Pensacolians مشتاقانه در انتظار بازگشت به ظاهر عادی از جمله این فرصت را به لذت بردن از یک وعده غذایی و یا آشامیدنی از انتخاب در یک مورد علاقه استقرار. در میان آشنا نشانه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola بسته به دلیل COVID-19 است Mustin باشگاه ساحل سفید ستون ساختمان که قدمت آن به جنگ جهانی دوم دوران.

این نخستین بار نیست که چنین استقرار در پایگاه. که تمایز متعلق به ساختمان 16 یک ساختار هشت ضلعی ساخته شده در سال 1836 که هنوز هم می ایستد. در سطح اصلی usefor ساختمان به نظر می رسد ناسازگار است. طبقه اول قرار دارد Pensacola نیروی دریایی حیاط را زراد خانه در حالی که طبقه دوم به عنوان یک نمازخانه!

هنگامی که حمل و نقل هوایی پرسنل وارد شده در ژانویه 1914 به ایجاد نیروی دریایی هوایی برای اولین بار ایستگاه, استفاده از زیرساخت های موجود یک موضوع مهم است. در دسامبر آن سال سروان. علامت بریستول, مدیر دریایی حمل و نقل هوایی تردید سرهنگ کنت Whiting در مورد آنچه در ساختمان افسران ممکن است استفاده از به “حداقل در برخی مکان برای دریافت وعده های غذایی خود را و … برای lounging?” آنها را در انتخاب ساختمان 16.

در طول ساختمان را هم در آن نقش پرسنل اضافه شده یک ستون ایوان در اطراف طبقه پایین و اصلاح داخلی راه را برای یک سالن سالن و آشپزخانه و اتاق قفل است. در سال 1939 ساختمان 16 دریافت, تهویه مطبوع, محبوب اصلاح در گرما و رطوبت از شمال غربی فلوریدا.

در حالی که خدمت به عنوان باشگاه افسران ساختمان 16 بود, پس زمینه برای عکس در زمانی گرفته شده که کلاس های تکمیل آموزش پرواز بازمانده تصاویر از مرد در نیروی دریایی آبی و دریایی سبز نشان دادن بسیاری از مردان که خدمت با تمایز به عنوان دریایی حمل و نقل هوایی توسعه یافته در طول 1920s و 1930s و آمد سن در جنگ جهانی دوم است. برخی از بازگشت به پنساکولا به عنوان admirals نظارت بر قابل ملاحظه آموزش فرماندهی در دوران جنگ سرد.

عبور از حمل و نقل هوایی دانشکده افسری قانون در سال 1935 به طور چشمگیری افزایش تعداد پرواز دانش آموزان تحت آموزش آورده و میلیون ها دلار برای ساخت و ساز جدید در هیئت مدیره NAS Pensacola. یکی از ساختمان حاصل شد Mustin ساحل باشگاه افسران به نام بعد از سروان. Henry C. Mustin که در خدمت به عنوان اولین افسر فرمانده NAS Pensacola. به نظر می رسد یک نام مناسب به فضل چنین استقرار داده Mustin نیروی دریایی آکادمی مستعار بود “رم.” در حالی که امروز بیشتر آشنا مفهوم این کلمه این است که الکل در طول قرن 19 آن را توصیف کسی که عجیب و غریب بود نامتعارف و یا عجیب و غریب است. ما تنها می توانید حدس بزنید چه چیزی الهام بخش Mustin همکلاسی های برای توصیف او را در این راه اما تاریخ ثبت است که او به خوبی در نظر گرفته افسر.

نیز وجود دارد یک بیت از طنز در نامگذاری این باشگاه که در آن داشتن یک نوشیدنی رایج بود و پس از او. در اکتبر. 25, 1915 او صادر محرمانه سفارش شماره 1 به تمام پرواز افسران حاکی از این است که قبل از وارد شدن به هواپیما او باید گزارش خود را فوری افسر مافوق “من آماده برای پرواز.” این سند پس از آن اعلام کرد که چنین گزارش خواهد بود “تفسیر به معنی … ‘من گواهی بر افتخار من است که در دوران قبل از 24 ساعت از من گرفته اند و نه یک نوشیدنی از هر گونه مشروبات الکلی, مشروب و شرایط فیزیکی نرمال است در تمام جهات است.'” این در نهایت توسعه یافته به یک لیست هوانورد امضا و مدارک این واقعیت است. آنها به شوخی آن را به نام “Bevo لیست” پس از یک غیر الکلی آبجو از آن زمان است.

زمانی که درهای محترم باشگاه باز دوباره آن را بیدار پژواک خنده و رفاقت است که مشخص شده اند تجمعات وجود دارد از طریق این دهه بخشی از تار و پود “گهواره دریایی حمل و نقل هوایی.”

تپه Goodspeed است مورخ به صورت ملی و موزه هوانوردی نیروی دریایی و یک ستون نویس مجله اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو