردل کسی بدون ماسک, شماره گیری 911 و اجرای قانون عامل می رسند لاو و مصاحبه فرد است. این واقع بینانه نیست. وجود ندارد مردم به اندازه کافی در شهرستان سازمان های اجرای قانون و سلامت عمومی در دسترس برای پاسخ به هر تماس برای هر شکایت برای هر ماسک نقض.”

نقش کسب و کار

معافیت نیز پیچیده تر تصویر. صاحبان کسب و کار می توانید بپرسید اگر یک مشتری با پوشیدن یک ماسک یک وضعیت پزشکی یا ناتوانی, اما آنها نمی تواند درخواست برای جزئیات شرایط بهداشتی و آنها می توانند درخواست برای اثبات و یا اسناد و مدارک از این معافیت با توجه به دستورالعمل از دولت است.

دستورالعمل توصیه به صاحبان کسب و کار به “مودبانه آموزش بازدید کننده و یا مشتری در مورد بهداشت عمومی نیاز به پوشیدن ماسک یا پوشش.”

کسب و کار ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن سهام از ماسک در دست مشتریان است. Kitsap این شهرستان و شهرستان دولت ها با استفاده از مراقبت عمل coronavirus امداد کمک های مالی برای تامین کسب و کارهای محلی با ماسک گزارش KPHD اعضای هیئت مدیره که به نمایندگی از دولت های محلی.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای کسانی که ماسک به راحتی در دسترس برای کسانی که آنها را نمی گفت:” پورت اورچارد شهردار راب Putaansuu رئیس هیئت مدیره.

برای مشتریانی که قادر به پوشیدن ماسک یا پوشش کسب و کار را تشویق به ارائه تسهیلات مانند منظقه وانت تحویل و یا یک برنامه ریزی قرار ملاقات زمانی که فاصله فیزیکی می تواند تضمین.

مشتریان بدون یک وضعیت پزشکی است که حاضر به پوشیدن ماسک باید “مودبانه” گفته شود این کسب و کار نمی تواند آنها را در خدمت و که آنها نیاز به ترک محل.

“تحت هیچ شرایطی نباید کسب و کار نماینده تلاش برای از بلوک یک فرد از ورود و یا حذف فیزیکی آنها را از محل” دستورالعمل توصیه می کنند. “اگر فردی حاضر به ترک کسب و کار نماینده باید دنبال هر روش به طور معمول آنها را دنبال کنید.” که شامل گزینه تماس با اجرای قانون محلی نشان می دهد فرد خاطی.

نگرانی از شیوع بیماری

ترنر گزارش KPHD است نظارت بر 22 فعال موارد COVID-19 ساخت به طور منظم در تماس با افراد آلوده که به خواسته جدا ماندن در خانه تا حداقل سه روز پس از آنها علامت رایگان بدون دارو. KPHD نیز انجام تماس ردیابی در موارد به توصیه افرادی که ممکن است در معرض.

ترنر گفت: KPHD در حال آماده سازی تجدید نظر داده که شهرستان مجاز است به درخواست مجدد برای فاز 3 که اجازه می دهد تئاتر کتابخانه ها و موزه ها به بازگشایی همراه با تجمعات تا 50 نفر و فعالیت های ورزشی است.

مقامات بهداشت با احتیاط اما در مورد افزایش موارد در ماه ژوئن و شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. ترنر گفت: اگر چه بیمارستان ها باید ظرفیت کافی در حال حاضر برای رسیدگی به زمان افزایش موارد در Kitsap شیوع در یک خانه سالمندان زندگی کمک تسهیلات و یا بالغ خانه و خانواده می تواند به سرعت پایمال محلی سیستم بهداشت و درمان.

KPHD هفته گذشته گزارش شیوع بیماری در سه امکانات مراقبت های مسکونی. که در شماره این هفته تا پنج. شیوع تعریف شده است به عنوان یک یا چند مورد از COVID-19 در یک مرکز اقامت و یا کارمند و یا یک مقیم شديد علائم تنفسی و در نتیجه بستری شدن در بیمارستان یا مرگ یا دو و یا بیشتر ساکنان و یا بهداشت و درمان کارگران با شروع نشانه های سازگار با COVID-19 ظرف 72 ساعت از هر یک از دیگر.

KPHD وارد شده گزارش از پنج COVID-19 شیوع بیماری در امکانات مراقبت های مسکونی از جمله چهار در دراز مدت مراقبت از امکانات. چهار دراز مدت مراقبت از شیوع بیماری شامل سه گزارش در هفته گذشته.

تجمعی تعداد از شنبه عبارت بودند از: North Kitsap تسهیلات با دو مورد مرکزی Kitsap تسهیلات با دو موارد برمرتون تسهیلات با پنج مورد و برمرتون تسهیلات با دو مورد (جدید از هفته گذشته).

شیوع بیماری در نظر گرفته شده فعال تا 28 روز پس از علامت شروع برای تازه ترین موارد و یا پس از 28 روز اخیر مثبت تست اگر یک مورد بود بدون علامت.

عدم اطلاع از شیوع بیماری

امکانات مورد نیاز برای گزارش موارد COVID-19 به بهداشت محلی خود منطقه و سازمان های دیگر, اما KPHD نیست نام امکانات که از آن دریافت گزارش با استناد به فدرال حفظ حریم خصوصی بیمار ،

“این مهم است که توجه داشته باشید که برخی از تسهیلات مراقبت دراز مدت در Kitsap بسیار کوچک هستند و با انتشار یک مرکز نام در ارتباط با COVID-19 شیوع بیماری می تواند سازش خصوصی اطلاعات سلامت از ساکنان” KPHD سخنگوی نی نی Sooter گفت.

اداره اجتماعی و خدمات بهداشتی و حفظ یک لیست از امکانات با تایید موارد COVID-19 اما قابل توجه متحده وارد شده از ارائه دهنده خود گزارش دهی و گزارش به DSHS مسکونی خدمات مراقبت قطعنامه شکایت واحد ممکن است کامل است.

“ما نمی توانیم به طور کامل تضمین دقت و نه ارز از این گزارش. این است بهترین اطلاعات را در دسترس ما. لطفا تماس با ارائه دهنده علاقه برای وضعیت فعلی” DSHS توصیه می کند.

“ما درگیر در حفظ این لیست و نمی تواند صحبت می کنند و به اطلاعات آن شامل” Sooter گفت. “ما گزارش اطلاعات به DSHS.

دو Kitsap امکانات در DSHS لیست: مارتا و مری بهداشت و درمان و نوتوانی مرکز و بروکدل مونتکلیر پولسبو یک مرکز کمک زندگی می کنند, هر دو در شمال, Kitsap.

بروکدل هیچ زمان موارد با توجه به هدر شکارچی سخنگوی تسهیلات به شرکت مادر. یک فرد وجود تست مثبت است اما پس از آزمایش منفی است.

مارتا و مری به حال یک کارمند که قبلا آزمایش مثبت است اما پس از آزمایش منفی است. یک فرد کارمند و خانواده نیز مبتلا COVID-19 و همچنین با این نسخهها کار در مارتا و مری است پس از آزمایش منفی است. هر دو پاک هستند به بازگشت به کار هستند اما به طور داوطلبانه خانه باقی مانده در این زمان گفت: مدیر عامل Lynette لادنبورگ.

نمایندگان از هر دو امکانات و گواه به دقیق کنترل عفونت و ارتباطات و برنامه ریزی در پاسخ به COVID-19. هر دو گفت: امکانات اداره می شود توسط خود سازمان باید فضای کافی برای منزوی مشکوک یا واقعی موارد کافی نیروی انسانی و به اندازه کافی PPE.

دفاع از بزرگان

عدم وجود اطلاعات دقیق و فعلی در دراز مدت مراقبت و امکانات مسکونی است خسته کننده به دانا Gargus Kitsap County منطقه ای مراقبت دراز مدت بازرس که عمدتا نیروی داوطلب توصیه می کند و طرفداران برای خانواده ها از مردم در دراز مدت مراقبت از تنظیمات.

“ما می خواهم به قادر به متکی در این لیست است,” او گفت:. “و آن را خسته کننده اگر لیست دقیق نیست.”

او مردم را تشویق به بررسی فهرست بلکه همچنین در بحث تسهیلات به مدیران در مورد شرایط فعلی و طرح خود را برای مدیریت شیوع.

“ما نمی خواهیم به بد نام کردن امکانات فقط به خاطر اینکه آنها COVID,” Gargus گفت. “در آن طول می کشد یک کل جامعه است.”

شیوع بیماری در جامعه (در مقابل تسهیلات مراقبت دراز مدت) تعریف می شوند که دو یا بیشتر از موارد COVID-19 در افرادی که با هم زندگی می کنند که epidemiologically مربوط ظرف 14 روز از یکدیگر در یک محل جمع زندگی می کنند و یا نهادی تنظیم می باشد. تجمعی شیوع بیماری در جامعه و در دراز مدت مراقبت از تنظیمات بالغ بر 12 تا 29 ژوئن با توجه به KPHD را COVID-19 ارزیابی ریسک داشبورد است که به روز رسانی هفتگی و آینده خواهد بود به روز پنج شنبه.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de