تالاهاسی — برای هفته Gov. ران DeSantis هشدار داده است بارها و بارها در مورد ویرانگر تلفات که COVID-19 می تواند در فلوریدا سالمندان و اثرات بالقوه در خانه های سالمندان و دیگر امکانات برای ساکنان آسیب پذیر است.

شماره جدید وارد شده و منتشر شده توسط دولت نشان می دهد واقعی اعماق فرماندار هشدارهای. نزدیک به 20 درصد از دولت COVID-19 مرگ و میر ناشی از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

همانطور که از پنج شنبه صبح و 126 از دولت 633 گزارش COVID-19 مرگ و میر مربوط به عفونت در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و دیگر مراقبت طولانی مدت مراکز در 22 شهرستان.

دولت با انتشار گزارش دو بار در روز نمایش انواع آمار در مورد COVID-19 همه گیر را ارائه تلفات برای دراز مدت مراقبت از امکانات تا جمعه شب. در همه 1,394 COVID-19 مورد از پنج شنبه صبح درگیر مراقبت دراز مدت شهروندان یا کارکنان هر چند دولت اعداد شکستن نه پایین چگونه بسیاری از تنها شامل ساکنان.

“این واقعیت است که یک پنجم مرگ و میر آغاز شده به عنوان یک عفونت در دراز مدت مراقبت از تاسیسات — و در برخی از استان ها 100 درصد از تمام مرگ و میر — نشان می دهد که ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت در میان گروه های آسیب پذیر از همه در این بیماری همه گیر” AARP فلوریدا سخنگوی دیو Bruns گفت: سرویس خبری فلوریدا.

این COVID-19 گزارش ها از داده های جمع آوری شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت. این بخش را بلافاصله اظهار نظر در مورد جدید گنجاندن اطلاعات در مورد مراقبت طولانی مدت, مرکز, مرگ و میر.

اما گنجاندن آمد و به عنوان انتقاد نصب شده به دلیل DeSantis دولت امتناع از انتشار نام تسهیلات مراقبت دراز مدت است که خانه ساکنان آلوده و یا تعدادی از امکانات مبارزه نگران کننده سریع و گسترش ویروس.

تعداد موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات از افزایش 81 در تاریخ 1 آوریل به 1,394 روز پنج شنبه صبح. که نرخ رشد بسیار بالاتر از حدود سه برابر افزایش به طور کلی موارد در طول دوره.

اخبار سرویس فلوریدا گزارش شده است که فدرال بازرسان بهداشت وارد دولت در اوایل مارس برای ارزیابی عفونت-کنترل تلاش در دراز مدت مراقبت از امکانات در یک “انگشت شماری از شهرستانهای استان است.”

فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma اعلام کرد آژانس شد اعزام تیم به رفتار هدفمند عفونت-کنترل و بازرسی در مناطق مراکز کنترل و پیشگیری بیماری تلقی می شود به احتمال زیاد به پتانسیل شیوع است.

دولت هر چند حاضر به افشای آن شهرستانهای فدرال بازرسی تیم بازدید کردند. آن را نیز حاضر به افشای نام امکانات با عفونت ها و, آیا, امکانات خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و یا موسسات برای مردم با رشد و نمو و یا معلولیت ذهنی.

آن را نیز حاضر به افشای تعداد امکانات با ساکنان آلوده و یا کارکنان هر چند DeSantis اذعان کرد که تعدادی از امکانات با عفونت بالغ بر 97 از دوشنبه.

AARP فلوریدا بارها خواسته DeSantis به انتشار اسامی برخی از امکانات این استدلال که آن را به صلح از ذهن به اعضای خانواده و سایر افرادی که قطع شده است از بازدید از ساکنان پس از 14 مارس ،

میامی هرالد در زمینه اطلاع از قصد به دنبال یک-پرونده طرح دعوی در دادگاه بیش از آن امتناع. هرالد پس از آن گزارش داد که DeSantis دولت ناشی از این مقاله حقوقی به دور از طرح دعوی در دادگاه, باعث, اخبار سازمان جدید استخدام وکیل.

Bruns گفت: سرویس خبری که death-toll داده است که “اثبات بیشتر چرا ما نیاز به شفافیت در مورد آن امکانات را شیوع و آنچه آنها انجام می دهند در هر مرکز.”

انتشار داده ها نیز می آید به خانه های سالمندان فشار DeSantis برای حفاظت از دعاوی مدنی یا جنایی دادستان به عنوان صنعت کار می کند برای جلوگیری از گسترش COVID-19. فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به DeSantis آوریل 3 درخواست ساخت.

پرستاری-خانه صنعت گروه در روز پنج شنبه برگزار شد 90 دقیقه تلفنی با فلوریدا قانونگذاران به ارائه آنها را با یک به روز رسانی این صنعت در پاسخ به این ویروس. سخنگوی کریستن نزدیک گفت: این انجمن نیست پیگیری که قانونگذاران در تماس اما گفت: سناتور. هارون باقلا, R-فلوریدا دیابت گیل Harrell, R-استوارت دیابت لری برمن D-لانتانا و تشکر. جرالدین Thompson, D-ویندرمیره پرسش و پاسخ.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام این کنفرانس این انجمن اشاره کرد که فلوریدا 3,700 مجوز خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی و این که “کمتر از 100” تا به حال عفونت. بسیاری از امکانات آزادی گفت: “تا به حال چهار یا کمتر از افرادی که بدون علامت و یا فقط علائم خفیف.”

اما دولت سابق مراقبت دراز مدت بازرس برایان لی فکر نمی کند که ارزش لاف زدن در مورد به عنوان یک پنجم مرگ و میر مرتبط با این امکانات. لی مدیر اجرایی گروه خانواده برای مراقبت بهتر شده اغلب به درگیری با پرستاری-خانه صنعت مقامات.

“ما انتظار می رود به خرید فقط به چرخش?” لی گفت: از فلوریدا مراقبت های بهداشتی انجمن نظرات در انتشار اخبار. “که همه چیز را copacetic و چیزهایی هستند ؟ نگاهی به شماره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im