CSO طول می کشد یک coronavirus قطع

این Chicago Symphony Orchestra انجمن امروز اعلام کرد که در آن نوازندگان و گروه کر هیئت مدیره و کارکنان به توافق موسسه سازمان گسترده حقوق و دستمزد کاهش, برای کاهش تاثیر مالی از coronavirus مربوط به لغو.

“این CSOA پیش بینی قابل توجهی ضرر و زیان مالی برای 2019/20 فصل بر اساس لغو و به تاریخ از 58 پرداخت ticketed کنسرت و همچنین تسهیلات اجاره حوادث برای دوره بین 12 مارس تا مه 10 سال 2020 که بزرگ و مجامع عمومی محدود شده و در ایالت ایلینویز به عنوان بخشی از جامعه-تلاش گسترده ای برای کاهش گسترش COVID-19” این CSOA در بیانیه ای گفت.

مدیر موسیقی Riccardo Muti و CSOA جمهور جف الکساندر خواهد هر داوطلبانه 25 درصد کاهش حقوق و دستمزد در حالی که اعضای ارکستر و گروه کر را به 20 درصد کاهش شروع آوریل 27, اما را حفظ پوشش مراقبت های بهداشتی و مزایای دیگر. (Muti کل جبران خسارت با توجه به های اخیر در دسترس عموم مالیاتی ثبت بیش از 3 میلیون دلار; اسکندر است بیش از $500,000.)

اعضای مدنی ارکستر را 20 درصد کاهش به خود حق الزحمه; کردند همچنین 20 درصد کاهش در پرداخت. اداری پرداخت خواهد شد کاهش می یابد در مقیاس کشویی از 20 درصد برای معاون رئیس جمهور به عنوان کمی تا 5 درصد بسته حقوق و دستمزد.

و آیا کاهش شود ؟ به طور نامحدود: “ما در حال آماده نگه داشتن این ترتیبات در محل در حالی که از نزدیک نظارت بر این به سرعت در حال تغییر وضعیت است. هدف این است که به مراقبت از ما مردم و مراقبت از این سازمان و آماده برای بازگشت به جامعه ما است. اما به عنوان تغییر وضعیت ممکن است ما را مجبور به ارزیابی مجدد چه چیزی ممکن است و ایجاد تنظیمات” الکساندر گفت: در یک نوشته شده پاسخ به یک پرس و جو.

با توجه به این خبر: “نوازندگان همچنین توافق کردند برای استراحت برنامه ریزی محدودیت اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری با به تعویق افتاد و یا موکول کردن برنامه های آن پیش بینی شده است که محدودیت های مربوط به ارکستر قابل توجهی آرشیو صوتی و تصویری دارایی تنظیم خواهد شد به محتوای دیجیتال در دسترس به طور گسترده تر در طول بیماری همه گیر.”

“ما سپاسگزار برای فوق العاده ای روح همکاری میان کل CSOA خانواده که با هم کار کرده اند به منظور توسعه ایده ها و فداکاری است که اجازه خواهد داد که ما را به تعادل مراقبت از کارکنان ما در حالی که کاهش بخشی از ضرر و زیان مالی قابل توجهی ایجاد شده توسط شرایط دشوار مواجه هستیم گفت:” الکساندر.

“نوازندگان ارکستر متعهد به همکاری با هیئت CSOA و رهبری آن برای رسیدگی به این بحران از COVID-19 بیماری همه گیر. آن را ضروری است برای محافظت از ارکستر و این نهاد به طوری که ما می تواند همچنان به رونق و دوباره موسیقی را برای مخاطبان ما” گفت: James Smelser صندلی از اعضای کمیته Chicago Symphony Orchestra.

“ما نیز منتقل شده توسط پیام های پشتیبانی و سخاوت از مشتریان ما که ما مشتاقانه منتظر استقبال از بازگشت به کنسرت به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم همه با هم دوباره. ما آرزوی همه ادامه داد: ایمنی و سلامت خوب است.”

دارندگان بلیط را تشویق به اهدای ارزش بلیط خود را برای لغو کنسرت و یا به ازای بلیط به آینده کنسرت. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو