سلول جشنواره فیلم می خواهد شما را به دریافت خلاق در قرنطینه

از سال 2005 قوز! جشنواره فیلم بوده و تفریحی در سراسر کشور و آوردن مخاطبان وابسته به عشق شهوانی فیلم که در پنج دقیقه یا کمتر. قوز! شوکه مردم آنها را با نفس بریده بریده و معرفی آنها به چیزهای جدید را با برجسته ساختن تمام بدن, انواع تاب برداشتن و رنگ و جنسیت و تمایلات جنسی و هویت. اما در این سال قوز! تا به حال به لغو آن بهار تور و تصمیم گرفت برای رفتن زندگی می کنند را بر روی اینترنت. در مارس 9, قوز! خواهد شد به روی صفحه نمایش کوچک و livestream هفتگی از طریق 12 ژوئن با مشاوره مقاله نویس و پادکست میزبان Dan Savage. قوز! خواهد بود غربالگری 16 اماتور, کوتاه, که هر کس می تواند در حفظ حریم خصوصی از خانه خود را.

علاوه بر جدید را مشاهده و لذت بردن از قوز!, خدمه SPLIFF جشنواره فیلم Savage Love راه اندازی یک جدید متحرک که در آن هنرمندان می توانند کار خود را. CoFF (سلول آنلاین جشنواره فیلم فجر) را در واقعیت گیر بودن در خانه. هنرمندان و فیلم سازان nonfilmmakers معلمان و پدر و مادر و هر کس دیگری دعوت شده است برای گرفتن گوشی های هوشمند خود و ایجاد خود را پنج دقیقه شاهکار.

قضات به دنبال مردمی برای ارسال, خنده دار, غمگین, ذهن بچه هایی که تم اجتماعی فاصله خود قرنطینه و زندگی از طریق یک بیماری همه گیر. فیلم تنها قابل مشاهده آنلاین و 20 درصد از فروش بلیط از CoFF تقسیم خواهد شد در میان فیلمسازان. سه نفر برتر جوایز عبارتند از خلاق ترین (500 دلار), جالب (500 دلار) و آنها خود را از دست داده Goddamn ذهن (500 دلار). برخی از اضافی-اعتبار جوایز شامل کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و لوبیا خشک.

مهلت ارسال توسط یکشنبه, مارس 15 در 5 PM PST. ارسال آثار به [email protected] با انتشار فرم و امضا فرم ورود. v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de