معماران و طراحان در حال انجام آن را برای خود با هنرمندان صندوق امداد

در شروع COVID-19 مستندات هزاران نفر از شیکاگو هنرمندان تئاتر از دست داد فوری درآمد. در هفته های آینده حتی بیشتر در آینده از دست مباحث. و در حال حاضر با هیچ بازگشایی تاریخ در چشم بسیاری از این هنرمندان هنوز هم بدون کار. قبل از دولت رفت و به مستند در مارس 22, سازمان پشت شیکاگو صندوق امداد هنرمندان در حال حاضر مجموعه ای برای کمک به جامعه خود.

“پس در قدم به قدم از سیاتل هنرمند صندوق امداد در میان COVID-19 تاسیس شده توسط kronda [نویسنده پس از شما می خواهم به بحث در مورد نژاد] جسیکا Kadish-هرناندز قرار دادن یک تماس به شیکاگو هنر جهانی و مردمی از اقشار مختلف اداری و استعدادهای پیوست تیم” co-سازمان کلر,سنگ, شرکت, مدیر, برای طبقه اول تئاتر گفت: از طریق e-mail. “همه ما در رشته های مختلف, برخی از ما با روز شغل خارج از هنر به طور کامل و همه ما مراقبت عمیقا در مورد ما خلاق جامعه است.”

Kadish-هرناندز, کارگردان و بازیگر, نوشته شده Facebook وضعیت در مورد ایجاد یک صندوق امداد در شیکاگو در مارس 13. که بعد از ظهر وجود دارد یک بحث گروهی و دو روز بعد GoFundMe زنده رفت.

“هنگامی که من تو را دیدم جس پست در Facebook به اشتراک گذاری سیاتل صندوق و گفت:” چه کسی در حال رفتن به انجام این کار با من است؟!’ من بلافاصله پاسخ داد: “من در'” co-سازمان Ellenor رایلی-Condit (theatermaker و یکی از سازندگان از بچه گرا Unspookable پادکست) گفت: از طریق e-mail. “هر کس در تیم اداری گرد هم آمدند [به همین ترتیب.]”

این صندوق امداد ارائه microgrants تا 300 دلار به Chicago-منطقه هنرمندانی که از دست رفته کار با توجه به COVID-19. اولویت داده شده است برای هنرمندان که BIPOC های ترانس+, nonbinary عجیب و غریب و یا غیر فعال, هر چند مدیران صندوق به عنوان بسیاری از هنرمندان به عنوان امکان پذیر است.

در جولای 6 GoFundMe مطرح شده تنها بیش از $96,000 خود را $150,000 هدف است. که به اندازه کافی به صندوق 313 هنرمندان مقدار کامل. هدف فعلی اجازه می دهد آنها را به صندوق 500 هنرمندان در کامل است.

“ما همچنین همه امضا یک قرارداد محرمانه است که ما را بسیار جدی” Kadish-هرناندز گفت: از طریق e-mail. “افشای نیاز پذیر است عمل می کنند به خصوص هنگامی که شما در حال افشای هنرمندان همکار که شما ممکن است بدانید که از زمینه های دیگر. از روز اول ما مطمئن ساخته شده ما روشن بود در مورد قرار دادن حریم خصوصی و محرمانه بودن استاندارد در نوشتن است.”

اصل مصاحبه در اوایل مستند سه سازمان دمیده شد دور چگونه به سرعت به شیکاگو آمد و با هم به حمایت از تلاش های جمع آوری اعانه. کمک های مالی شد و در آینده با سرعت بیشتری نسبت به پیش بینی و هنرمندان همکار بودند به گام در.

“ما تا به حال نوازندگان محلی به رهبری فیونا مک ماهونطرح یک قرنطینه کنسرت که در آن 20 مختلف مردم در جریان مجموعه ای از خانه های خود در Facebook Live,” رایلی-Condit گفت. “ما در حال خواندن Steel Magnoliasبرنامه ریزی شده توسط شیکاگو تئاتر شرکت جدید به کلنی که صورت گرفت بیش از زوم. ما تا به حال تن از هنرمندان و مطبوعات فریاد ما و کمک کرده است که کمک های مالی همچنان به در آمده است.”

فرشته Idowu در WTTW تحت پوشش ما در هفته اول که بود برای ما و رسانه های اجتماعی کلمه از دهان گسترش در سراسر جهان در روز راه اندازی—با پایان هفته اول, ما می خواهم مطرح $31,000,” Kadish-هرناندز اضافه شده است. “(کمک های مالی باید کمی آهسته از آن زمان, اما ما در حال آماده شدن برای یکی دیگر از فشار بزرگ.) ما شاهد پشتیبانی از زمان Chicagoans و سابق Chicagoans و مردم از سراسر جهان که اتفاق می افتد به دانستن و عشق شیکاگو است.”

مانند سیاتل هنرمند صندوق و دیگر crowdsourced وجوه هدف برای هنرمندان صندوق امداد ادامه خواهد داد به افزایش است. به عنوان هر هدف این است که ملاقات مدیران بالا بردن نوار را کمی بالاتر است. هدف اصلی بود $50,000 و در حال حاضر آن $150,000 است.

“ما در دیدار با زوم هر روز به بحث و نماینده و بررسی با یکدیگر” سنگ گفت: در یک e-mail. “اجرایی این پروژه با بسیاری از چالش ها به خصوص مرور GoFundMe و پی پال در زمانی که هر دو عملکرد غیرمنتظره. احساسی ما در حال اتصال نقطه روز به روز. اما ما باید مردمی در این تیم هستند که پدر و مادر فراخوانی در بین آموزش بچه های خود را و ساخت شام ما مردمی با ارتباط از راه دور بعد شغل—کار من ‘در یک بیمارستان!—برخی از ما وقت هنرمندان مقیم زمان. من فکر می کنم همه ما کشف آنچه در آن است که به صورت جداگانه ما نیاز به از طریق و دردهای در حال رشد واقعی هستند.”

با اخبار اخیر که برادوی نمی بازگشایی تا 2021این امکان وجود دارد شیکاگو تئاتر نمی تواند زندگی می کنند دوباره تا سال جدید. تحمل که در ذهن دشوار است برای هنرمندان که رشد در اجرای زنده. و در عین حال این تیم پشت صندوق متمرکز شده است مثبت.

“ما باید خوشبین باشیم در این مرحله: شیکاگو تئاتر خواهد آمد از این قوی تر قوت بخشیده الهام آورده عاطفی و نزدیک با زمان از هم جدا” سنگ گفت. “آن زمان را به بهبود می یابند و ما باید به رشد و با آن تغییر دهید. وجود خواهد داشت برخی از زخم دائمی است. شاید این صحنه را نگاه بسیاری متفاوت است و ما آماده خواهید بود به هر شکل در آن طول می کشد. اما ما به دنبال به جلو به یک خانواده ریونیون شبیه هیچ دیگر, های فضایی و به اشتراک گذاری کار می کنند و ما را در برگزاری هر یک از دیگر تا آن زمان به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم.”

شیکاگو تئاتر زمانی که آن را می تواند یک چشم انداز بسیار متفاوت. جیوه تئاتر و iO تئاتر اعلام کرد در حال حاضر آنها در حال بسته شدن به طور دائم وجود دارد و ممکن است بیشتر تعطیلی پایین خط. اما امید است در تغییراتی که در شیکاگو تئاتر می تواند تبدیل به یک عادلانه تر و قابل اجرا محیط زیست است.

“شده است وجود دارد بسیاری از فوق العاده صاحبان سهام انجام کار در سراسر هنرهای صنایع در چند سال گذشته” رایلی-Condit گفت. “مردم به رسمیت شناختن نیاز به آموزش خود و سازمان خود و افزایش حمایت خود را از کار توسط هنرمندان از رنگ های عجیب و غریب و ترانس+ هنرمندان معلول هنرمندان و بسیاری بیشتر. شیکاگو تئاتر بدون استثنا وجود دارد; از ما بزرگترین موسسات به ما کوچکترین بسیاری مرتکب شده اند به این سهام کردند. بزرگترین امید بیرون آمدن از این و حتی در آن است که شیکاگو تئاتر جامعه قرار می دهد پول خود را که در آن دهان خود را است, پس به صحبت می کنند. تمام سهام تلاش ميانگين کمی اگر ما عمل آنها را زمانی که مردم ما ادعا می خواهید به حمایت آنها نیاز دارید.” v

برای کسب اطلاعات بیشتر در صندوق و یا برای کمک به gofundme.com/f/chicago-artists-relief-fund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im