شیکاگو رانندگی در باز می شود در بریدگویو

به می گویند که COVID-19 همه گیر است و قرار است در یک دمپر در زندگی هنر و رویدادهای فرهنگی خواهد بود به می گویند که Hindenburg بود کمی مواد منفجره. اما به عنوان ما را دیده ام بارها پس از شیکاگو پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت در اواسط ماه مارس ویروس است که هیچ بازی برای ابتکار و خلاقیت از این شهر خلاق جامعه است.

وارد شیکاگو درایو-در که باز می شود در یک پارکینگ در بریدگویو را SeatGeek ورزشگاه این هفته است. سرمایه گذاری است که زاییده افکار یک گروه محلی جشنواره و سازمان دهندگان این رویداد از جمله کبرا سالن مدیر لویی Mendicino که می گوید: آن متولد شد و از ضرورت. “آنچه ما انجام می دهیم و آنچه که ما در حال افتخار ترین چیزی است که ما را به تودهها” Mendicino می گوید. “ما واقعا نیاز به شیر را به آن درجه از غرور دوباره با هم روی یک پروژه است. که در آن ما در بهترین شخصا و حرفه ای.”

محل آن مناسب می تواند تا 300 خودرو خواهد شد, صفحه نمایش, خانواده, دوستانه کلاسیک مانند Goonies و The Sandlot به طور شبانه در سراسر آن 70 پا صفحه نمایش. “این فیلم نسل من می خواهد بچه های خود را به دیدن آنها بی انتها به درجه” Mendicino می گوید. “[پدر و مادر] فرصتی برای نه تنها در خارج از خانه اما برای ارائه چیزی به بچه های خود را: بینش به جوانان خود را و فرهنگ خود را. بنابراین این نوع از لحظه اتصال برای بچه ها و پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی.”

برای بزرگسالان که می خواهید به تماشای چیزی کمی بیشتر رسوا از Smalls خود را از دست او باارزش بیس بال بیش از همسایه حصار هر چند جمعه و شنبه شب نیز از ویژگی های نیمه شب فیلم نمایش فیلم R-rated pleasers جمعیت از جمله Reservoir Dogs.

Mendicino می گوید که این سازمان قصد دارند به شهر دنبال دستورالعمل برای COVID-19 بازگشایی هر مرحله از راه برای اطمینان حاصل شود که تجربه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای مهمانان و کارگران یکسان: علاقمندان به سینما باید پوشیدن ماسک در هر زمان آنها را دور از وسیله نقلیه خود را و صوتی خواهد شد به نمایش در رادیو FM به جای کلیپ بلندگو (وب سایت این شرکت توصیه چیدن جدید boombox اگر استریو خودرو خود را در fritz).

نیز وجود دارد که در برنامه با این نسخهها کار برای یک درایو دوم-در نامعلومی شیکاگو محل و Mendicino می گوید اگر دو تئاتر هستند و موفقیت آنها می خواهم ایده آل خواهم برای اضافه کردن یک زن و شوهر بیشتر در سایر نقاط شهر است. در حال حاضر او امیدوار به تمدید فصل از سقوط و پایان با هالووین و نشان می دهد که به اندازه کافی با حمایت جامعه شیکاگو Drive-In می تواند بازگشت در سال آینده حتی به عنوان همه گیر (fingers crossed) فروکش.

مهمان را تشویق به prepurchase بلیط آنلاین به جای شانس کشیدن تا به بسیاری. و با توجه به سازمان ” زنده موسیقی پس زمینه آنها در حال برنامه ریزی به منظور افزایش تجربه با لمس ویژه مانند كلاسيك انیمیشن در طول intermissions و با دادن مهمانان این فرصت برای به اشتراک گذاشتن “تولدت مبارک” پیام ها و پیشنهادات در سراسر صفحه نمایش بزرگ (برای هزینه های کوچک). “ما تمایل به دریافت خلاق در پرواز” Mendicino می گوید. “این درست است که ما به عنوان مردم هستند و ما در حال رفتن به توقف آن در هر زمان به زودی.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im