Drive-ins و رادیو FM: چگونه Kitsap کلیساها در حال عبادت با هم دوباره

منبر پل Stumme-Diers رهبری کلیسای خود را شنبه شب از خدمات غیر متعارف بود: بستر یک وانت.

“این خوب است که با هم,” او گفت: به دنبال بیش بتنی لوتری کلیسای جماعت مونتاژ در وسایل نقلیه خاص از طریق کلیسا پارکینگ در باین بریدج ایسلند. “من احساس نوع عاطفی در واقع به دلیل آن بوده است ، من به صحبت بسیاری از شما در تلفن وجود دارد اما چیزی در مورد تنها بودن با هم.”

به عنوان او به رسمیت می شناسد همکاران به خدمات غیر معمول او امتیاز خاص congregant کار و برخی شروع به کف زدن.

Stumme-Diers کاهش در: “صدای بوق برای جف اگر شما می خواهم” او می گوید: به یک گروه کر از ماشین شاخ.

این سرویس آغاز می شود و آهنگ در حال پیش بینی کردن بیش از یک سیستم صوتی. کسانی که در حضور, خواندن نشستن پشت فرمان ماشین جدا شده و در عین حال پشت هم پس از هفته ها از هم جدا شده اثر شیوع کروناویروس.

“آن پر شده بود با برخی از خاطرات خوبی از لحاظ جسمی با هم بودن بلکه با یک اثر خفیفی از رنگ از غم و حسرت قادر به حتی بیشتر نزدیک به هم است که بسیاری از مردم بیان” Stumme-Diers گفت. “این واقعا کمک کرد به آدرس مردم احساس انزوا در این روز فوق العاده ای ما در حال تجربه.”

برخی از کلیساها در حال تبدیل به درایو در خدمت به عنوان یک راه برای جمع آوری در یک زمان هنگامی که با هم به طور معمول می تواند به معنای عبور در امتداد ویروس. ارشاد صادر شده توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee در مارس 6 برشمرد معیارهای مذهبی و ایمان مبتنی بر سازمان که مایل به دیدار در مرحله اول از دولت بازگشایی باز کردن پنجره برای این نوع از اجتماعات.

ویندوز برای وسایل نقلیه در این خدمات هستند بسته باقی می ماند مگر اینکه وجود 6 پا فاصله بین وسایل نقلیه. شرکت کنندگان باید اقامت در وسایل نقلیه خود را که تنها می تواند اشغال شده توسط اعضای همان خانواده است. بیش از 10 نفر می تواند در یک وسیله نقلیه. هدایت را تشویق می کند آنلاین کمک های مالی اما امتیاز را به رها کردن جعبه که در آن ارائه شده می توان به عنوان چپ وسایل نقلیه در حال ورود یا خروج از این خدمات به عنوان یک راه برای جمع آوری فیزیکی ارائه شده است.

“ایمان بسیار مهم است در همه زمان ها به خصوص در زمان بحران و دشواری” Inslee گفت: در بیانیه ای اعلام هدایت. “منحصر به فرد این درایو در خدمات گزینه اجازه می دهد مردم را به گرد هم می آیند. هدف ما همواره برای حفظ واشنگتن امن و سالم و این گزینه اجازه می دهد تا آنها را برای انجام این کار در حالی که شرکت در, مذهبی, معنوی و ایمان مبتنی بر فعالیت است.”

حتی با چیز عجیب و غریب از تکان دادن و آواز خواندن در حالی که در پشت چرخ در یک پارکینگ “مردم فقط لذت بردن از بودن قادر به دیدن هر یک از دیگر و حتی در یک محدود راه, قادر به لبخند با چشم خود را در هر یک از دیگر به موج” Stumme-Diers گفت. “چیزی وجود دارد که من فکر می کنم این است که اطمینان بخش به مردم قادر به دیدن یکی دیگر حتی در فاصله حتی در شیشه جلو.”

Sylvan راه کلیسای باپتیست در برمرتون به حال اول درایو در خدمات در روز مادر. جلوتر از خدمات یک مرحله ساخته شده در اطراف یک کامیون مسطح و خدمه پارکینگ در فاصله کمی بیش از 100 خودرو در سراسر پارکینگ گفت: Ian o’meara کلیسای کشیش ارشد. پارکینگ پر بود تا 20 دقیقه قبل از این خدمات آغاز شد و کلیسا با استفاده از آن سرریز پارکینگ و همچنین, او گفت:.

موسیقی و کلمات پخش شد از طریق یک فرستنده رادیویی است که کسانی که در پارکینگ می تواند انتخاب کنید تا خودرو خود را به رادیو. “لحن رادیویی خود را به 90.1 FM” یک پلت فرم ثبت نام زیر را بخوانید.

موعظه به “ضربه گیر و ماشین ویندوز” o’meara گفت: به ارمغان می آورد چالش های خاص خود را مانند که قادر به خواندن چهره مردم یا زبان بدن اما “متفاوت است از آنچه که من انجام شده است هشت هفته گذشته موعظه به من تلفن همراه دوربین دار در Facebook Live. این یک یادآوری خوب است که شما لازم نیست که برای دیدن چهره مردم بدانند که مردم در حال گوش دادن.”

به عنوان عبادت موافقت با یک نقطه آنها می خواهم خود را ضربه شاخ و موج و یا تشویق او گفت:.

“این جدید بود,” او گفت:. “آن متفاوت بود نبود چه می شد استفاده می شود, اما هنوز هم خوب است.”

سیلوردل کلیسای لوتری را به یک درایو در خدمات این جمعه با استفاده از یک شبیه محلی FM پخش از پارکینگ خود را گفت: دانشیار کشیش یوناتان Sansgaard که دیدم این ایده به عنوان یک راه برای کمک به مردم انتقال به با هم بودن.

“در حالی که ما در حال وارد شدن به یک ریتم با بخش هایی از راه های انجام کارهایی,” او گفت:, “من فکر می کنم مردم واقعا اشتیاق برای چیزی متفاوت و یا چیزی است که احساس می کند مانند یک حرکت به سوی نور در انتهای تونل.”

“هر چیزی که حرکت ما به سمت (پیش بینی برگشت با هم) در برخی از راه است که هنوز هم در حال آگاه ایمنی و مراقبت از جامعه” او گفت: “چیز خوبی است.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو