دوناتها پیتزا دوچرخه و لباس: یک نگاه که باز و بسته شدن در اطراف Kitsap

در روز شنبه یک ماه گذشته یک خط از doughnut متقاضیان منتظر نوبت خود را در باین بریدج ایسلند جدید doughnut خروجی در لینوود مرکز حتی به عنوان آب و هوای نامساعد نورد از طریق. هنوز دلپذیر ساحل, دونات مبتنی بر بازار در دلپذیر ساحل رفت و از طریق عرضه آن است.

“ما تا به حال مردم پوشش برای بیش از یک ساعت و نیم در یک رعد و برق قبل از ما حتی باز به دونات” گفت: ویلیام Plowman که باعث می شود دوناتها در مغازه. “این دیوانه است. این عالی است.”

بازار به فروش می رساند طیف گسترده ای از خمیر ترش دونات دوشنبه از طریق جمعه تا زمانی که آنها را اجرا کنید هر روز. دسته ها دست قطع شده در سایت با استفاده از خمیر ترش استارت از صفر تجاری مخمر و یک دستور اصلی از دلپذیر ساحل روستای اجرایی آشپز جو Benish.

دارچین و شکر و عسل لعاب پودر قند انواع و مقدار زیادی از دیگر ارائه خط یک مورد صفحه نمایش و سرعت بسته بندی شده به مرتب صورتی جعبه. سعی کنید به یاوه سرایی کردن, لطفا.

در کنار فروشگاه محصولات اساسی Plowman چشم بر تلاش برخی از وحشی ارائه شده است. او اشاره tiramisu doughnut او به دنبال به جلو به تجربه ،

“اگر من می توانید آن را و کشف کردن که چگونه به آن را دریافت کنید بر روی یک حلقه ای من می توانم آن را قرار داده وجود دارد,” او گفت:. “این است که زیبایی آن است. دوناتها مانند پیتزا یا ساندویچ. اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را ساخت.”

از بینبریج در برمرتون: Kitsap هفته اول بازگشایی می یابد برخی محتاط دیگران اعتنا نمیکند

باین بریدج ایسلند به وضوح اشتها برای دونات.

“من فکر می کنم آن است که یک ماده از مردم بودن خیلی خوشحالم که کمی از تلون مزاج و کمی از شادی گفت:” Andrea Mackin مدیر بازاریابی و عملیات در دلپذیر ساحل ایجاد کرد. “پدر و مادر در اینجا با بچه های خود را بر روی شانه های خود را. پیر و جوان است.”

در اینجا مختصر و مفید از برخی دیگر از کسب و کار باز و بسته شدن تغییرات در سراسر Kitsap به تازگی:

ماسا پیتزا

ماسا پیتزا (که قبلا M*A*S*A) محبوب woodfired پیتزا فروشی است که ساخت یک حرکت از مرکز شهر پورت اورچارد به سیلوردل. رستوران را در جهان از آبجو فضا در Kitsap بازار بعد از این تابستان با توجه به مالک دیوید برریس.

برریس 14 سال نیروی دریایی کهنه آغاز شده ماسا در سال 2017 به عنوان یک کسب و کار تلفن همراه. رستوران منتقل بهتر حفاری در پورت اورچارد بازار عمومی در سال 2018 اما فضا هنوز محدود برریس گفت.

برریس و خانواده اش تا به حال سفارشات برای یک تغییر دائمی از ایستگاه به کارولینای شمالی در سال 2019 اما برنامه تغییر پس از او دریافت اداری جدایی از نیروی دریایی است. در حدود همان زمان Kitsap بازار با نزدیک شدن درخواست اگر برریس علاقه مند بود در حال حرکت به فضا که قبلا اشغال شده توسط جهان از آبجو.

“من به جهنم همسر من, نگاه, همه می گوید همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل و همیشه چیزی وجود دارد که بهتر است پایین جاده اگر چه در آن است؟'” برریس گفت.

در علاوه بر این به رستوران تخصص – دست پرتاب ناپلی به سبک پیتزا پخته شده را در یک چوب اخراج کوره – باریوس برای گسترش برنامه های منو شامل ماکارونی, بال مرغ, غذا, انتخاب زیادی از آبجو و شراب و دسر. آجر فر خواهد بود محور گسترش رستوران – مشتریان قادر خواهد بود به تماشای پیتزا خود را به عنوان آن را ساخته شده است.

COVID-19 پاسخ: آهنگساز هرگز انتظار می رود به شنیدن آهنگ های خود را انجام می شود مانند این

“این بخشی از نشان می دهد ما در حال رفتن به دست حول پیتزا, ما در حال رفتن به آن را در مقابل مردم” برریس گفت.

ماسا می شود نام خود را از حروف اول برریس کودکان: Miguel Alejandro, سانتیاگو و آندرس با کودک صوفیه (دوم ‘S’ در ماسا) در راه است.

“ما با اضافه کردن اضافی نامه جدید علاوه بر این که به خانه ما” برریس گفت.

ماسا پیتزا است که انتظار می رود برای باز کردن در Kitsap بازار در ماه اوت است.

بالای شهر Cyclery

Kitsap دوچرخه علاقه مندان سوگواری از دست دادن سیلوردل Cyclery, ارجمند مرکزی, Kitsap, دوچرخه فروش و تعمیر, فروشگاه, پس از دیرین صاحب دیوید Brumsickle اعلام بازنشستگی خود را در اوایل این سال است.

اما سه نفر از سیلوردل Cyclery کارکنان – Kody Gilliam, تریسی و جف McAuley – با هم پیوسته اند برای پر کردن جای خالی که.

سه نفر رسما افتتاح شد بالای شهر Cyclery واقع در اقیانوس آرام خیابان در سابق چیس بانک ساختمان در 14 مارس. یک هفته بعد همه چیز تعطیل به عنوان COVID-19 همه گیر جاروب در سراسر کشور.

“این نوع ترسناک و دلهره آور است که هفته اول” مالک Kody Gilliam گفت. “ما تا به حال بسیاری از مردم از آمدن و نشان دادن حمایت و مسائل و هفته بعد زمانی که خاموش شد آن را به نظر می رسید مانند مردم قطعا آمار ترمز با زندگی خود را.”

چون بالای شهر دوچرخه ها در نظر گرفته شود رفت و آمد وسایل نقلیه بالای شهر باقی مانده باز در طول خاموش کردن به عنوان یک کسب و کار ضروری. برای چند ماه اول همه چیز آهسته و مداوم است.

در حال حاضر در فاز 2 Gilliam گفت: این فروشگاه دیدن بیشتر و بیشتر کسب و کار – هر دو از به طور منظم و چهره های جدید به دنبال یک دوچرخه tune-up. یک اثر جانبی بالقوه از گذشته چند ماه از قرنطینه شده است انفجار در دوچرخه فروش.

“آن رانده دوچرخه فروش از طریق سقف” گیلیام گفت. “در سراسر این صنعت دوچرخه واقعا سخت به آمده است.”

بالای شهر است و انتخاب دوچرخه برای خرید اما تمرکز تا حد زیادی در تعمیر. به عنوان محدودیت ها برداشته مردمی بیشتر در حال کشیدن دوچرخه های قدیمی را از ذخیره سازی و به دنبال سوار شدن.

“شده است وجود دارد بسیاری از پشتیبانی از تعداد زیادی از مشتریان قدیمی ما هر دو در سیلوردل محل و افرادی که چهره های جدید برای ما که زندگی و کار در این منطقه و فوق العاده هیجان زده به دیدن ما اینجا” گیلیام گفت.

خوب تخم مرغ

روز چهارشنبه بینبریج رستوران خوب تخم مرغ اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن در Facebook post.

“ما در حال سازندگان: کسب و کار ما از آنجا که ما نمی توانیم آن را نگه دارید و آن را کار می کنند و ما نمی توانیم دستکاری مدل و نگه داشتن آن روح” صاحبان لنا دیویدسون و آلیس شکار نوشت. “ما می دانیم که وجود خواهد داشت موفقیت از این مردم که خواهد ساخت کسب و کار برای خدمت به نیازهای این طبیعی است. اما آن را نمی خواهد خوب تخم مرغ – یک محل است که ساخته شده بر اساس این ایده از اینکه یک جای خوب برای مردم را به نشستن خوردن و نوشیدن با هم.'”

با یک تخم مرغ-محور منوی فروشگاه در سال 2017 در وینسلو سبز مرکز خرید در فضای قبلا اشغال شده توسط جزیره مورد علاقه بینبریج نانوا بود که در اوایل همان سال بسته.

“جامعه وجود داشت که در اطراف میز و صندلی خوب تخم مرغ وجود دارد در اطراف این جزیره تمام وقت,” the Facebook پست گفت. “جمع آوری است که روح و زنده نگه داشتن آن بدون در نظر گرفتن تغییر محل برگزاری. عدم تمرکز خود را کمی رادیکال نپرداخته و گسترش آن را فراتر از صبحانه. این است که هیچ وقت به عقب نگه ظرفیت ما برای حضور به نیازهای یکدیگر است. از آن زمان به گوش دادن بسیار نزدیک به آنچه که بیشتر مورد نیاز است.”

COVID-19 پوشش: فروشگاه های صرفه جویی سرشار با کمک های مالی مردم پس از صرف قرنطینه تمیز کردن خانه

شیفت

یک پیاده روی کوتاه وینسلو راه, Rebecca Hall اعلام کرد که او باید او بسته فروشگاه لباس شیفت مرکز شهر “اخلاقی مد” فروشگاه که در اجاره نامه است تا در پایان ماه اوت.

سالن تماشا به عنوان فروش کاهش یافت و حتی قبل از او نیاز به نزدیک به دلیل COVID-19 محدودیت. فروش آنلاین کمک شناور کسب و کار خود را در ماه مارس, اما پس از فروش کاهش یافت و به نقطه که در آن او قادر به پوشش اجاره, او گفت:.

“مردم فقط حلق آویز در به در پول خود را و کمی freaked,” او گفت:. “در زمانی که فروش باید در جریان بوده است تا آنها را به طور چشمگیری پایین.”

سالن تخمین می زند او در حدود $40,000 در عمده فروشی هزینه های موجودی و هنوز هم گفت: او قصد دارد برای باد کردن عملیات با فروش به روشن کردن آنچه که او را ترک کرده است.

“در پایان, من احساس می کنم کوچک قربانی,” او گفت:. “من پشت در پا به نحوی انجام کاری دیگری دوباره. من واقعا غصه دار در اولین زمانی که من متوجه شدم نوشتن روی دیوار بود برای من اما در این نقطه احساس می کنم فقط ممنون در مقایسه با بسیاری از مردم که من قادر به انجام این کار در وهله اول است.”

هرج و مرج خلیج Brewing Co.

Der Blokken آبجوسازی در Manette است و تغییر نام آن به هرج و مرج خلیج Brewing Co., صاحبان پنج شنبه اعلام کرد.

“ما سپاسگزار برای حمایت و عشق ما را دریافت کرده اند از مهمانان ما و جامعه در طول سال” co-founder رینا قدرت گفت: در آزادی مطبوعات. “همانطور که ما بالغ ما نام اصلی ارائه چند چالش است. آن دیگر منعکس صاحبان احساسات ما و تجربه ما در حال تلاش برای ایجاد.”

نام جدید “بازتاب حرکت ثابت در سراسر تکمیل یک هنر و صنعت می تواند احساس مانند یک طوفان هرج و مرج در حالی که خلیج آرام بندر یک مرکز که دارای ثابت پناه” با توجه به آزادی مطبوعات.

تغییر نام برای محبوب پری خیابان آبجوسازی – که برای اولین بار افتتاح شد در سال 2010 – در جریان بوده است اما این “هرج و مرج کنونی در برابر” فشار صاحبان به تغییر در حال حاضر با توجه به آزادی مطبوعات. هرج و مرج خلیج را حفظ همان صف آبجو چند که در حال حاضر بطری. همه آبجو در دسترس خواهد بود در قوطی اواسط 2021 هر انتشار.

برمرتون پارکینگ ‘shufflers’ در توجه: مجوز اسکن با تکنولوژی می آید به شهر

اقیانوس آرام پارچه

اقیانوس آرام پارچه هفته گذشته اعلام کرد که این امر می تواند بسته شدن آن برمرتون محل ویتون راه است. در یک Facebook اطلاعیه برای یک فروشگاه-بسته فروش, کسب و کار گفت: این امر می تواند بسته شدن آن برمرتون محل به طور دائم در حالی که تلاش برای نگه داشتن گل سرسبد آن SODO فروشگاه باز است.

لحاف ذخیره شده است ثابت در خرید پلازا که قبلا خانه را به Kmart و لاو و Albertson در وهیتن راه است. در سال های اخیر این منطقه را تجربه کرده است یک بیت از یک احیای: کسب و کار جدید شامل یک سالن یک Wilco مزرعه فروشگاه های محلی و رستوران مکزیکی و یک مرکز ذخیره سازی.

یک نماینده از فروشگاه نمی تواند نظر رسیده است.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول