راننده متهم به قتل دوچرخه سوار در جنوب Kitsap پنجه نرم می کند گناه نیست

40-year-old man متهم شنبه تحت تاثیر مواد مخدر زمانی که او در حالیکه بر روی شانه بتل Burley جاده قابل توجه و کشتن یک دوچرخه سوار متهم شد دوشنبه با فضایی قتل و ضربه و اجرا کنید.

شاون R. Damschen التماس کرد گناه نیست در Kitsap County Superior Court به اتهام مرگ توماس فردریک Johnson, 56, از تاکوما. Damschen بود از نظر قانونی مجاز به رانندگی به عنوان مجوز خود را به حالت تعلیق شده با توجه به اسناد دادگاه. این Kitsap County Sheriff را به Damschen را به عنوان محل اقامت در پورت اورچارد اما دادگاه اسناد و مدارک لیست او را به عنوان یک مونتانا ساکن ،

در حدود 3 بعد از ظهر جانسون بود سوار BMC جاده دوچرخه بر روی شانه 8800 بلوک از جاده که Damschen سفر همان جهت اتهام خود را به سمت چپ خط زده او سپس ادامه داد: رانندگی برای حدود یک مایل.

زمانی که او متوقف گفته Damschen دیده می شد dislodging جانسون دوچرخه از جلوی ماشین خود را. زمانی که مورد سوال Damschen گفت که او فکر او ممکن است که به یک صندوق پستی با توجه به اسناد دادگاه.

معاون که او در مصاحبه نوشت: در اسناد دادگاه او مشاهده Damschen قادر به نشستن هنوز عرق شد و صحبت کرد و به سرعت در حال. او اعتراف کرد با استفاده از مت یک محرک قدرتمند است دو روز قبل اما رد اخیر استفاده از, با توجه به اسناد دادگاه.

معاون انجام یک سری از آزمایشات و ارائه نظر است که Damschen بود تحت تاثیر یک محرک سیستم عصبی مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>