Dehd تمرکز صدای خود را و قلب خود را بر روی گل جدید از خود گذشتگی

Dehd, from left to right: Emily Kempf, Jason Balla, and Eric McGrady - ALEXA VISCIUS

  • Dehd از چپ به راست: امیلی Kempf, Jason Balla و اریک مک گریدی
  • الکسا Viscius

مانند هر گروه لعنتی ارزش Dehd بیشتر از مجموع قطعات خود را.

شیکاگو trio—نوازنده بیس-خواننده امیلی Kempf, گیتاریست-خواننده Jason Balla و درامر اریک مک گریدی—آزاد شده اند خود lo-fi تلفیقی از postpunk و گاراژ عامیانه پس از سال 2016. در آلبوم گل از خود گذشتگی (آتش بحث) آنها را کامل کرده ایم که رویکرد است.

Dehd تعریف شد در اوایل توسط خود fuzzed-out love songs—زمانی که گروه تشکیل شده در تابستان 2015, Kempf و Balla شد در حال حاضر یک زن و شوهر. هر چند دو نفر از آنها را شکست تا در تابستان 2017, مدت کوتاهی پس از آنها شروع به نوشتن خود را برک آوت اولین, تمام, طول, آب, این آلبوم نیست منتشر شده تا مارس 2019—که به معنای Kempf و Balla تا به حال به نگه داشتن rehashing نوشتن و ضبط مراحل و شرایط خود را تقسیم در مصاحبه.

“چیز خنده دار در مورد نوشتن آبو سپس آن را بیرون آمدن از یک میلیارد سال بعد بود که مانند” ما بیش از این بوده است!'” Kempf می گوید خنده. او در یک تماس از هومبولت پارک هم بودن تو جایی که او یکی از چهار مقیم هنرمندان که نه تفریحی.

با وجود معمول postbreakup سیم پیچ که شامل اشک شدید مذاکرات و ناراحت کننده تنش ها Dehd استقامت. در گروه شیوه های بین تاریخ های تور ترویج آب, آهنگ برای گل از خود گذشتگی شروع به شکل گرفتن.

سه نفر صدای محکم و reinvigorated خود را دانشجوی سال دوم کامل-طول هر چند آنها نیست و قربانی هر چه Balla تماس خود را “درهم و برهم جذابیت.” همه آنها مشتاق به شروع فصل بعد—که در آن آنها می توانند در نهایت فقط یک گروه.

“ما نقل مکان کرد و در یک مدت زمان طولانی پیش ، ولی دیر شده بود. روابط ما در همه اشکال آن بوده است تا از طریق موسیقی ما که بدیهی است که ما باید به بحث در مورد آن” Kempf می گوید. “اما آن را به خوبی با این آلبوم—ما هیجان زده هستیم چرا که در حال حاضر ممکن است شروع به گرفتن کمی بیشتر. بله امیلی و جیسون در حال شکسته اما همه چیز هنوز هم لرز و آنها هنوز هم هنر است, بنابراین اجازه دهید نگاهی به هنر!”

عشق باقی مانده در مرکز Dehd موسیقی اتحادیه: آنها مذاکره آن پیچیدگی را از طریق آهنگ های جاذب که به تصرف این گروه رشد در داخل و خارج از استودیو است. گاهی اوقات مکالمه و گاهی زبان-در-گونه-آهنگ آدرس بسته شدن درب در گذشته (“سلام”), آغوش صمیمی اما افلاطونی اتصالات (“میل” “پرواز”), داستان عاشقانه و عدم وجود آن (“هیچ وقت”) و چگونه آن را احساس می کند به طور مستقیم که انرژی نسبت به خود (“Loner”). Dehd پیدا کرده اند تعادل خود را: کمی از بهشت در جهنم است و بالعکس.

“ما در برخورد با بسیاری از غم و اندوه و بسیاری از تروما در سال گذشته و این چیزی است که ما در حال نوشتن در مورد. این احساس شما می توانید خنده را در وصف ناپذیر اندوه” Kempf جوک. “ما روابط جدید و اریک یک آهنگ. که جدید و هیجان انگیز و دیوانه!”

مک گریدی هرگز بازی (درامز) قبل از پیوستن به Dehd و او هنوز هم نگه می دارد مجموعه خود را ساده است—فقط یک دام و طبقه تام. او یک مرد از چند کلمه و کاهش یافته است به شرکت به طور مستقیم در این داستان است. (او توضیح داد که از طریق موسیقی خود را روزنامه نگار که او واقعا نمی مراقبت برای مصاحبه.) این گل از خود گذشتگی آهنگ “جدا” برای اولین بار او نوشته شده برای این گروه و همچنین برای اولین بار او را آواز—خود را صدای باریتون جبران Kempf را عسلی coo بازگو دردهای در حال رشد است.

“این یکی از مورد علاقه ما” Balla می گوید: پس از پیوستن به تماس بگیرید. “ما کاشته دانه شش ماه قبل. سپس هنگامی که ما در استودیو او بود ‘اجازه پخش آن را.'”

دانه برای Dehd کاشته شد که Balla, Kempf و مک گریدی تمام رفت و به همان نشان می دهد در محبوب تبادل نظر محل پادشاهی حیوانات در تابستان 2014. در آن زمان Balla بخشی از buzzworthy چهار قطعه Ne-سلام و Kempf شد و ساخت موسیقی به عنوان Vail (او همچنین بازی با خواننده و ترانه سرا Lillie غرب در لالا لالا و به نظر می رسد در این قانون را تا سال 2018 آلبوم بره). برای چند سال Dehd بیشتر یا کمتر از یک طرف پروژه—بهانه ای برای زن و شوهر به تور هم با مک گریدی و بدون زواید سبک ارائه ثابت و پالس.

وقتی Ne-سلام تقسیم در مارس 2019 چند هفته قبل از آب در نهایت بیرون آمد Dehd آماده بودند به مرکز صحنه.

Ne-سلام وفات شگفت زده شیکاگو جامعه راک چرا که آنها بسیار به طور گسترده ای تصور می شود این شهر بعدی برک آوت گروه است. اما آن را به حال یک حرکت صعودی به عنوان Balla آن را می بیند. “شما در همه جا پراکنده. آن را با پوشیدن شما نازک,” او می گوید. “تور بسیار و سنگ زنی در حالی که شما فقط چرا من انجام همه این چیزهای مختلف ؟ من حدس می زنم در یک نقطه خاص, من می خواستم به تمرکز بر روی چیزی و واقعا خوب در آن است.”

Dehd باید توجه خود را متمرکز و honed صدای خود را در حالی که ماندن درست به امضا سادگی و رویکرد دموکراتیک به آهنگسازی و تصمیم گیری است که ریشه در درس هر سه اعضای آموخته شده در طول سال در شیکاگو, DIY صحنه. در حالی که مک گریدی نوشته نشده مقدار مثلا ورودی خود را به گروه زیبایی انتگرال به عنوان آهنگ گرد هم می آیند. و هیچ کس لازم است برای انجام مصاحبه.

Balla دسته تولید اما Dehd انتخاب را به عنوان یک گروه برای اطمینان از همه صدای شنیده است. او در مقایسه با نوشتن شعر به “دانلود رایگان بازی با کلمات” (پاشیده با شانس Kempf اعتراف) و او می گوید این گروه ملودی اغلب تحت تاثیر خود به خودی اکتشافات آنها را در حالی که سرهم بند با ابزار و افکت پدال یا messing اطراف در mikes در طول جلسات جم.

“در بسیاری از آزادی است. من واقعا هرگز در یک پروژه که در آن ما می توانیم خودمان را فراموش هنر. این احساس خوبی به دست خود را بر روی مسائل به جای قربانی به چیزهای دیگر” Balla می گوید. “آن را سرد می شود قادر به انجام آن راه خود را و ترکیب است که تبادل نظر اخلاق به چیزی که بیشتر جلا که شما را بیشتر جدی است.”

که در آن Dehd گذشته منتشر شده—از جمله شوم 2017 EP آتش از عشق و 2016 خود با عنوان اولین—مبهم Kempf را آوازی بند با لایه هایی از چرخش psychedelia و غرش reverb گل از خود گذشتگی ویترین آنها را با قصد.

با کامل آن-بویژه زوزه اهل تفریح و بازی, yelps و rasping زمزمه Kempf صدای او است ابزار اصلی او می گوید:—باس در نزدیک دوم می آید. در زمان او vibrato و باعث می شود او را صدا کمی مانند PJ Harvey, Wanda جکسون و یا حتی Roy Orbison و وحشی چشم تحویل قطاری انرژی Dehd را زنده نشان می دهد. گوش دادن به آلبوم جدید, شما می توانید پیش بینی خود را در اطراف پریدن روی صحنه یا در استودیو دارای حق اعمال او باس مانند یک عصای سلطنتی.

Kempf مقایسه کاوش های مختلف آوازی صرف به تلاش بر روی لباس را به عنوان یک شکل از بیان است. هنگامی که او تصمیم می گیرد که چگونه به انجام یک آهنگ او متکی به تصویرسازی—نقاشی شماره تم و صدای او می تواند تصور کنید که یک فضای فیزیکی آن دارد و اجازه دهید که راهنمای خلق و خوی خود را.

تجسم را نجات داد یکی از standout آهنگ های گل از خود گذشتگی—اوجی “سیل” Dehd آخرین تک از سطل زباله می تواند.

مگا زندگی-بعد از عشق-تصنیف که Kempf شروع به نوشتن در آغاز یک رابطه جدید به پایان رسید و پس از آن به پایان رسید بود در حال غرق در اوایل ضبط جلسات اما Balla پیشنهاد آنها تلاش برای احیای آن است. او را برداشت تا گیتار خود را و کار جدید ،

“جیسون گیتار خط بسیار زیبا” Kempf می گوید: از این موضوع که روابط “سیل” با هم. “این مرا به یاد ساحل—یک بازی سرگرم کننده اما تیره و غم انگیز ساحل. که من فقط متوجه شدم این تصویری است که دقیقا اما این اولین بار است که من vocalized که گیتار خود را خط ساخته شده من احساس می کنم.

“بنابراین من فکر کردم چگونه می توانم خودم را صدا دارم زیر آب در یک مه آلود ساحل ؟” او ادامه می دهد. “چه که صدا بود و چگونه من می تواند رسیدن به ؟ حتی آگاهانه تصمیم گیری است که, اما به طور مستقیم به دانستن این است که چه آهنگ نیاز برای این ایده از آن را در سراسر در بهترین راه ممکن است.”

Balla صدای معمولا نازک تر در این گروه گذشته ضبط برای تلفن های موبایل با اعتماد به نفس بیشتر در گل از خود گذشتگی. در آهنگ های مانند ماهرانه ویرانگر “ماه” و “ناپدید شدن” آواز خود را بر میدارد تا از عناصر خود را افزایش تا ریتم گیتار. او همچنین متوجه شدند بیشتر در مورد ردیابی و توسعه به طور فزاینده ای پرماجرا با رویکرد راه اندازی یک فضای ضبط به طوری که کار تولید خود را می تواند به تقویت و هزاران بافت. به تصرف وضوح بیشتر و تنوع این باند نیز تا به حال به آنچه که او خواستار یک “استاندارد بالاتر” برای بازی خود را. به طور معمول یک و در استودیو انجام می شود آنها تحت فشار قرار دادند و خود را کمی بیشتر از این زمان است.

“ما می خواهم آن را امتحان کنید یک بار زن و شوهر اگر ما نمی توانیم به آن را دریافت کند در اولین امتحان کنید, که, نیست, همیشه, فلسفه ما” Balla می پذیرد. “ما در زمان به واقعا تمرکز. ما می خواستیم طبل به صدا بزرگ و بزرگ و ریتم—آنها را شنیده و در راه آنها سزاوار شنیده می شود. اریک تا این کار انجام نگرفته درخشندگی به راه او بازی می کند. شما نمی فکر می کنم در مورد آن, اما آن را بسیار ضروری به چگونه آهنگ ها کار می کنند. اگر هر چیزی در گروه ما ما رو بدست بهتر است در گوش دادن به آنچه که همه را در واقع انجام می دهند.”

گل از خود گذشتگی احساس می کند مانند کار یک گروه کوک به یکی دیگر از نقاط قوت با یک تعهد مشترک برای تبدیل غم و اندوه, غم و تنهایی به چیزی که حداقل برای تلفن های موبایل مانند آن را همه به ارزش آن است. چیزی نمی ترسند اما به شیرجه رفتن.

اگر این بیماری همه گیر به حال هرگز اتفاق افتاده است Dehd خواهد میرم منتشر شد این آلبوم در بهار امسال پس از پنج شهر تور که گرفته ام آنها را به آستین تگزاس به جنوب غربی. در زمان COVID-19 ضربه آنها نیز اعلام شده است به عنوان بخشی از صف برای این سال را به چنگال جشنواره موسیقی—که بوده است خود بزرگترین نشان می دهد به تاریخ.

گروه حدس می زنم که آنها باقی می ماند و قادر به تور حداقل تا ماه فوریه یا مارس سال 2021 به طوری که آنها در حال تبدیل موسیقی فیلم (شور و شوق از Kempf است). تا کنون آنها منتشر شد سه از آلبوم جدید: “Loner” در مه “سیل” در ماه ژوئن و “ماه” در ماه جولای. (این “Loner” تصویری است که یک لفظ اکتشاف گروه, بهشت و جهنم, تم codirected توسط Kempf و بازیگران بازیگر محلی الکس Grelle.) آنها همچنین مذاکره برای برخی از فضا در برچسب خود را معمول تبلیغاتی برنامه عقب هل دادن در نوشتن در مورد پروژه های خود را هر دو روز—به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه اعتراضات در سراسر شهر Dehd باید با استفاده از این فضا برای ارائه منابع و مرکز صدای دیگر که در آن آنها می توانند.

ماه گذشته Kempf تبدیل Dehd تور ون به یک تحویل خودرو برای سازمان جمع آوری مواد غذایی, لوازم کودک و سایر ملزومات. گروه کارگردانی درآمد حاصل از های اخیر Bandcamp جمعه به آیتالله سیستانی و وب سایت خود را شامل یک صفحه اختصاص داده شده به جامعه منابع و اطلاعات در مورد مبارزات ملی در تغییر آب و هوا, محیط زیست, مواد غذایی, زباله, و بیشتر. Dehd را Instagram داستان است که بیشتر به احتمال زیاد حاوی درخواست از صرفه جویی های ما مراحل لینک کلیک کنید برای کمک به Assata را دختران و خواستار عدالت برای Breonna تیلور و خانواده اش از آن است که پست های تبلیغاتی در مورد زمان تک آهنگ و آلبوم preorders.

Dehd امید به سازماندهی مجازی آلبوم-انتشار نشان می دهد در ماه اوت یا اوایل سپتامبر این برنامه شامل ضبط اجرای برنامه از سه نفر همه در همان فضا به عنوان به خوبی به عنوان به تواند تعیین live عناصر تعاملی. حتی اگر این گروه نمی تواند تور آنها نگران نیست در مورد اینکه آیا مردم را پیدا خواهد کرد آلبوم جدید. هنگامی که در مواجهه با عدم قطعیت بسیاری از مردمی نگاه برای پیدا کردن راحتی عمیق در موسیقی یا در روح خویش و قوم آنها کشف از طریق آن. Dehd مستثنی هستند.

“در تمام گروههای من شده است من هرگز در یک جایی که ما همه برابر است. من نمی دانم اگر این چیزی است که شما می توانید تصمیم بگیرید یا اگر این چیزی است که برنامه” Kempf می گوید. “بودن در این گروه به من آموخته بیشتر در مورد عشق, در همه اشکال آن از بسیاری از چیزهایی که در زندگی من است.

“رفتن را از طریق تمام درد و عاطفی کار و فروپاشی در اوایل سال بود که ارزش آن از آنجا که جنبه” او همچنان ادامه دارد. “ما شده است از طریق خیلی با هم. این گل از خود گذشتگی پرنیان است—من به طور کامل اختصاص داده شده به اریک و جیسون. که اختصاص داده شده به دوستان خود و جامعه خود را. ارزش آن را انجام می دهند. این واقعا سخت است اما آن را به ارزش آن است. ما باید ارزش های ما چگونه می خواهند به وجود داشته باشد و آنها به طور کامل متوجه شدم در این گروه است.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو