بودا نوار و جلو پنجره بسته پس از در معرض بودن به فرد با COVID-19

برمرتون — در کلورلیف ورزشی نوار و جلو پنجره است که به طور موقت بسته شده و پس از در معرض بودن به کسی که تست مثبت برای COVID-19 با توجه به صاحبان رستوران.

محبوب شرق برمرتون رستوران تعطیل بلافاصله بعد از ظهر چهارشنبه پس از مقامات بهداشت اطلاع صاحبان آن بوده است “در معرض” به کسی که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به یک پست در رستوران Facebook صفحه. در کلورلیف بسته خواهد شد برای چند روز آینده برای تمیز کردن و بنابراین کارکنان می تواند آزمایش می شود.

“این بودا بوده است بخشی از این جامعه پس از سال 1973 و دیده می شود نسل های بسیاری از خانواده ها از طریق درب. عشق ما به این جامعه بزرگ است. به این دلیل ما نمی خواهید به ضرب و شتم در سراسر بوش و یا چشم پوشی از این واقعیت مهم است. ما می خواهیم همه بدانند که این رخ داده است و ما در حال برداشتن گام های مناسب برای جلوگیری از آن” پست خوانده شده.

یک نماینده از رستوران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه گفت: در بیانیه ای به Kitsap Sun که آن را تایید و جزئیات خاص تحقیقات و یا موارد استناد فدرال حفظ حریم خصوصی بیمار ، هنگامی که یک Kitsap ساکن تست مثبت برای COVID-19 سلامت منطقه در تلاش برای پیگیری کردن تماس نزدیک فرد است که به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“در صورتی که ما قادر به شناسایی و یا اطلاع هر کسی که در تماس نزدیک با یک مورد عمومی و اطلاع رسانی مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود کسانی که در معرض خطر هستند مطلع خواهیم انتشار محدود اطلاعات اضافی به عنوان مورد نیاز به حفاظت از مردم در سلامت” Kitsap بهداشت عمومی منطقه سخنگوی نی نی Sooter در بیانیه ای گفت به Kitsap Sun.

Kitsap دیده است یک پرش در موارد در ماه جولای و در حال حاضر بیش از 330 موارد کلی. چهار سلامت منطقه اعلام کرد که یکی از درگذشت COVID-19 مارس در بالا بردن Kitsap تعداد مرگ و میر مرتبط با این بیماری به سه.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد ایالت مکث در شهرستانهای بازگشایی که اجرا شد در اوایل این ماه ادامه خواهد داد تا از طریق حداقل جولای 28. Inslee هشدار داد وجود یک “خطر قابل توجهی” که بخش هایی از اقتصاد ممکن است بسته شود و دوباره اگر coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش آسوشیتد پرس گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو