دامون قفل بزرگترین لحظه در شیکاگو تاریخ موسیقی

"Every week you could turn on the television and there would be something that was expressing Black culture in this vibrant, Technicolor, surround-sound way." - COURTESY THE ARTIST

  • “هر هفته شما می تواند به نوبه خود در تلویزیون وجود دارد و خواهد بود چیزی بود که بیان فرهنگ سیاه و سفید در این پر جنب و جوش و رنگارنگ فراگیر-صدا راه است.”
  • حسن هنرمند

نه تنها 2020 سال از شیکاگو موسیقی آن نیز از 35 سال به صورت غیر انتفاعی و هنر شورای کسب و کار شیکاگو (A&BC) فراهم می کند که کسب و کار تخصص و آموزش به طراحان و سازمان های خود را در سراسر شهر بود. برای جشن ها و میلاد راه اندازی شد #ChiMusic35 کمپین در ChiMusic35.com که شامل یک نظرسنجی برای تعیین اجماع 35 بزرگترین لحظات در شیکاگو تاریخ موسیقی و همچنین به عنوان یک قرعه کشی به نفع یک&BC کار حمایت از خلاق جوامع مبارزه با تاثیر COVID-19 در شهر disinvested محله.

بخش دیگری از مبارزات انتخاباتی است که این خواننده همکاری: یک سری spotlighting چهره های مهم در شیکاگو موسیقی در خدمت به عنوان #ChiMusic35 سفیران. در این هفته ما از شنیدن بصری هنرمند, مربی و نوازنده دامون قفل. قفل بود عضو موسس و تاثیرگذار شیکاگو posthardcore گروه Trenchmouth که تقسیم در سال 1996 و او هنوز جبهه the Eternals (جایی که او بازی می کند در کنار سابق Trenchmouth bandmate Wayne مونتانا). او شده است یک خواننده با انفجار ستاره ارکستر یکی از بسیاری از سخت برای طبقه بندی گروه های led توسط cornetist و آهنگساز راب Mazurek و آخرین آلبوم 2019 را که در آینده آشکارویژگی های مشابه بلند پروازانه که او آگهی خود را سیاه و سفید و بنای یادبود گروه.

این مصاحبه انجام شد Ayana Contreras که یک DJ میزبان و تولید در WBEZ رادیو و مقاله نویس برای بدبینیمجله.


Ayana Contreras: مورد علاقه خود را چه شیکاگو موسیقی لحظه ؟

دامون قفل: تجارب در لیست من از [لحظات] بودند چیزهایی که ناشی از امواج است که برای همیشه رفت. بنابراین من صحبت کردن در مورد زمانی که من دیدم فرد اندرسون را از هم جدا پیتر Brötzmann در بطری خالی که عالی بود. من صحبت کردن در مورد ظهور روح قطار [که برای اولین بار در شیکاگو در سال 1970]. حتی در مریلند که در آن من بود از ما احساس اثرات روح قطار هنگامی که آن را گسترش داد و شد در سراسر کشور نشان می دهد.

بنابراین من قصد دارم به حفاری کمی عمیق تر با شما. شما گفت که شما احساس موج روح قطار. به من بگویید در مورد یک راه که در آن شما احساس آن امواج.

روح قطار بود نوع چراغ برای مد جنبش و فرهنگ است. هر آخر هفته شما می ایستادن در مقابل تلویزیون به عنوان یک بچه کوچک و فقط آن را تماشا کنید. شما به یاد داشته باشید کسانی که تلویزیون های غول پیکر که فوق العاده بود ، ما می خواهم ایستادن در مقابل آن تلویزیون و ما را دو دست انداز و یا هر چیز دیگری. [این] یک راه پیدا کردن در مورد موسیقی های جدید. ما می خواهم تمرین رقص حرکت می کند. شما می خواهم نگاهی به لباس.

که چیزی بود که ابراز معاصر فرهنگ سیاه و سفید, اما همچنین بود تا تصدیق و بازنمودی. هر هفته شما می تواند به نوبه خود در تلویزیون وجود دارد و خواهد بود چیزی بود که بیان فرهنگ سیاه و سفید در این پر جنب و جوش و رنگارنگ فراگیر-صدا راه است.

  • کلیپ از شیکاگو نسخه از روح قطار هستند سخت است اما در سال 2009 شیک-a-Go-Go پیوست چندین رقصنده و میزبان از نمایش این قسمت خاص.

صحبت از شیکاگو آنچه در نهایت به خود جلب کرد شما در اینجا ؟

من در نیویورک بودم و رفتم به دانشکده هنرهای تجسمی. من یک تصویر اصلی. و در آن زمان من نبود که مبارک در نیویورک است. این بود آنچه در تخیل من گفت آن خواهد بود. آنجا بود که من علاقه مند بود در که بیرون آمد به موسسه هنر شیکاگو و من آمد به بازدید از موسسه هنر و دیدم کل مدرسه پر از weirdos. و آن را متفاوت از بودن در نیویورک است. نبود سازماندهی شده است.

بنابراین من واقعا به خود جلب کرد که مجموعه ای از weirdos و من تصمیم به بیرون می آیند اینجا. ایلینوی شده بود که من فکر کردم من می خواهم به. اما هنگامی که من در اینجا تجربه قادر به ایجاد چیزی بدون مقدار زیادی از چمدان از نیویورک به نظر می رسید مانند یک احتمال است. شما می توانید اتصال و ایجاد چیزی بود که به پایان رسید در راه است.

آره. من با شما موافقم. شیکاگو یک محل که در آن شما می خواهد چیزی را به بودن در حالی که کار را از طریق آن اگر آن را چند scraggly به پایان می رسد. به طوری که من به سوال دوم. شما چه فکر می کنند آن است که در مورد شیکاگو موسیقی و صحنه فرهنگی ساخته شده است که آن را بسیار تاثیرگذار بین المللی است ؟

من احساس می کنم در بسیاری از راه های شیکاگو است . . . آنها را نگه نمی درهای خود را بسته به شما. اگر شما در حال قرار دادن در کار و اگر شما بخواهید برای کمک به کسی را برای رفتن به مانند “من به برخی از منابع است. چرا شما این استفاده کنید؟” که همواره مورد در شیکاگو برای من. و من احساس می کنم که موسیقی من احساس می کنم که در هنر, من احساس می کنم که در یک دسته از سطوح مختلف. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im