تاخیر در ساخت و ساز می تواند عقب راندن سریع خدمات کشتی از Southworth

دو مسافر تنها کشتی سریع به معنای حمل سواران از Southworth به سیاتل در سال 2020 به تعویق افتاده اند با این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن Kitsap حمل و نقل برنامه ریزی برای شروع خدمات در این سال در معرض خطر است.

برای اولین بار از دو کمان-بارگیری کشتی در حال ساخت در نیکولز Bros سازندگان قایق در Whidbey Island شد برنامه ریزی برای تحویل به Kitsap حمل و نقل در ماه آوریل است. که مهلت پرواز کرده و در حال حاضر حمل و نقل مقامات مطمئن نیستند که کشتی ممکن است به پایان رسید.

“من تا به حال چند نفر بپرسید با توجه به Southworth مسیر ما را در پیگیری برای شروع سرویس تا؟” Kitsap, حمل و نقل, مدیر اجرایی, جان Clauson گفت. “مسلما این همه گیر تا به حال تاثیر بر ساخت و ساز است.”

نیکولز Bros – که Kitsap حمل و نقل نیز استخدام برای نوسازی M/V بهترین برای Kingston مسیر در سال 2018 – تلاش برای دریافت برخی از مواد لازم برای کشتی ساخت و ساز. سطح نیروی انسانی نیز تحت تاثیر این ویروس و اجتماعی فاصله گرفته است.

کشتی سازی اعمال کرده است “نیروی majeure” بخشی از قرارداد خود را با Kitsap حمل و نقل – یک بند است که اجازه می دهد تا نیکولز Bros به عدول از توافق بر جدول زمانی برای تحویل عروق.

“در این مرحله آنها را در یک موقعیت برای من سخت و سریع” این زمانی است که ما می توانیم تحویل (کشتی),'” Clauson گفت.

نیکولز برادران در نظر گرفته شده است یک کسب و کار ضروری و نمی در مارس اما تولید کند به عنوان کشتی سازی تلاش برای تهیه تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران و گسترش برنامه به جای اجتماعی فاصله, مدیر عامل شرکت گاوین هیگینز گفت.

“همه ما در مواجهه با این نوع از وضعیت عجیب و غریب که در آن ما باید هوشمند در مورد چگونه ما می تواند ذخیره کردن کار” هیگینز گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم.”

کشتی سازی در حال حاضر در شش عروق. کارگران پخش شده است که در سراسر پروژه ها و تغییرات متناوب استراحت ناهار و زمان کار بر روی قایق. جت آب برای Kitsap کشتی تاخیر شد اما تحویل داده شده اند. همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک.

“بین نیاز به فاصله مردم و نیاز به توان بسیار انعطاف پذیر در مورد چگونه بسیاری از مردم در واقع در آینده به کار آن را سخت به انجام دقیق پیش بینی” هیگینز گفت.

Kitsap حمل و نقل نمی شود و خدمات از Southworth تا زمانی که هر دو کشتی شده اند تحویل Clauson گفت. عوارض دیگر بوجود آمده اند که می تواند تاخیر شروع سرویس.

شهر سیاتل به طور ناگهانی بسته غرب سیاتل پل در اواخر ماه مارس در واکنش به نگرانی در مورد در حال رشد ترک در پل اصلی بتن span. مقامات در حال حاضر برنامه ای برای نگه داشتن پل بسته به ترافیک تا 2022.

در پاسخ به بسته شدن پادشاه شهرستان است که به دنبال افزایش خدمات کشتی از مرکز شهر به غرب سیاتل که به معنی بیشتر قایق در تلاش برای بارانداز در حال حاضر شلوغ مسافر-تنها مرکز Clauson گفت.

Kitsap حمل و نقل هنوز هم نیاز به کار کردن یک برنامه برای Southworth با واشنگتن کشتی و پادشاه شهرستان که بستگی به dock در دسترس بودن در هر دو Kitsap طرف و در سیاتل. این COVID-19 pandemic مجبور است هر دو Kitsap حمل و نقل و فوروم اجتماعی به کاهش خدمات و روشن نیست که برنامه را به حالت عادی بازگشت.

“وجود دارد چند چیز در بازی در اینجا است که در حال رفتن به آن را کمی بیشتر به چالش کشیدن” Clauson گفت.

در ضمن Kitsap حمل و نقل است که صحبت کردن با سواران در Kitsap در مورد برنامه های خود را برای Southworth خدمات از جمله که در آن سواران زندگی می کنند برنامه ریزی برای رسیدن به کشتی و ترجیح داده در برنامه های. این سازمان همچنین قصد دارد به درخواست برای کمک های مالی فدرال برای مطالعه یک منطقه ای docking تسهیلات در سیاتل است و کار کردن با فوروم اجتماعی مشابه در یک کمک مالی برای بهبود Southworth حوض.

“در حال حاضر ما در حال آنهایی که در بیشترین میزان نیاز ما نیاز به یک بارانداز در سیاتل که از بین بردن برخی از محدودیت های ما باید با برنامه ریزی” Clauson گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im