PENSACOLA — علت شایع گروهی که سیاهی تعهد خود را به حفظ ارزش های آمریکایی دموکراسی است تسلیم شکایت در برابر کنگره ایالات متحده مت Gaetz و Pensacola تاجر ذغال سنگ مریل.

تقریبا یکسان شکایات واصل شد شنبه با وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا کمیته مجلس در دولت و کنگره اخلاق.

هر تماس برای بررسی اینکه آیا Gaetz R-فورت والتون بیچ و مریل شکست قانون با شکست به طور کامل خود را فاش رابطه شخصی قبل از ورود به یک قرارداد اجاره.

Gaetz یک کنگره در طبقه ششم از سویل برج در پنساکولا. او آن را از اجاره مریل امپراتوری شریک LLC پس در سال 2017 و با توجه به مقاله ای ظاهر می شود در سیاست پرداخت بیش از $184,000 در اجاره.

شکایت با استناد سیاسی را گزارش مدعی Gaetz شده است اجاره فضای اداری برای زیر ارزش بازار است. خانه قوانین نیاز است که اعضای اجاره در ارزش بازار است.

آخرین داستان در مت Gaetz

تهمت منصوب Gaetz به ‘بازگشایی اقتصاد آمریکا’ کمیته

تشکر. مت Gaetz اجاره فضای اداری از اهدا کننده مشتری سابق با وجود قوانین مجلس: گزارش

Gaetz خواب در Walmart پارکینگ برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران با امکان coronavirus

Gaetz روز چهارشنبه شدیدا این ادعا را تکذیب کرد.

“بالاترین پرداخت مستاجر در ساختمان می پردازد 24 دلار در هر فوت مربع و کمترین پرداخت مستاجر می پردازد $16 فوت مربع,” او گفت:. “من پرداخت $18 فوت مربع.”

“در صورتی که جرم است به من بگویید زمانی که حکم زندان شروع می شود” Gaetz گفت.

مریل یک تاجر موفق شده است یک زمان Gaetz دوست خانوادگی و سیاسی حامی. شکایت متحده Gaetzfailed را روشن روی کاغذ تبدیل به خانه شورای اداری چقدر نزدیک ارتباط بود.

شايعترين علت شکایت می کند که قانون “منع هر کسی در هر موضوع در صلاحیت قوه مقننه از دولت فدرال از آگاهانه و عمدا:

“جعل کتمان و یا پوشش یک واقعیت مادی; ساخت هر گونه مادی نادرست و ساختگی یا جعلی بیانیه و یا نمایندگی و یا ساخت و یا با استفاده از هر غلط نوشتن یا سند دانستن همان گونه مادی نادرست و ساختگی یا جعلی بیانیه و یا ورود.”

تخلف از این قانون به طور خاص شامل “خرید ملک و یا خدمات … یا سند مورد نیاز توسط قانون یا مقررات برای ارائه به کنگره یا هر اداره یا مسئول در قوه مقننه” شکایت گفت.

Gaetz گفت: کنگره سلف جف میلر می دانستم که تاجر از او اجاره فضای اداری در پنساکولا و دریافت حمایت سیاسی از مرد است. او اضافه کرد که همان تاجر است که یک دوست و حامی خود را.

“پنساکولا یک شهر کوچک” او گفت:. “این امر می تواند سخت برای پیدا کردن مردم لیزینگ قابل قبول در مرکز شهر فضای اداری در پنساکولا که من نمی دانم.”

مریل نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در حالی که Gaetz خار علت شایع به عنوان “جناح چپ گروه” — سازمان تماس خود را حزبی — از اتهامات عنوان شده اگر تایید می تواند نگه عواقب جدی است.

این قانون فراهم می کند که دو یا چند نفر اقدام به فریبکاری ایالات متحده و یا هر یک از آن سازمان می توان به پرداخت جریمه و یا زندانی تا پنج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im