Coronavirus همه گیر تبدیل المپیک را تحویل آموزش و فرهنگ

برمرتون — به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد تشدید در ماه مارس در سراسر منطقه Puget صدا و جدید اجتماعی-فاصله محدودیت بودند نورد روزانه, المپیک, دانشکده زیست شناسی استاد امی لارنس جمع دانش آموزان خود را با نگرانی از طریق دست در یادگیری آنها نیاز به تکمیل کلاس.

“ما فقط نگه داشتن نفس ما امید ما می تواند ما آزمایشگاه نهایی انجام می شود” لارنس گفت. دانش آموزان خود را ساخته آن را فقط تحت سیم.

در مارس 24, پس رژیم صهیونیستی. جی Inslee اقامت-صفحه اصلی, سفارش, کالج بسته آن دانشگاه. اعضای هیات علمی و کارکنان آن مشغول به کار بیش از رخصتی بهار به تبدیل تقریبا 1,000 دوره به طور کامل آنلاین آموزش, یک سناریو در کالج ها و مدارس K-12 در سراسر کشور. آن را به عنوان آنها می گویند “سنگین بلند است.”

“به نظر من ما کارکنان قهرمانان” OC جمهور مارتی Cavalluzzi گفت. “آنها رفته بالا و فراتر از آن به ایجاد این اتفاق می افتد. برخی از چالش های ما علمی که هرگز تدریس در محیط آنلاین و آن را در حالت های مختلف آموزش.”

در میان موانع به آموزش آنلاین برخی از OC دانش آموزان فاقد دستگاه و دسترسی به اینترنت است. این کالج دارای دست از لپ تاپ به همه آنها می دانند که باید آنها را همراه با تلفن همراه نقاط داغ و آن گروه صادر کرده است یک نقشه نشان دادن که در آن در دانشگاه های Wi-Fi سیگنال قوی است. اما دسترسی باقی مانده سهام موضوع است. در هر روز یک تعداد انگشت شماری از خودروها دیده می شود در پردیس بسیاری به عنوان دانش آموزان پارک برای تکمیل تکالیف خود را.

با وجود چالش های علمی و OC مقامات در حال دیدن مزایای بالقوه برای گسترش گزینه های آنلاین به آینده و حتی پس از همه گیر است که پشت سر ما. و کالج در حال آماده سازی خود برای امکان ثبت نام bump مانند آن را دیدم پس از رکود بزرگ دهه گذشته.

از زمان شروع این بیماری همه گیر ثبت نام پایین است 12.5% در OC 13% و در کالج ایالتی. نگرانی در مورد COVID-19 و عدم دسترسی به کلاس های حضوری به نظر می رسد رانندگی در روند Cavalluzzi گفت. اما نیز وجود دارد شانس است که به عنوان رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر در ادامه گذاشته کردن کارگران را گله را برای بازآموزی.

ثبت نام که ماند در اطراف 13,000 در 2008-09, زمانی که حباب مسکن سقوط, شروع به پریدن کرد با نزدیک به 1000 دانش آموزان زیر سال و به بالا در 2011-12 از 14,617. ثبت نام یافته است در سال های اخیر به حدود 11500 نفر دانش آموزان است.

Cavalluzzi فکر می کند این تغییر به آموزش آنلاین کمک خواهد کرد که این دانشکده به عنوان غیر سنتی بازگشت دانش آموزان به کلاس درس. OC در حال حاضر ارائه یک مقدار قابل توجهی از محتوای دوره آنلاین. در حال حاضر آنها در حال پیدا کردن تمام برنامه هایی که می تواند به ارائه آنلاین (همچنین به عنوان “روز زمین”) ارائه گزینه های بیشتر برای دانش آموزان به ادامه تحصیل خود Cavalluzzi گفت.

برخی از آموزش است که “همزمان” و یا زندگی می کنند برخی است “ناهمزمان” ثبت شده و در دسترس زمانی که دانش آموزان در حال آماده به لحن. انعطاف پذیری که یک مزیت برای دانش آموزانی که پدر و مادر و یا کسانی که نگه داشتن شغل و یکی دیگر از توجه کالج را در طراحی کلاس های در حال حرکت رو به جلو Cavalluzzi گفت.

دانشکده در به طور معمول دست ها را در کلاس شده اند و خلاق در نظر گرفتن خود را آموزش آنلاین Cavalluzzi گفت. برای مثال دانشگاه, برنامه آشپزی است که در حال حاضر تحویل داده شده به طور کامل از طریق آموزش تصویری مانند کسانی که محبوب پخت و پز نشان می دهد.

لارنس فکر می کند برخی از ایدز بصری او را مجبور به ایجاد در واقع بهبود آموزش. او ساخته شده فیلم های آموزشی (پیر با دختر جوان کمک کند) و ایجاد اسلاید برای نشان دادن قطعات از کارخانه آناتومی دانش آموزان شده اند که دیدن زیر میکروسکوپ.

“من نوع ساخت اطلاعات بیشتر در دسترس در یک راه عجیب و غریب,” او گفت:. “من قطعا رفتن به حمل برخی از این چیزها رو به جلو است.”

اما برخی از مهارت ها مانند جوش نمی تواند به طور موثر آموزش داده می شود از طریق مجازی آموزش.

“فقط به این دلیل آنها در حال تماشای آن و انجام آن در عمل است یک داستان کاملا متفاوت” گفت: جوش مربی Al آشپزخانه. “شما فقط می توانید آن را انجام نمی ، شما باید برای گرفتن دست خود را بر روی آن و به رسمیت شناختن تمام متغیرهای مختلف است که به این روند است.”

جوشکاری دانشجو آنتونی براندنبورگ است انجام غیر آزمایشگاه مورد نیاز آنلاین این سه ماهه اما اگر این بیماری همه گیر نیروهای جوش labs آفلاین بسیار فراتر از آن را از خط خارج شدن برنامه های خود را برای یک شغل بهتر پرداخت.

“من قطعا رفتن به قرار دادن بین یک سنگ و یک محل سخت,” براندنبورگ گفت.

OC به تازگی شنیده ام از دولت است که آموزش کارگران ضروری می تواند مجاز تحت فاز یک فرماندار را دوباره باز کردن برنامه. که شامل بهداشت و درمان و ساخت و تولید و تعمیر و نگهداری خودرو و هنر آشپزی در میان برنامه های دیگر.

فهرست محدودیت های است که خواهد شد مورد نیاز برای آزمایشگاه های طولانی است. اتاق اجتماعی فاصله کافی تجهیزات حفاظت شخصی و ضد عفونی بین کلاس ها مورد نیاز خواهد بود در میان دیگر حکم و کالج را به استخدام کسی برای نظارت بر انطباق.

کالج است که به دنبال برای شروع در چگونه برای بازگرداندن بهداشت و درمان برنامه labs در طول تابستان در حالی که مطابق با دولت را مرحله به مرحله دوباره باز کردن برنامه. بقیه تابستان-کلاس چهارم باقی خواهد ماند آنلاین Cavalluzzi گفت. در پاییز کالج است که به دنبال امکان “هیبرید” مدل ترکیب آنلاین خط و فرد در آموزش.

در این نقطه وجود دارد هیچ گفتن اگر برخی از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 کشش به یک ماده از ماه یا سال. بنابراین مقامات کالج هدف در یک هدف در حال حرکت.

آشپزخانه گفت: گروه او در مراحل اولیه توسعه یک برنامه آزمایشی برای جوشکاری labs است که دیدار با دولت مورد نیاز باید محدودیت های برخی از مرتب کردن در محل باقی می ماند. یک گزینه خواهد بود به ارائه بیشتر labs با کمتر دانش آموزان در هر جلسه.

علاوه بر کلاس های آنلاین OC دانشجویان و استادان در حال اتصال عملا در راه های غیر منتظره. سخنرانان انجمن ها و گروه های دیگر به میزبانی دفتر سهام & گنجاندن تکامل یافته اند حاضر به مجازی دیدار با یو پی اس که در آن دانشجویان و استادان ارائه حمایت متقابل میان ترس و عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر. حوادث اخیر کشیده شده اند بیش از چند چهره های جدید.

یک پلت فرم جدید است که اتصال عوام باز hangout که در آن میزبان به اشتراک گذاری راهنمایی و منابع است. یکی از دانشجویان با حضور در جلسه اخیر از ماشین خود را.

“این یک چیز زیبا دیدن بسیاری از مردم کار را به کمک” گفت: رهبر دانشجویی Andre Henderson. “این واقعا برجسته طبیعت انسان در همه ما است.”

تکامل از پرورش این فضا دارای نعمت غیر مترقبه گفت: Cheryl Nuñez مدیر دفتر سهام & شمول است. زنده نگه داشتن آن بعد از همه گیر را “نزدیک،”

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de