یک راننده محکوم به هدف قرار دادن یک Southworth کشتی کارگر در سال 2018 به او کمک کرد تا رانندگان رشته و سپس به ادامه کار در Puget صدا Naval Shipyard محکوم شد دوشنبه برای نزدیک به سه سال در زندان است.

دومینیک L. Dixon, 35, کنت بود در ابتدا اجتناب پیگرد قانونی برای جرم hit-and-run شارژ در مرگ کاترین “کیت” G. فیلیپس, 34, در بخش, با توافق در مارس 2019 به توافق با دادستان برای رانندگی نیست. اگر دیکسون بود abided معامله را برای پنج سال, در حالی که همچنین پرداخت اقساط در یک کت و شلوار مدنی به فیلیپ شوهر و فرزندان دادستان وعده داده شده برای جمع و جور کردن خود را به اتهام تخطی از قانون و توصیه هیچ زمان زندان در صدور حکم است.

فیلیپس, یک مادر دو در راه او را به خانه Belfair در پایان از تغییر در صبح روز 22 مارس 2018 زمانی که او متوقف شد به کمک یک وسیله نقلیه که تا به حال اجرا از گاز در Sedgwick جاده ها است. یکی دیگر از رانندگان روشن شده بود جاده عود در اطراف او به هشدار ترافیک که دیکسون را از طریق زمانی که او زده و کشته فیلیپس.

با توجه به اسناد دادگاه دیکسون ادعا کرد او فکر کرد که او ضربه محدود کردن. نظارت تصویری از کشتی سازی پارکینگ را به او نشان داد چک کردن ماشین خود را برای آسیب.

“آسیب به وسیله نقلیه سازگار است با هدف قرار دادن یک محدود” Kitsap County Superior Court Judge کوین هال نوشت: در یافته های خود را در مورد.

ناشناس نکته بعد منجر واشنگتن گشت محققان به دیکسون کنت خانه, جایی که آنها در بر داشت دیکسون 2002 شورلت ایمپالا.

حدود هفت ماه پس از امیدوار کننده نیست به درایو دیکسون ذکر شده بود در ماه نوامبر سال 2019 توسط دولت گشت سپاهی پس از قابل توجه دیگر رانندگان از پشت با دختر در ماشین.

دیکسون ناموفق استدلال در دادگاه که او سوار است که بعد نقض قرارداد به دلیل او تا به حال برای خود انتخاب کنید تا 8 سال پس از تمرین بسکتبال که کسی که از او انتظار می رود را انتخاب کنید تا به دختر بچه لغو شد.

ماه گذشته Kitsap County Superior Court Judge کوین هال یافت دیکسون به جرم جنایت hit-and-run.

دیکسون وکیل مدافع استیو لوئیس خواسته تان هال به دیکسون یک حکم جایگزین برای پدر و مادر که در آن به جای اینکه زندانی آنها قادر به باقی می ماند در خانه با کودکان خود را در حالی که تحت نظارت وزارت امور خارجه از اصلاحات.

تحقیقات نشان می دهد داشتن یک پدر و مادر در زندان و یا زندان افزایش شانس یک کودک در حال رشد را نیز در زندان یا زندانی, با توجه به وزارت امور خارجه از اصلاحات.

“چنین حکم خواهد کاهش خطرات به دختر خود را از آینده به زندانی اجازه می دهد او تنها پدر و مادر درگیر برای فعال باقی می ماند در او روز به روز … زندگی نیز در حالی که اطمینان حاصل کرد که آقای دیکسون می توانید در ادامه به توان مالی پرداخت به خانواده قربانی کاترین فیلیپس” لوئیس نوشت: در اسناد دادگاه.

در درخواست هال به حکم دیکسون به حداکثر 41 ماه در زندان, معاون دادستان جان Purves نوشت: در اسناد دادگاه که دیکسون به حال حیف و میل فرصت خود را به باقی می ماند از حضانت و اگر با توجه به صدور حکم جایگزین او دوباره می تواند در ممنوع از رانندگی.

“در این مرحله دادگاه باید کمی ایمان است که مانند یک بیماری خواهد شد و پس از متهم” Purves نوشت.

هال محکوم دیکسون به 33 ماه زندان و دو ماه بیش از حداقل از 31 ماه می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im