تعداد coronavirus موارد در Escambia County تسهیلات مراقبت دراز مدت دو برابر شده است و از دوشنبه شب صعودی به 138 عصر روز چهارشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت در آخرین گزارش.

افزایش همزمان با محلی مراقبت های بهداشتی سازمان شروع به ارائه خانه COVID-19 تست به خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در شهرستان.

فلوریدا وزارت بهداشت در Escambia County شروع یک ابتکار دوشنبه به انجام COVID-19 تست در دراز مدت مراقبت از امکانات و تجهیزات با هدف قرار دادن کسانی که با تایید موارد مثبت. امکانات و بدون موارد مثبت نیز می تواند درخواست تست با توجه به بیانیه ای از وزارت.

در حال حاضر با 138 موارد Escambia County تا پنجم بیشترین تعداد از موارد به مراقبت طولانی مدت در دولت تنها Dade (476), Broward (263) پالم بیچ (171) و گاو دریایی (143) شهرستانهای استان است.

در حالی که دولت بیش از آخر هفته منتشر شده یک لیست از امکانات که در آن COVID-19 موارد شناسایی شده اند لیست می کند را شامل نمی شود که چگونه بسیاری از موارد و یا مرگ و میر هر مرکز گزارش شده و یا اینکه آیا آنها شامل ساکنان و یا کارکنان.

لیست نام 11 مراکز Escambia County, هر چند یکی از مراکز ادعای آنها گنجانده شده در این فهرست پس از ثبت نام مثبت کاذب.

به عنوان چهارشنبه, Santa Rosa شهرستان تا به حال 10 مورد در دراز مدت مراقبت از تعدادی است که تغییر نکرده است از روز یکشنبه. این بخش از خلیج فارس نسیم تنها مرکز در این شهرستان با کروناویروس موارد با توجه به حالت لیست.

در سراسر کشور 2,333 موارد و 248 مرگ و میر مرتبط شده اند به مراقبت طولانی مدت مراکز. هفت Escambia County 10 coronavirus مرگ شده اند یا شهروندان یا کارکنان مراقبت طولانی مدت مراکز. شده اند وجود دارد گزارش شده مرگ و میر در شهرستان سانتا رزا به مراقبت طولانی مدت.

Escambia County کل موارد در 415; سانتا رزا در 140

همانطور که از شنبه شب به وزارت امور خارجه تایید کرده است در مجموع 415 موارد COVID-19 سراسر شهرستان افزایش 65 از سه شنبه شب. دولت گزارش 418 موارد در روز چهارشنبه صبح روز کاهش یافته است که توسط سه در شب, به روز رسانی, گزارش یکی کمتر مورد در اردوگاه و دو کمتر در پنساکولا.

Pensacola ساکنان حساب برای بیش از 78 درصد از شهرستان موارد با مجموع 325 در شب چهارشنبه. که افزایش 52 نفر از شنبه شب. تعداد غیر-ساکنان فلوریدا با COVID-19 در Escambia County بیش از دو برابر از 19 روز سه شنبه به 41 روز چهارشنبه.

سانتا رزا شهرستان موارد نسبتا بدون تغییر باقی مانده اضافه کردن فقط یک مورد جدید در میلتون (75) از سه شنبه شب. دولت گزارش از صبح امروز شمارش 144 مورد در شهرستان اما کوچک که پشت شب.

جدید مرگ و میر در Escambia یا سانتا رزا گزارش روز شنبه

جدید مرگ و میر در هر دو شهرستان گزارش شد چهارشنبه. در مجموع 16 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 در هر دو شهرستان پس از مرگ برای اولین بار در تاریخ 6 مارس.

سانتا رزا شهرستان گزارش شش مرگ و میر از جمله چهار زندانی در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در میلتون. از صبح روز چهارشنبه 43 زندانیان و 10 کارکنان در زندان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به فلوریدا وزارت اصلاحات است.

با حدود 700 مورد جدید گزارش شده از شنبه شب دولت در حال حاضر 28,576 COVID-19 موارد است. دولت تلفات رسیده 927 عصر روز چهارشنبه با اضافه کردن یکی دیگر از 60 نفر از شنبه شب.

نگاه نزدیک در تست و بستری شدن در بیمارستان

دولت گزارش می دهد که 8 درصد از 5,318 مردم آزمایش در Escambia County مثبت بوده است برای COVID-19 در حالی که 6 درصد از 2,217 مردم در سانتا رزا شهرستان مثبت بوده است.

در سراسر کشور 4,455 مردم با کروناویروس بستری شده است به یک بیمارستان در برخی از نقطه در طول دوره بیماری خود را. که شامل 35 نفر در Escambia County و 20 در سانتا رزا شهرستان است.

Escambia County گزارش روز شنبه که بیمارستان منطقه باید 496 تخت موجود از مجموع 1,315. نیز وجود دارد 169 از 220 هواکش در دسترس است.

شکستن Escambia و سانتا رزا موارد* * * *

 • Pensacola: 325 موارد
 • اردوگاه: 35 مورد
 • بللویو: 6 مورد
 • Perdido کلیدی: 1 مورد
 • قرن: 2 مورد
 • Molino: 1 مورد
 • Pensacola Beach: 1 مورد
 • McDavid: 1 مورد
 • ناوار: 29 مورد
 • میلتون: 75 مورد
 • خلیج فارس نسیم: 23 مورد
 • سرعت: 10 مورد
 • جی: 2 مورد
 • غیر مقیم: 42 نفر
 • از دست رفته شهر: 2 مورد

* فلوریدا وزارت بهداشت است انتشار شهرستانها که در آن مورد تأیید قرار گرفته به ارائه گسترده تر نگاه کنید در مناطقی که این ویروس گسترش یافته است. این محل هستند و بر اساس کد پستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im