ECSO: Pensacola زن به اتهام کودک آزاری پس از فیلم خود را نشان می دهد ضربه 4-year-old

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 5:39 PM EDT Apr 24, 2020یک Pensacola زن به اتهام کودک آزاری پس

توسط ABESTANEWS در 8 اردیبهشت 1399

یک Pensacola زن به اتهام کودک آزاری پس از او ویدئو: هدف قرار دادن 4-در صورت به گفته مقامات.

Jamiah Mosley, 20 دستگیر شد چهارشنبه و رزرو به Escambia County Jail با 10 ، 000 دلار اوراق قرضه. شهرستان سوابق نشان می دهد او از زندان آزاد شد پنج شنبه.

با توجه به دستگیری او گزارش فلوریدا گروه از کودکان و خانواده ها محقق دریافت یک ویدیو نشان دادن Mosley ضربه 4 ساله در سراسر صورت با یک شیء ناشناخته.

"در این ویدئو (دختر) دیده می شود scooting دور از بزرگسالان زن در حالی که گریه و جیغ و پس از او تا به حال آمار در چهره" با توجه به گزارش.

Mosley رابطه با دختر شد redacted از این گزارش.

هنگامی که یک DCF محقق رفت و به Mosley خانه چهار شنبه او با پوشیدن همان لباس به عنوان زن در تصویری و محقق تعیین می شود این ویدئو تا به حال فیلم برداری شده است پیش از آن روز.

یک Escambia County Sheriff معاون دفتر به صحنه نامیده می شد و یک کودک بود که در لباس های مختلف از 4 سال در این ویدئو ولی به نام دختر از محققان گفت: او تا به حال تغییر لباس پس از این حادثه.

DCF محقق مطلع معاون او نیز بررسی Mosley برای دیگر اتهامات سوء استفاده در برابر دختر و معاون مشاهده "آنچه به نظر می رسد بزرگتر صدمات بودند که شفا در (دختر), پاها," در این گزارش اعلام کرد.

دختر گفت: Mosley نیز "whooped" پاهای او را با کمربند و DCF محقق نشان داد معاون, عکس دختر با لب گران و آسیب چشم.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب