DJ و تهیه کننده اردن Zawideh قطره یک ادای احترام به عجیب و غریب, پیر مدرسه خانه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Jordan Zawideh - PHOTO BY M. VILLARREAL

  • اردن Zawideh
  • Photo by M. ویارئال

شیکاگو DJ و تهیه کننده اردن Zawideh است خانه موسیقی در خون خود. پس از حرکت در اینجا از دیترویت در سال 1998 او را معرفی رقص های بی شماری سر به بالا-قفسه آهنگ—و نه فقط از طریق ثبت نام در معشوق فروشگاه های ضبط مانند آخر هفته سوابق و صابون و KStarke بلکه از پشت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در بی شماری محلی nightspots از جمله دنی و برلین. او نیست منتشر شد بسیاری از مربا خود را, اما در روز جمعه, مه 1 او کاهش یافته است 12 اینچ Ce Es موسیقی (از طریق هلندی برچسب هیچ “Label”). چند سال به عقب Zawideh می گوید: “من تا به حال یک جعبه بسیار نادر احساساتی سوابق سرقت رفته است.” او ایجاد این آهنگ در هفته پس از سرقت و مانند بسیاری از از دست کلاسیک که در جعبه آنها رنگ و لعاب با لذتبخش بی ادب نمونه و عجیب ریتم سبک قدیمی مدرسه ، شایعات گرگ نمی توانید صبر کنید برای شنیدن اسید غوطه ور “کار تاخیر” و دوبله کردن juddering “در یک رویا” در یک بسته بندی سالن به جای فقط در هدفون!

نوازندگان با استعداد از سراسر جهان شده است خرید نمرات از ورق-موسیقی مرکز فروش نوازندگان موسیقی از سال 1981 زمانی که آن را باز ویولننواز و ویولن لی تازه وارد. تازه وارد فروش می گوید: یک روز با توجه به COVID-19 قرار دادن فروشگاه آینده در شک و تردید. نوازندگان (در حال حاضر واقع در هنرهای زیبا ساختمان در میشیگان) راه اندازی GoFundMe و شایعات گرگ توصیه اهدا—خیلی از موسیقی اکوسیستم است که در حال حاضر در بحران است که آن را آسان به چشم پوشی از این نوع تو رفتگی در دیوار نهاد!

در سال گذشته شیکاگو اتاق خواب folkie جس Shoman منتشر شد آلبوم اول او به عنوان Tenci, قلب من است در یک میدان باز. مناقصه خود را آهنگسازی و شکننده بر باد رفته, ملودی برنده بیش از این گرگ و آنها پس از به دست آورده او مقدار زیادی بیشتر طرفداران—از جمله مردمی که اجرا Austin برچسب Keeled مقیاس که چاپ مجدد قلب من است در یک میدان باز در روز جمعه, ژوئن 5. Shoman را جشن می گیرند با یک مخفیگاه آنلاین مجموعه در 8 بعد از ظهر همان روز بود که 5 دلار پیشنهاد نوک. v

یک نکته? Tweet @Gossip_Wolf یا e-mail [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de