Pensacola ساحل بازگشایی جمعه با اجتماعی فاصله دستورالعمل, اما نه همه چیز باز خواهد شد.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ساخته شده یک اطلاعیه چهار شنبه بعد از ظهر در “امن. هوشمند است. گام به گام” برنامه ریزی برای بازگشایی فلوریدا اقتصاد در حالی که مدیریت گسترش coronavirus.

این برنامه می رود به اثر در روز دوشنبه و امر همه از فلوریدا به جز میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

اینجا جایی است که اورژانس سفارشات ایستاده در پنساکولا فلوریدا و در coronavirus — و که در آن آنها متفاوت است:

سواحل:

Escambia County سواحل را دوباره باز جمعه و باز خواهد بود 30 دقیقه قبل از طلوع آفتاب و 30 دقیقه پس از غروب آفتاب. مردم باید ماندن در گروه 10 و یا کمتر و گروه باید حداقل 6 فوت از هم جدا.

اورژانس سفارش تایید شده توسط کمیسیون شهرستان برای بازگشایی سواحل اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل حمل 500 دلار جریمه یا 60 روز حبس برای عدم تطابق با سفارش.

این Pensacola ساحل اسکله نیز بازگشایی در روز شنبه برای ماهیگیری و تنها مردم در اسکله باقی می ماند و باید 6 فوت از هم جدا.

سانتا رزا شهرستان نیز بازگشایی نابارا ساحل در روز جمعه اما با محدود ساعت.

ناوار ساحل باز خواهد بود از 2:30 بعد از ظهر تا 7:30 بعد از ظهر هر روز. تمام پارکینگ باز خواهد شد. این نابارا, ساحل اسکله نیز باز خواهد شد در همان ساعت و اسکله را دنبال عادی اسکله پذیرش روند.

رستوران:

رستوران ها دستور داده شد به داخل سالن ناهار خوری و رفتن به خارج تنها سفارشات توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در 20 مارس.

شروع پنج شنبه, رستوران های ایالت اجازه خواهد داشت برای باز کردن در فاز یک در داخل صندلی در 25% ظرفیت مناسب اجتماعی فاصله و صندلی در فضای باز مجاز است تا زمانی که جداول 6 فوت از هم جدا.

در پنساکولا شهردار Grover رابینسون صادر شده خود را اضطراری سفارش مارس 19 و گفت: در این هفته او آغاز خواهد شد مرحله به مرحله بازگشایی این شهرستان روز دوشنبه با استفاده از دولتی راهنمایی در چه کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

میله:

میله که دستور داده شد بسته شده اما اجازه فروش به سفارشات زیر DeSantis’ مارس 20 سفارش خواهد ماند بسته تحت فاز یکی از DeSantis’ طرح است.

سینما و مکانهای تفریحی:

DeSanits گفت که در طرح خود سینما و دیگر مکانهای تفریحی و اجازه داده نمی شود برای باز کردن در فاز اول طرح خود را.

ورزشگاه:

همان مارس 20 سفارش بسته شدن کافه ها و رستوران ها به هم بسته ورزشگاه.

در حال حاضر, ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند. DeSantis گفت که صبر کنید تا ببینید چه کشورهای دیگر را قبل از تصمیم گیری ساخته شده است به عنوان زمانی که برای بازگشایی ورزشگاه.

اجاره تعطیلات:

DeSantis دستور داد کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات به توقف پذیرش رزرو در مارس 28. اولیه سفارش برای 14 روز بود اما تمدید در مارس 10.

نظم موجود به پایان می رسد در روز پنج شنبه.

DeSantis نیست آدرس اجاره برای تعطیلات خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

انتخابی روشهای پزشکی:

انتخابی روشهای پزشکی متوقف شد توسط DeSantis در 20 مارس. منظور ممنوع پزشکی و دندانپزشکی ارائه دهندگان از انجام “غیر ضروری” روش در طول اضطراری برای بهداشت عمومی از coronavirus.

DeSantis’ برنامه اجازه می دهد تا برای امکانات پزشکی برای از سرگیری انتخابی روشهای پزشکی در روز دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان بیمارستان های حفظ و افزایش ظرفیت.

دیگر “غیر ضروری’ کسب و کار:

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ “امن تر-در-خانه” سفارش در مارس 1 نیست در واقع منظور غیر ضروری کسب و کار به جای آن دستور داد که تنها مجاز به رفتن به ضروری کسب و کار.

تحت DeSantis’ طرح کسب و کار خرده فروشی می تواند باز در 25% ظرفیت اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل و اگر دولت های محلی نمی شی.

DeSantis گفت که او در ادامه به بررسی قوانین برای خدمات شخصی مانند مو سالن و چشمه های معدنی, اما در حال حاضر آنها باقی می ماند بسته شده است.

DeSantis کاهش یافته و به یک شرکت تاریخ به صورت فاز 2 ترجیح می دهند برای نظارت بر coronavirus تاثیر قبل از ساخت که تصمیم گیری.

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو