Coronavirus ادعا کرده است یکی دیگر از 19 فلوریدا زندگی می کند یک شب شنبه تا پنج شنبه صبح.

تعداد کل مرگ و میر نسبت به COVID-19 پس از اولین تایید فلوریدا مورد در مارس 1 633 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. COVID-19 است که بیماری تنفسی ناشی از توسطدر ویروس.

تعداد موارد تایید شده در سطح ایالت از پنج شنبه صبح است 22,897 — افزایش 816 در یک دوره 24 ساعته.

که در تاریخ همتراز با 714 مورد جدید تایید کرد بین سه شنبه و چهارشنبه صبح. مقامات گمان تعداد موارد جدید ممکن است به اوج خود رسید آوریل 3 هنگامی که 1,307 تشخیص تایید شد.

در حال حاضر وجود دارد 3,305 COVID-19 بیماران بستری افزایش 56 یک شب و کمتر از 190 افزایش گزارش صبح روز چهارشنبه. دولت پیگیری نمی کند تعدادی از بهبود.

شماره های جدید در خط با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ نظرات که فلوریدا رژیم اجتماعی فاصله و اقامت در خانه بخشنامه ها “مسطح منحنی” و نه overtaxing دولت سیستم مراقبت های بهداشتی.

“مردم احساس می روند خوب بوده … من فکر می کنم در سراسر کشور به آنها اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به قادر به رسیدگی (هجوم) از COVID بیماران” DeSantis به خبرنگاران گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “واضح است که ما باید بدست نمی حتی نزدیک به متلاشیکننده سیستم پزشکی اینجا.”

از صبح روز پنجشنبه حداقل 600000 نفر در سراسر ایالات متحده در حال آزمایش مثبت برای این ویروس با حداقل 24,000 مرگ و میر با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 2 میلیون نفر را تایید کرد, با حداقل 130,000 مرگ و میر با توجه به پایگاه داده وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فلوریدا مورد اطلاعات به روز شده است هر روز حدود 11:30 صبح و 6:30 p. m. در این داستان به روز خواهد شد بعد.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

آموزش سئو