CivicCon: چرا ایجاد مسکن مقرون به صرفه تر است در مورد بیش از املاک و مستغلات

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 27, 2020CivicCon سر گرفته خواهد ش

توسط ABESTANEWS در 9 اردیبهشت 1399

CivicCon سر گرفته خواهد شد در این ماه با یک بحث آنلاین از مسکن مقرون به صرفه استراتژی از یک ملت بهترین و شناخته شده برنامه ریزان شهری.

ویکتور دوور همکاری نویسنده "خیابان طراحی: راز بزرگ شهرستانها و شهرها" و یک شریک با دوور سرمه و همکاران برنامه ریزی شهر در کورال گیبلز. این شرکت با رویکرد توسعه است به استفاده از برنامه ریزی به عنوان یک ابزار برای رسیدگی به مسائل مربوط به حمل و نقل انصاف کیفیت زندگی و حفاظت از محیط زیست و محل ساخت همه در یک بار.

"من به شدت احساس میکنیم که قبل از اینکه ما را به موضوع مسکن از هم جدا و مقابله با آن توسط خود ما باید کمی صرف زمان صحبت کردن در مورد چگونه مسکن متصل است به بسیاری از چیزهای دیگر" دوور گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه.

"(ایجاد مسکن مناسب) است و نه فقط توسعه املاک و مستغلات با واحد مسکونی در آن شهر ساخت و ساخت شهر در حال انجام است بیش از یک چیز در یک زمان. شما را بزرگ و خیابان ها و ایجاد مکان های که در آن مردم می خواهند به شما را زمینه مناسبی برای ایجاد شغل و تبادل ایده ها و شما کار مسکن و اطراف آن چیزهایی است."

بیشتر: مسکن مقرون به صرفه وظیفه نیروی لگد کردن تلاش برای رسیدن به 500 خانه های جدید در 5 سال

بیشتر: CivicCon تاون هال: سوالات خود را در چگونه جامعه در حال حرکت است به جلو در طول COVID-19

از 6 تا 7:30 p. m. 4 مه دوور خواهد بود شرح در چگونه بزرگ خیابان تقاطع با مسکن مقرون به صرفه چه استراتژی دیگر شهرستانها باید مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد مسکن ارزان قیمت و چه نقش دولت توسعه دهندگان و کارفرمایان در ساخت مسکن مقرون به صرفه ،

ارائه بخشی از CivicCon یک همکاری از اخبار مجله و Studer جامعه موسسه با هدف ساخت Pensacola به مکانی بهتر برای زندگی و کار و رشد و سرمایه گذاری از طریق مدنی گفت و گو و هوشمند برنامه ریزی است.

دولت از مسکن مقرون به صرفه در پنساکولا

با توجه به پنج سال برآورد شده توسط اداره آمار ایالات متحده ميانه ناخالص اجاره در پنساکولا (که شامل اجاره به علاوه آب و برق) حدود 942 یک ماه. متوسط هزینه ماهانه برای صاحب خانه با وام مسکن حدود 1,347 یک ماه.

فلوریدا مسکن ائتلاف به تازگی میزبان یک گرایش وبینار برای تازه شکل گرفته Pensacola مسکن مقرون به صرفه نیروی کار که در آن گزارش شده حدود 50 درصد از محلی مستاجرها' خانواده ها هزینه بر دوش و حدود 33 درصد از خانواده ها هزینه بر دوش — معنی آنها صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را مسکن.

این ائتلاف همچنین گزارش شده مسکن و حمل و نقل هستند و اکثر خانواده ها' بزرگترین هزینه ها و افزایش walkability بهبود حمل و نقل دسترسی و ساختمان بیشتر خانه های مقرون به صرفه در مرکز شهر و در نزدیکی محل کار و مدارس و خدمات را کاهش می دهد, نه تنها مسکن بلکه هزینه های کلی.

آنها دریافتند که "پنساکولا نمی کند در حال حاضر باید قابل پیاده یا با حمل و نقل مناطق قابل دسترس است که کاهش هزینه های مسکن."

برای دوور — که بیش از 30 سال تجربه اجرای برنامه به صورت قابل زیستن, walkable و پایدار جوامع از طریق صدها پروژه در پنج قاره های مختلف — هسته مستاجر ایجاد مسکن مقرون به صرفه است که برای اولین بار ایجاد خیابان ها و محله های که در آن مردم می خواهند به زندگی می کنند و می تواند به راحتی زندگی می کنند.

"شما فقط نمی خواهید ارزان شما می خواهید ارزان خانه در یک محله و شما می خواهید به با کیفیت بالا از زندگی با وجود این واقعیت است که شما هزینه های مسکن در حال موجود" دوور گفت.

بیشتر: تدی خرس شکار به پیاده رو و هنر: Pensacola همسایگان متحد برای به اشتراک گذاری لبخند, لوازم, پشتیبانی

به همین دلیل است که وجود دارد از جمله کمبود مسکن مقرون به صرفه ؟

بحث در مورد چرا مسکن مقرون به صرفه است که یک ملی-مقیاس مشکل در ایالات متحده داور توضیح داد که "مازاد درایوهای قیمت پایین و کمبود درایوهای قیمت ها مناسب است ؟ پس چرا ما باید مقرون به صرفه مسکن مشکل ؟ چون ما نمی باید تقریبا به اندازه کافی از آن ما بدست از عادات است که ایجاد به طور طبیعی اتفاق می افتد و فرم های مسکن مقرون به صرفه."

او گفت: فرهنگ از '50s, 60s و 70s بود و حومه خاطره — معنی مردم سوار همه جا برای همه چیز و چشم انداز پوشانده بود با بزرگراه و پارکینگ. به عنوان یک نتیجه هزینه های حمل و نقل افزایش یافته است از طریق سقف و عصری برای زمین های با ارزش شده است آسفالت با آسفالت.

دوور روش این است که به اصلاح فضای از دست رفته با, هوشمند, توسعه تدریجی است.

"من معنی نیست که راهپیمایی پایین cul-de-کیسه از جوامع دردار و گفت:" ما در حال رفتن به قرار دادن برخی از تجاری در اینجا و یا اضافه کردن برخی از آپارتمان ها,'" دوور گفت. "این چیزی است که من توصیه. من می خواهم بگویم تمرکز در کمتر مکان های مورد علاقه."

او پیشنهاد کرد مردم شروع به دنبال راه هایی برای ایجاد مسکن به دنبال دارایی های مورد استفاده قرارگرفته است که در حال حاضر در محله خود را. خود ارضایی مراکز و خالی پارکینگ در مکان های بزرگ به شروع به قرار دادن در استفاده از مخلوط تحولات مانند خانه ها و مغازه ها و پارک ها.

بیشتر: CivicCon: شهردار چارلستون جو رایلی گفت: در شهرهای بزرگ "متعهد به کیفیت'

"به همین دلیل است که ساختمان تنها یک داستان بلند? چرا که تمام این پارکینگ در مقابل? آیا ما واقعا نیاز دارید که ؟ داور گفت: مردمی باید از خودشان بپرسید. "هنگامی که شما را از چشم بحرانی در محله خود را, شما احتمالا متوجه وجود دارد اتاق را برای رشد. و اگر شما رشد می کنند که در راه ایجاد و حتی بیشتر از مکان های زیبا و ... را در روند این تصمیم گیری در مقیاس محله خود می تواند پیامدهای منطقه ای است."

رهبران جامعه می تواند تاثیر بسیار زیادی در ایجاد مسکن مقرون به صرفه

داور گفت: چیزی است که دولت می تواند انجام دهد این است که نوشتن قوانین و مقررات است که آن را ساده و قانونی برای ساخت کوچک جدا خانه در اموال خود را و یا برای توسعه دهندگان برای ساخت آپارتمان بالای مغازه. آنها همچنین می توانید انجام دور با حداقل پارکینگ مورد نیاز در حمایت از سیاست های است که تشویق مخلوط با استفاده از توسعه است.

"ایده این است که استفاده از مخلوط مکان ها کمتر وابسته به اتومبیل برای همه زمان بنابراین شما لزوما نیاز به ماشین خود را در نوک انگشتان خود را اگر شما می خواهید برای انجام برخی از چیزهای اولیه در اطراف محله" دوور گفت. "شما می توانید ترک آپارتمان خود و یا پارک یک بار در خیابان اصلی ... و رفتن به اداره پست بروید و به فیلم و همچنین توقف در یک فروشگاه. به طوری که کل مشترک پارکینگ مفهوم است که اجازه می دهد تا برای به وجود کمتر پارکینگ چیز خوبی است."

داور گفت: یکی از عوامل عمده در کجا و چگونه توسعه دهندگان برای ساخت هر واحد هزینه های زمین — چه مقدار از آنها صرف در این زمین ساخت و ساز و هزینه های تعمیر و نگهداری, در مقابل چه مقدار از درآمد آنها را می توانید از طریق اجاره و اجاره.

"یک توسعه دهنده است که اقدام به خرید یک ملک است که برای دریافت درآمد به عقب واقعا به سرعت به خصوص اگر آنها در حال کار به نمایندگی از سهامداران یا سرمایه گذاران و یا آنها در حال کار برای پرداخت کردن و رفتن به بانک" دوور گفت. "بنابراین توسعه مالی بلند مدت افق ممکن است پنج یا 10 سال."

بیشتر: CivicCon: تام مورفی صحبت می کند در مورد خصوصی مشارکت مردمی

در بسیاری از مکان های شهرداری را آغاز کرده اند که سرمایه گذاری در بخش های خصوصی و دولتی که در آن دولت اهرم توانایی آن در دراز مدت کم بهره برای فعال کردن خوب توسعه است.

"اجازه دهید بگویم که شما دوباره تصور مرده مرکز به یک مرکز محله به طوری که آن را هنوز هم برخی از خرده فروشی ها در آن, اما همچنین برخی از ساختمان های اداری و یا دیگر محل های کار و انواع مسکن" دوور گفت. "و شاید که همه گروه بندی در اطراف خیابان های زیبا و یا یک یا چند مربع عمومی و یا عمومی با این نسخهها کار است که می تواند با لایه برداری به برخی از آسفالت از ol' پارکینگ به چیزی است که باعث می شود آن را معقول تر با توجه به فاضالب های سطحی زهکشی. که پارک و کسانی که در خیابان ها و فاضالب مرکز چیزهایی هستند که واقعا زیرساخت های آنها کاملا مشروع هزینه برای دولت می گویند " ما می خواهیم با قرار دادن برخی از پول را که آقای یا خانم نویسنده, اگر شما مقداری پول به ساختمان."

داور نیز گفت: در بسیاری از جوامع کارفرمایان بزرگ مانند بیمارستان ها نیز سرمایه گذاری در مسکن برای کارکنان به عنوان یک استخدام و حفظ و نگهداری ابزار.

او گفت: "کلید اصلی برای ساخت این نوع از مشارکت اتفاق می افتد این است که طراحی مکان های بزرگ و خیابان است که مردم می خواهند به زندگی می کنند که جامعه و توسعه دهندگان می خواهند به سرمایه گذاری در شهرستان ایالتی و فدرال نهادهای پشتیبانی خواهد کرد.

"که جامعه و توسعه دهندگان که در زمین خود در کنار آن نیاز به یک طرح آنها می تواند نقطه به نقطه و می گویند:" ما می خواهیم شما را به پیکربندی مجدد خیابان به این ترتیب به طوری که آنها باید درختان خیابان موازی پیاده رو و ما باید مقدار زیادی از اتاق را برای خودروهای اما طراحی شده به طوری که آنها در یک محیط امن و کارآمد سرعت به جای barreling به بعد نور قرمز'" دوور گفت. "این محل که در آن شما در واقع تغییر کارایی مجاور معاملات املاک و مستغلات که شما reimagine زیرساخت ها است."

دوور کامل ارائه خواهد شد آنلاین رایگان

دوور خواهد شد بیشتر در عمق و ارائه نمونه های بیشتر و توضیحات مسکن مقرون به صرفه استراتژی خود را کامل ارائه از 6 تا 7:30 p. m. ممکن است 4.

شهروندان می توانند برای ثبت نام رایگان آنلاین, رویداد های جستجو "CivicCon" در eventbrite.com. کسانی که ثبت نام را دریافت خواهید کرد یک لینک برای دسترسی به نمایش در زوم نهفته برنامه قبل از دوور را ارائه. ارائه و پیگیری Q&A را می توان از هر فعال اینترنت, دسکتاپ, لپ تاپ و یا گوشی های هوشمند.

علاوه بر این تغذیه پخش خواهد شد در pnj.com در اخبار, مجله Facebook صفحه و در تلویزیون در فضولی کردن تلویزیون.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CivicCon سخنرانان برنامه ها یا مفاهیم بازدید pnj.com/civiccon. برای ارسال سوال به دوور ایمیل آن را به lnelless@gannett.com.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن