خدمه برای درمان Kitsap دریاچه سمی جلبک هفته آینده

برمرتون – این Kitsap دریاچه پارک قایق راه اندازی بسته خواهد شد برای چند روز در هفته آینده در حالی که خدمه کار درمان لک برای جلبک سمی.

قایق راه اندازی خواهد شد بسته به دسترسی عمومی از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر روز از تاریخ 8 ژوئن تا ژوئن 11, با توجه به بیانیه ای از شهر.

خدمه با پیمانکار AquaTechnex LLC خواهد اسپری دریاچه با Phoslock یک ترکیب طراحی شده برای حذف فسفات از آب است. مقامات همچنین درخواست boaters به اقامت کردن دریاچه بین 7 صبح و 5 بعد از ظهر در حالی که خدمه در حال سمپاشی است.

Kitsap دریاچه بسته شده است چندین بار در طول چند تابستان به دلیل سیانو باکتری ها شکوفه یک برنامه به طور بالقوه سمی جلبک های سبز-آبی.

سمی سیانو باکتری ها می تواند مردم را بیمار و می تواند کشتن حیوانات خانگی و ماهی و پرندگان و دام است. افرادی که در تماس با آب با بالا سیانو باکتری ها غلظت ممکن است تجربه سوزش پوست و سرگیجه یا ضعف واکنش آلرژیک یا علائم شبه آنفولانزا.

یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که آب در Kitsap دریاچه آهسته میزان گردش مالی که مهار سالم مواد مغذی دوچرخه سواری. بیشتر فسفر و نیتروژن در آب به عنوان سوخت برای شکوفه.

Phoslock را عنصر اصلی اضافه شده است به این دریاچه به عنوان یک دوغاب و متصل به فسفات به عنوان آن غرق تشکیل یک غیر سمی مواد معدنی. دریاچه استفاده ممکن است چند ساعت پس از Phoslock اعمال شده است با توجه به شهر ،

“این Phoslock نرم افزار بهبود کیفیت آب دریاچه به شرایط قابل قبول برای استفاده توسط انسان, حیوانات و ماهی” با توجه به شهر ،

همراه با درمان شهرستان برنامه ای برای حذف علف های هرز در امتداد خط ساحلی این دریاچه و تشویق شهروندان برای جلوگیری از کودهای حاوی فسفر و انتخاب کنید تا پس از حیوانات خانگی خود را شهردار گرگ ویلر گفت.

“هر چیزی ریختن به دریاچه است که ممکن است تجزیه آن منجر به شکوفه جلبک” ویلر گفت.

هزینه این پروژه $206,000 با نیمی از شهر را به طور کلی صندوق و نیمی از فاضالب سرمایه صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول