این Escambia County, اورژانس مرکز عملیات باعث شده یک بازوی اقتصادی به آن بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ با ایجاد یک گروه کاری برای کمک به کسب و کار منطقه پاسخ و بهبود می یابند.

اقتصادی تنظیم مجدد گروه کاری به رهبری بیشتر Pensacola اتاق بازرگانی خواهد بود وظیفه با ایجاد یک توقف آنلاین اطلاعات و مرکز منابع برای کسب و کار سیاست گذاران و کارکنان. آن را نیز به فرم کوچکتر و صنعت خاص کمیته به شناسایی نیازهای برآورده نشده و توصیه.

تاد تامسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بازرگانی توضیح داد که گروه جدید به اعضای یک هفته مهمان نوازی میدان بحث و پنج شنبه صبح. او گفت: از آن خواهد شد یک دو شهرستان به دلیل تلاش این گروه در برقراری ارتباط با سانتا رزا شهرستان به عنوان به خوبی.

“ما خواهد شد قرار دادن که با هم در هفته آینده یا پس” تامسون گفت. “این خواهد بود که (این) یک مکان شما می توانید نگاه برای برخی سوالات در مورد چگونه بسیاری از مردم شما می توانید در رستوران خود و یا استقرار خرده فروشی و یا چیزهایی که شما را در دست داشته باشد اگر شما یک کسب و کار در نظر گرفته شود ایمن است؟”

تامسون می گوید امیدوار به منابع آنلاین آماده قبل از Escambia County کمیسیون مارس 7 جلسه. آن را شامل اطلاعات رسمی برای صاحبان کسب و کار چه می شود و زمانی که به عنوان موضوعاتی مانند زنجیره تامین و تحت خدمت جوامع تامسون گفت.

در تقاضای بالا: کسب و کارهای کوچک نگران Escambia County coronavirus اعطای کمک های مالی خواهد شد به سرعت خشک

بیشتر پیگیری: بهار می خواهد کسب و کارهای کوچک به نظر سنجی به مسیر بهتر تلاش بازیابی

گروه کار می افتد تحت county جامع طرح اضطراری به عنوان اورژانس پشتیبانی از تابع (ESF) 18 که فراهم می کند راهنمایی برای جامعه کسب و کار در مدیریت اضطراری.

در علاوه بر این به اتاق گروه اجرایی کمیته شامل FloridaWest توسعه اقتصادی داد, بازدید Pensacola, شهر Pensacola و Escambia County است.

دیگر سازمان های موجود در این گروه عبارتند از:

 • کوچک مرکز توسعه کسب و کار در دانشگاه وست فلوریدا
 • سواحل خلیج فارس اقلیت اتاق بازرگانی
 • Pensacola Beach اتاق بازرگانی
 • Perdido منطقه کلیدی اتاق بازرگانی
 • قرن اتاق بازرگانی
 • Emerald Coast منطقه ای شورای
 • CareerSource Escarosa
 • مقام اول همکاران
 • مرکز شهر بهبود هیئت مدیره
 • Escambia County Emergency Management Division
 • صفحه اصلی انجمن سازندگان غرب فلوریدا

این گروه نیست و در عین حال باید دستورالعمل از دفتر والی و یا محلی و مقامات بهداشت عمومی در چه کسب و کار شروع به بازگشایی پس از دولت را امن تر-در-خانه منقضی مارس 30. هنگامی که مشخص شد این گروه کمک خواهد کرد که تفسیر دستورالعمل و انتشار اطلاعات به جامعه کسب و کار.

اسکات Luth, FloridaWest مدیر عامل شرکت گفت: این گروه نیز نگاه به آنچه در منابع کسب و کار باید قادر به بازگشایی و توصیه هایی را برای کمک به بهبود است.

برای مثال این گروه می تواند کمک به تعیین اگر جامعه نیاز به برگزاری نمایشگاه های شغلی بنابراین کسب و کار می تواند پیدا کردن کارکنان و یا اینکه آیا کودک مراقبت از مسائل پیشگیری از کارکنان از بازگشت به کار.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما پیش بینی است که کسب و کار ما در حال رفتن به نیاز به کمک با که ما به عنوان یک گروه و یک جامعه واقعا می خواهید به کمک” Luth گفت.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو