stranded_web-teaser.jpg

در یک دادگاه در طبقه سوم از یک ساختمان معمولی در مرکز شهر شیکاگو در فوریه 5, قاضی, Samuel B. Cole به نام مورد 849.

در نظارت تصویری یک جوان هندوراس مرد با موهای فرفری به نظر می رسد از این بازداشتگاه که در آن او در حال برگزار شد. او امیدوار بود تا فایل برای پناهندگی, اما تا به حال هیچ وکیل و کمی سرنخی که چگونه به ادامه, به خصوص با جمع آوری شواهد و مدارک لازم را به نشان می دهد مورد آزار و اذیت او می شود اگر او بازگشت به هندوراس. پس از یک گیج کننده گفتگو با قاضی او داد و گفت: او می خواست به اخراج شوند. اما به وضوح نگران برای ایمنی خود را به او التماس کرد با کول به مطمئن شوید که هیچ کس در هندوراس می دانستم که او بود بازگشت.

کول آهی کشید و توضیح داد که در قدرت خود را. او دستور داد مرد تبعید و خواست او باشید که او همیشه می کند و به نقل مکان کرد در مورد آینده.

ترکیبی از همدلی و سرخوردگی است که اغلب آشکار در رفتار و کلمات کول یکی از صدها نفر از قضات مهاجرت در سراسر کشور که هر روز با یک یورش از ناامیدی و سردرگمی خود را در دادگاه. بسیاری از مهاجران رفتن را از طریق رسیدگی به اخراج از کشور ندارد و وکلا قرار دادن قضات مانند کول در موقعیت تلاش برای توضیح یک منفرجه سیستم راحتی وحشت زده مهاجران و تحویل فقط تصمیم همه تحت فشار زمان.

اضافه کردن رمان coronavirus همه گیر و این وضعیت می شود قابل دفاع است. حتی به عنوان بسیاری از کشور تعطیل کرده است و بسیاری از مدنی و جزایی در برگزاری دادگاه مهاجرت شنیدن موارد برای مهاجران برگزار شد در بازداشت هستند و هنوز هم عامل. این باعث می شود کول و بسیاری از همکاران او خشمگین است. حتی پس از فرماندار J. B. پریتزکر صادر اقامت در خانه نظم جلسات اقدام به طور معمول در کول دادگاه. قضات و وکلا و کارمندان امنیت کارکنان و اعضای خانواده های بازداشت شدگان بودند همه خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

“ما نیاز به توقف بازداشت جلسات در حال حاضر گفت:” Cole در اوایل ماه آوریل صحبت از طرف انجمن ملی قضات مهاجرت (NAIJ).

سپس به طور ناگهانی در 15 آوریل یک صدای جیر جیر از مقامات دادگاه در 10:14 ب. ظ گفت: دادگاه خواهد بود بسته به روز بعد. در وب سایت خود دادگاه ذکر شده به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری بسته در سراسر کشور. بسته شدن تنها به طور موقت حرکت—پس از یک بازدید کننده پایین آمد با این ویروس با توجه به منابع و دادگاه بازگشایی در روز سه شنبه.

قبل از شیکاگو دادگاه توقیف کول شکایت کرده بود در مورد مقامات اواخر شب توییتهایی دربارهی بسته شدن در دادگاه مهاجرت در سراسر کشور خواستار آن یک مشکل برای “مردم نشان از سراسر کشور [تنها] به پیدا کردن که دادگاه بسته شده است.”

در سراسر کشور همه مهاجرت جلسات دادگاه برای کسانی که نه بازداشت شد و به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است 15. قضات’ انجمن نامیده می شود برای تمام جلسات بسته شود تا دادگاه ایمنی مطمئن است و می خواهد به روز رسانی تحویل در جامع و راه روشن—نه از طریق توییتهایی. آنها همچنین می خواهند در جلسات برگزار شده از طریق تلفن به مجموعه ای از اوراق قرضه برای بازداشت مهاجران در سراسر کشور. اگر مهاجران اعطا می شود و می توانید پرداخت اوراق قرضه و سپس آنها خواهد شد از بازداشت در حالی که خود را در مورد درآمد حاصل.

اما مقامات دادگاه تحت فشار قرار دادند پشت در درخواست از قضات و دادستان ها و وکلای مهاجرت به لغو همه در شخص جلسات. “بسیاری از دادگاه های فدرال همچنان به دریافت براده و برگزاری جلسات مهم برای بازداشت افراد به عنوان آنها به تعویق افتاد دیگر جلسات” گفت: در بیانیه ای که از دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت (EOIR) که آن را “متعهد” به حفاظت از تمام کسانی که در دادگاه مهاجرت از coronavirus.

در حالی که این کشور در دادگاه مهاجرت سیستم شده است مشکل وضعیت بدتر است بدست تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به شدت از هم جدا کودکان از پدر و مادر و نگهداری آنها در قفس های ساخته شده و آن را بسیار سخت تر برای به دست آوردن پناهندگی. در آوریل 20 مغلوب ساختن پیشی جستن مورد استفاده همه گیر برای توجیه این مرحله بی سابقه ای از ممنوعیت همه مهاجرت به ایالات متحده برای مدت نامعلوم و گفت: مشاغل خانگی نیاز به محافظت از کارگران خارجی.

حتی قبل از coronavirus آمار دادگاه مهاجرت سیستم سیم پیچ تحت بی سابقه کارهای عقب افتاده و تاخیر و اعتراض عمومی از وکلا و NAIJ که نشان دهنده بیش از 400 نفر از قضات در این کشور 63 دادگاه. دادگاه مهاجرت در حال حاضر با بیش از 1.1 میلیون backlogged موارد تعدادی که سر به فلک کشید تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

و آن دسته از مهاجران به طور فزاینده ای قادر به پیدا کردن وکلا به نمایندگی از آنها یک چالش ساخته شده به صورت تصاعدی سخت تر با این بیماری همه گیر و سقوط اقتصادی آن باعث شده است. داده ها نشان می دهد که یک مهاجر شانس اخذ پناهندگی و یا در غیر این صورت اجتناب از اخراج هستند بسیار بیشتر با یک وکیل.

نزدیک به سه چهارم از مهاجرانی که به این کشور مهاجرت دادگاه بدون وکیل بین سال های 2001 و 2020 دستور داده شد به تبعید و با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط معاملاتي دسترسی به سوابق تهاتری (TRAC) پایگاه داده در دانشگاه سیراکوس. اما تنها 20 درصد از کسانی که با وکلا تبعید شدند. مهاجران در ایالت ایلینوی با وکلا تبعید شدند و تنها در 14 درصد موارد بیش از آن سال است.

دولت می گوید مهاجران حق وکیل در دادگاه مهاجرت, اما آن را نمی خواهد پرداخت هزینه برای یک. که در مورد همه به جز کسانی که با ذهنی و یا معلولیت رشدی. نوجوانان و افراد مسن غیر انگلیسی زبان مهاجران اخیر هنوز هم در برخورد با تروما آنها فرار مهاجران در بازداشتگاه های با دسترسی به جهان خارج—همه آنها نیاز به پیدا کردن یک وکیل است که می تواند هزینه صدها یا هزاران دلار و یا به آن خود به خود از طریق بیزانس دلخواه و مات سیستم.

“حتی اگر شما یک دکترا آن را سخت به حرکت اگر شما نمی روت در چه گفت:” لورن آرونسون مدیر دانشگاه ایلینوی مهاجرت کلینیک حقوقی. “فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از رویه یا اداری مورد نیاز . . . آن را فقط به یک میدان مین است.”

بسیاری از مهاجران از دست داده اند شغل خود را در رستوران ها و هتل ها و کارخانه های داخلی و کار به دلیل همه گیر و کسانی که مستند نشده نمی توانید فایل بیکاری و یا محرک چک در حال توزیع به عنوان بخشی از coronavirus امداد لایحه. بنابراین فقیر مهاجران پیدا کردن آن را حتی سخت تر از قبل و اغلب غیر ممکن است به پرداخت یک وکیل و تعداد نسبتا کمی از وکلا و سازمان ها قادر به کار به صورت رایگان هیچ راهی برای خدمت وسیع جزر و مد نیاز است.

برای مثال مهاجرت پروژه در downstate طبیعی است که ارائه می دهد نرم افزار رایگان برای کمک به مهاجران در 86 شهرستانهای تنها سه وکلا و سه نفر دیگر از کارکنان واجد شرایط به نظر می رسد در دادگاه. در واقع مهاجران در مناطق روستایی مواجه با “چند واجد شرایط مهاجرت وکلای دیگر بار سفر به دادگاه و نرخ بالای فقر” با توجه به TRAC پایگاه داده.

و وکلای شکایت دارند که به نمایندگی از مشتریان تبدیل شده است مشکل تر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دولت وکلای تبدیل شده اند کمتر حاضر به معامله وکلای مدافع می گویند. اوراق قرضه برای مشتریان بالاتر و بیشتر مهاجران را دریافت نمی ارائه اوراق قرضه در همه; قوانین جدید تاخیر موارد و هزینه pro bono وکلای زمان و پول است.

“به خاطر آن است که قریب به اتفاق ما نیست [حتی] یک لیست انتظار” گفت: مریم مگ مک کارتی رئیس شیکاگو ملی مهاجر دادگستری مرکز (NIJC). “ما حتی نمی توانید پیدا کنید به اندازه کافی وکلای مهاجرت به انجام این کار. حتی اگر شما تمام پول در جهان وجود دارد نه به اندازه کافی وکلای مدافع است.”

این ویروس تنها وضعیت بدتر برای مهاجران به طور ناگهانی از کار. وکیل محمد ابراهیم عراقی مهاجر خود شده است گفتن در دادگاه مهاجرت خود را به مشتریان نگران نباشید و او را به پرداخت زمانی که آنها می توانند. “من به پول نیاز, اما من درک می کنم که وضعیت,” او گفت:. ابراهیم افتتاح دفتر خود را چند ماه قبل از وقوع. “در حال حاضر ما هیچ درآمد بنابراین ما با استفاده از کارت های اعتباری و پس انداز.”

“من رفته ام pro bono” توضیح وکیل مهاجرت مایکل ابراهیم (بدون ارتباط با محمد) که همسر یک پرستار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در بیمارستان دانشگاه شیکاگو. او به حالت تعلیق در صدور صورت حساب و گفت: مشتریان آنها می تواند مقابله با هر گونه هزینه های پایین جاده. اما دیگر وکلای گفت: آنها نمی گرفتن مشتریان جدید که قادر به پرداخت آنها.

و افزایش تعداد مهاجران برگزار شد در بازداشت قبل از جلسات آنها باعث می شود وکیل مدافع’ شغل حتی سخت تر است. بسیاری از زندان ها در مستند اجازه می دهد بازدید کنندگان پس از آن ممکن است غیر ممکن است برای وکلا به بازدید از مشتریان خود را. و با توجه به محدودیت در جنبش در داخل زندان و این واقعیت است که برخی از کارکنان را کاهش داده به دلیل بیماری ممکن است سخت تر از همیشه برای زندانیان حتی به دریافت تماس های تلفنی.

“من خواستار شده است برای دو یا سه روز به یکی از [حبس] مرکز و در نهایت یک فرد در جواب گفت:” وکیل برایان Seyfried. در حال حاضر همراه با کمک به مهاجران خود را در موارد وکلای نیز خود را در تلاش برای محافظت از مشتریان از خطر ابتلا به کروناویروس و تغییرات دولت فدرال در حال ساخت به دلیل آن است.

NIJC در اواخر ماه مارس گزارش مستند از بازداشت شدگان در زندان های منطقه ای گفت که آنها تا به حال گفته شده در مورد این ویروس که آنها فاقد پایه و بهداشت و, منابع و که آنها در حال نگهداری در شلوغ امکانات اجتماعی فاصله. در پاسخ به این ویروس یخ محدود زندانیان مصرف منتشر شد تعداد کمی از برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر مهاجران کاهش جمعیت در تمام امکانات برای بهبود اجتماعی فاصله و ارائه شده مورد نیاز سلامت و ایمنی محصولات با توجه به یخ رسمی و اظهارات آژانس. اما مقامات و طرفداران به طور یکسان می گویند این کافی نیست.

با اشاره به های اخیر شیوع کروناویروس در شیکاگو-منطقه پناهگاه برای جوانان در مهاجرت رسیدگی به NIJC از سوی دولت به سراسر کشور سرعت انتشار کودکان مهاجر خود را تحت مراقبت خود را به خانواده ها و یا حامیان مالی.

در یک بازداشتگاه در نزدیکی Kenosha, ویسکانسین, مقامات آنقدر نگران گسترش ویروس از ورود تازه مهاجر بازداشت شدگان است که در ماه مارس از آنها خواسته یخ برای جلوگیری از ارسال آنها را مهاجران. Kenosha County sheriff دیوید بث گفت: کنشا اخبار که یخ کرده بود با استفاده از این بازداشتگاه به عنوان یک “آزادسازی زمین” گاهی اوقات آوردن مهاجران به طور مستقیم از شیکاگو اهار فرودگاه. “آن را در یک ظرف پتری از پتانسیل میکروب ها در داخل زندان” او به این روزنامه گفت.

در پاسخ به یخ منتقل 170 تن از بازداشت شدگان در حال حاضر در کنشا به بازداشتگاه در تگزاس و ایالت ایلینوی است. که حرکت عمیقا بی قراری خانواده های بازداشت شدگان که گفته بودند در مورد تغییرات و نگران هستند که کسی ارسال به یک تگزاس زندان فقط یک قدم به اخراج آنها گفت: Laura Mendoza, که با این نسخهها کار با مهاجران در قیامت پروژه در شیکاگو است. وکیل Omar Abuzir گفت: خانواده ها از مشتریان خود را که حمل می شد به تگزاس “باید این ترس آن است که یک راه برای خلاص شدن از کسی.”

یک مهاجر به تازگی منتشر شده از یک مرکز بازداشت در کانکاکی گفت: از حمل وجود دارد از Kenosha که به نظر می رسد که ویروس قرار داده شد از جمله دیگر بازداشت شدگان بر اساس بیانیه منتشر شده توسط NIJC. “هیچ راهی وجود دارد شما می توانید فاصله اجتماعی از همه” گفت: یکی دیگر مهاجر به تازگی منتشر شده از McHenry County بازداشتگاه به نقل از همان NIJC انتشار.

روی عکس کلیک کنید This story was published in the April 23, 2020 issue with the headline "Stranded." - ANNA JO BECK

  • این داستان منتشر شده در آوریل 23 سال 2020 موضوع را با تیتر “رشته.”
  • آنا جو بک

شیکاگو دادگاه مهاجرت دسته موارد از مهاجران زندگی در کنتاکی, ایندیانا, ایلینوی و ویسکانسین. مردم تا پایان وجود دارد به دلایل مختلف: برخی از مهاجران مستند نشده بودند که در حملات در محل کار و یا پس از برخورد تصادفی با اجرای قانون; دیگران هستند که در کشور از نظر قانونی اما خود را از دست داده وضعیت اغلب به دلیل یک اتهام جنایی مانند رانندگی مست, در اختیار داشتن مواد مخدر یا خشونت. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است وجود دارد افزایش در تعداد مهاجران با هیچ سابقه کیفری قرار داده و در دادرسی با توجه به TRAC. برای مثال در شیکاگو دادگاه در سال گذشته تنها 397 از 20,082 مهاجران رو جدید رسیدگی به اخراج کرده بود اتهامات جنایی.

هنگامی که مهاجران در رسیدگی به حذف آنها گزینه های مختلفی از جمله درخواست اقامت از حذف است که می تواند انجام شود برای تعداد محدودی از دلایل و درخواست پناهندگی بر اساس ترس از آزار و اذیت و یا شکنجه در کشور خود. پناهندگی ایجاد شد به ارائه حفاظت از آزار و اذیت و سوء استفاده به طور کلی در دست دولت بر اساس نژاد ، مذهب ، ملیت ، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی ، گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا سیاسی ، به پناهندگی, مهاجرت به نشان اثبات که آنها را مورد اذیت و آزار و یا ترس موجه از آزار و اذیت از جمله آسیب فیزیکی و یا احتمال شکنجه ربوده شده و یا کشته شدند. در حالی که شده است وجود دارد افزایش مهاجران به دنبال پناهندگی در مرز جنوبی در سال های اخیر بسیاری از پناهجویان در شیکاگو دادگاه مهاجران ایم که در اینجا از نظر قانونی برای سال.

Abdoulaye Beye یک 32 ساله از داکار, سنگال خود را از دست حقوقی “اقامت دائم” هنگامی که آن را تمام شده پس از او و آمریکا همسر طلاق گرفته است. بدون کارت سبز او نمی تواند تمدید گواهینامه رانندگی خود را به همین دلیل است که او در دادگاه مهاجرت پس از مواجهه با اتهام رانندگی بدون. Beye محاکمه و شکست خورده—را در مورد خود را به اقامت در ایالات متحده به دلیل چهار سال ، او تا به حال هیچ وکیل و قاضی به او زمان بیشتری را امتحان کنید برای پیدا کردن یکی. اما که خواهد شد یک ماموریت دشوار از Beye خود را از دست داده به عنوان یک جوشکار قبل از همه گیر است و هیچ مجوز قانونی به کار می کنند.

ونگ خویی پدر و مادر در میان همونگ مردم از لائوس که به کمک به آمریکا در جنگ ویتنام در دهه 1960 او گفت قاضی کول یک روز در ماه فوریه است. خویی بود در یک ویدئو روی صفحه نمایش از یک بازداشتگاه تلاش خود را بدون وکیل برای متقاعد کردن کول به او سفارش تبعید به لائوس که در آن او می گوید که ترس از آسیب و یا مرگ.

خویی می داند بسیار کمی به زبان انگلیسی و او نمی دسترسی به هر گونه کمک های حقوقی. کول توضیح داد که خود را تاریخ جلسه بعدی در چهار هفته خویی باید با پر کردن یک برنامه کاربردی و اثبات کند که او به احتمال زیاد در صورت آزار و اذیت اگر تبعید کردند. خویی به نظر می رسد گیج و ناامید.

“کاغذ بازی آسان نیست, من نیاز به کمک” او گفت: Cole از طریق یک مترجم. او اضافه کرد که دو کودک خود را رشد در ایالات متحده و نمی دانم که چگونه به جمع آوری مدارک لازم از لائوس. کول آهی کشید و به او می کند با هر کسی که به نظر می رسد قبل از او خواست مرد ،

در چند سال گذشته در شیکاگو مهاجرت دادگاه شاهد یک افزایش شدید در پناهندگی-به دنبال مهاجر از کشورهای آمریکای مرکزی هواپیمای باند خشونت و فقر: گواتمالا هندوراس و السالوادور. Guatemalans در اقدامات قبل از دادگاه رز از 2,040 به 5,301 از سال 2018 2019; هندوراسی از 1,941 به 4,893; و اهالی السالوادور از 436 به 905. بخش زیادی از این مهاجران هستند و زنان و کودکان و افراد زیر سن قانونی بدون همراه.

درصد Guatemalans بدون وکلا در شیکاگو مهاجرت دادگاه شروع به پریدن کرد از 41 درصد به 67 درصد از 2018 2019; هندوراسی از 54 درصد به 76 درصد و اهالی السالوادور از 27 درصد به 64 درصد است.

مرکزی آمریکایی پناهندگی موارد می تواند دشوار است به ویژه پس از آن است که باندهای نه از دولت که به طور کلی تهدید. اگر آن را به دولت یا نهادی دولتی مانند پلیس یا ارتش نما, تهدید, پس از آن باید ثابت کند دولت نمی تواند و یا نمی خواهد آنها را محافظت می کند.

“بنابراین یکی از مسائل بزرگ پایین آمدن مرکزی آمریکا موارد این است که بسیاری از قضات در عمل از این فرض که این باندهای نیست که دولت, بازیگران, انگیزه خود را برای آسیب رساندن به این افراد در یک اقتصادی اساس” گفت: Megan Davis, وکیل در سازمان های غیر انتفاعی ایری محله خانه. انگيزه های اقتصادی هستند و نه زمینه را برای پناهندگی. “مردم باید آمد تا با پنج یا شش گزینه های مختلف و امیدوارم که قاضی موافقت خواهد کرد که یکی از آنها متناسب است.”

مذاکره از جمله تفاوت های ظریف در زبان انگلیسی ممکن است تقریبا غیر ممکن است بدون وکیل. در ضمن مرکزی آمریکایی ها ممکن است به ویژه آسیب پذیر به مشکل دیگری با این سیستم: بی پروا یا بی اثر وکلا که طعمه مهاجران ناامیدی گرفتن پول خود را بدون ارائه مناسب مشاوره.

دو سال پیش گواتمالا کنسولگری راه اندازی یک سرویس برای کمک به مهاجران در دادگاه به دلیل مشکل Guatemalans باید در پیدا کردن وکلا و همچنین گسترده شکایات در مورد ناکافی وکلای مدافع. “من شنیده ام هزاران داستان از وکلا که در زمان پول خود را” و کوچک برای مشتریان خود گفت گواتمالا سرکنسول بیلی آدولفو جثه مونز میراندا یادآوری تماسهای خود را با مهاجران رو اخراج در لس آنجلس جایی که او قبلا خدمت کرده است.

وکیل سینتیا Mazariegos کودک از گواتمالا پدر و مادر شروع به کار داوطلبانه برای ارائه کمک های حقوقی از طریق سنترو رومرو شمالی-سمت گروه حمایت در بخش, چرا که او ناراحت بود در مورد راه وکلا بودند بهره گیری از مهاجران است. “[مهاجران] نمی دانم در مورد وکلا و یا چگونه برای پیدا کردن یک وکیل,” او گفت:. “من تا به حال یک زن است که پرداخت می شود $10,000 برای یک وکیل اما وکیل ثبت یک درخواست پناهندگی و قاضی دستور داد او را تبعید کردند.”

“وجود دارد مقدار زیادی از وکلای وجود دارد که را ترک خواهد کرد مشتریان خود را بالا و خشک” اضافه شده NIJC وکیل پائولا Roa. “مردم می گویند” آه من پرداخت می شود وکیل $5000 یا 6000 $و سپس او می خواست بیشتر پول و گفت: او نمی خواهد نشان می دهد [اگر نه بیشتر پرداخت می شود].’ و آن را یک هفته قبل از شایستگی شنیدن. آیا آنها می خواهم به انجام?”

این کشور مهاجرت دادگاه رنج می برند اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس مدت ها پس از عفونت نرخ کاهش یافته است. جلسات برای مهاجران برگزار نشده در بازداشت کرده اند متوقف شده است اضافه کرد در حال حاضر غیر قابل عبور تعداد بیش از یک میلیون مورد در سراسر کشور. در شیکاگو دادگاه مهاجرت در آن طول می کشد به طور متوسط بیش از سه سال برای یک مورد به پایان خواهد رسید با توجه به TRAC ارقام که اصلا حساب برای افزایش پرونده با توجه به همه گیر.

و coronavirus است که مصرف یک ویرانگر به خصوص تلفات در بخش خدمات شغل مانند رستوران ها و هتل ها و کار داخلی به علاوه مشاغل مانند بسته بندی گوشت می آمد که به استخدام بسیاری از مهاجران مستند نشده. که به معنی آن خواهد بود حتی سخت تر برای مهاجران در این سیستم به پرداخت هزینه وکیل و یا حتی اوراق قرضه پرداخت. بر خلاف دادگاه های جنایی که در آن یک متهم به پرداخت یک درصد از این مقدار اغلب از 10 درصد زندانیان باید پرداخت 100 درصد از اوراق قرضه در دادگاه مهاجرت.

قاضی کول نگران است که این واقعیت جدید خود را در حال حاضر منابع-بسته دادگاه حتی بیشتر استرس زا در محل. “این خیلی مهم است که وکلای,” او گفت:. “این باعث می شود ما به عنوان شغل داوران بسیار ساده تر زمانی که وجود دارد این است که یک وکیل است.”

بودجه جدید در شیکاگو و ایلینوی به ارائه نمایندگی قانونی برای مهاجران ممکن است یک تفاوت کوچک و طرفداران هستند تقاضاهای مصرانه برای چنین کمک به ادامه و با وجود چالش های مالی شهر و دولت در حال حاضر رو از این بیماری همه گیر. دولت تخمین زده است همه گیر می تواند به معنای از دست دادن 8 میلیارد دلار در درآمد مالیاتی حتی به عنوان آن در حال حاضر رو به یک بحران بودجه.

شهر شیکاگو بودجه بیش از 1.5 میلیون دلار در این سال برای سازمان های که ارائه کمک های حقوقی به مهاجران و ایلینوی مقننه توافق به صرف 5 میلیون دلار در این سال در مهاجر کمک حقوقی برای اولین بار اعطای چنین ساخته شده توسط دولت است. دادگاه در نیویورک که در آن وجود دارد قابل توجه کمک های قانونی بودجه برای مهاجران دارای کمترین نرخ انکار پناهندگی.

“ضروری است که [شیکاگو و ایلینوی برنامه های کمک] در ادامه گفت:” Eréndira Rendón که سران قانونی برنامه در شیکاگو قیامت پروژه و یکی از رهبران دولت جدید تلاش کنند. رندن یک دریافت کننده IF دولت اوباما برنامه حفاظت از تبعید به افرادی که آورده بودند به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است در تلاش برای سرنگونی حمایت.

مشکل با مشکلات است که به طور ناگهانی غلبه مهاجران مستند نشده به دلیل گسترش ویروس, وکیل مایکل ابراهیم شروع به کمک یک صندوق جمع آوری کمپین برای ارائه یک زمانی مالی افزایش برای آنها و خانواده های آنها. خود را در صندوق-افزایش درخواست تجدید نظر او نوشت: “امریکا سنت دیرینه است که برای پاسخ به ندای وظیفه و دلسوزی و کمک به حاشیه رانده شده و فراموش شده است.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im