شیکاگو رقص تاریخچه پروژه archives لحظه کنونی

تاسیس پنج سال پیش و گیرنده از یک 2019 اموزش صفحه جایزه شیکاگو رقص تاریخچه پروژه به طور پیوسته ساخته شده است یک

توسط ABESTANEWS در 17 اردیبهشت 1399

تاسیس پنج سال پیش و گیرنده از یک 2019 اموزش صفحه جایزه شیکاگو رقص تاریخچه پروژه به طور پیوسته ساخته شده است یک آرشیو دیجیتال از اصلی و جمع آوری تحقیقات مستند تئاتر رقص در شیکاگو میزبان و تولید متعدد رویدادهای عمومی بررسی موضوع در شیکاگو و انباشته از یک مجموعه بزرگ از عملکرد فیلم تاریخی و سایر مواد. "ما در حال کار با یک حس فوریت را به تصرف خود به عنوان بسیاری از رقص سابقه شیکاگو به عنوان ما می توانیم در حالی که ما هنوز هم می توانید از طریق ثبت تاریخ شفاهی مصاحبه در درجه اول. تا کنون ما مصاحبه 131 مردم می گوید:" CDHP اجرایی و مدیر هنری Jenai Cutcher. "در حال حاضر که آن را کاملا ممکن است در همان راه من کار با همان ضرورت را به ما مواد به عنوان در دسترس به عنوان امکان پذیر است."

این مواد منعکس کننده طیف وسیعی از CDHP گسترده سرمایه گذاری در شیکاگو رقص جامعه با مصاحبه با شیکاگو رقصنده و dancemakers از انواع ژانرها و همچنین مدیران, مربیان, عکاسان خیر و تولید کنندگان شرکت در زمینه های تعریف شده توسط سخاوتمندانه پارامترهای. ("آیا تئاتر در سن زمانی که ما نمی توانیم جمع آوری در یک تئاتر ؟ من بارومتر یا نه مخاطب مورد نیاز است و یا در نظر گرفته شده می گوید:" Cutcher.)

علاوه بر مصاحبه های هر مستند با دو دوربین عکاسی و همراه با عکس ها و دیگر مواد CDHP مجموعه شامل اسکن از برنامه های حروف, طراحی رقص یادداشت های نسخه های خطی, و بیشتر, از جمله بیش از 700 ساعت از عملکرد فیلم و 60,000 دیجیتالی فایل های. "نمایه سازی فهرستنویسی اختصاص ابرداده فایل, مدیریت—میزان کار می رود که به پردازش مواد حیرت انگیز است می گوید:" Cutcher. "برای بیش از دو سال بوده ایم انتشارات کلیپ گزیده ای از مصاحبه ما در وب سایت ما کانال ویمیو و رسانه های اجتماعی. که بخش عمده ای از آنچه که عمومی رو اما هر کسی می تواند درخواست برای دیدن کامل مصاحبه تاریخ شفاهی خواندن یک متن و یا تماشای یک رویداد اگر آنها از دست رفته آن است."

این مراسم تولید شده در همکاری با انواع سازمان و بررسی موضوعات در شیکاگو رقص تاریخچه طریق میزگرد و نمایشگاه ها و سخنرانی-تظاهرات. شماره 35 در مجموع این حوادث پوشش چنین موضوعاتی به عنوان موسس و حفظ رقص شرکت (با هنری مدیران گروه Español, Joel سالن رقص و Natya رقص تئاتر تمام دهکده در 1970s) تاریخ شیکاگو رقص شیر برجسته زنان در شیکاگو و بیشتر.

اگر کمی در زندگی شیکاگو تاریخ را می توان در مقایسه با ما حاضر Cutcher اشاره می کند که انعطاف پذیری و خلاقیت مداوم تم در CDHP مصاحبه. "پیدا کردن آزادی در درون محدودیت چیزی است که هنرمندان انجام و داستان هایی که به من در همه زمان ها. در حال حاضر متفاوت است. هنرمندان یاد بگیرند که چگونه به کاردان. فکر می کنم از لینک اصلی سالن. آن را سمت راست ال آهنگ همه متوقف هنگامی که قطار رفت. هیچ صحنه یا بال فاصله تا آنها با استفاده از درب گنجه. مشترک روح شیکاگو رقص جامعه چیز دیگری من فکر می کنم در مورد. مردمی که همیشه کار جمعی برای رسیدگی به نیازهای جامعه و به مراقبت از هر یک از دیگر—یک مثال خوب از این است که آغاز به کار برای زندگی"—سالانه کنسرت تاسیس در سال 1991 توسط کیت الیوت, تاد Kiech هریت راس دنی Kopelson و گیل Kalver که افزایش بودجه برای رقصنده با HIV زندگی می کنند.

برای گرفتن تاریخ آن را به عنوان گستراند ، CDHP آغاز شده جمع آوری مواد برای رقص تحت قرنطینه مجموعه است. "اگر این [گیر] اتفاق افتاده بود 100 سال پیش ما نمی خواهد بود قادر به تغییر ما اتصالات فن آوری. در حال حاضر ما قادر به حفظ یک حس اجتماعی و دیجیتالی" یادداشت Cutcher. "ما امیدوار به جمع آوری هر گونه مواد است که نشان دهنده واقعیت موجود در این زمان, آیا رقص در اتاق نشیمن خود را نوشته و افکار یک پیام ویدئویی ضبط شده زوم کلاس هر چیزی که شما در حال ایجاد و یا بیان است که در خدمت به عنوان شهادت به این زمان ما همه در کنار هم. مردم در حال پیدا کردن تمام انواع از راه هایی برای فعال باقی می ماند متصل و خلاق است. ما نه انتخاب ما نیست دادهایم. اگر شما ارسال به مجموعه آن در این جامعه archive." برای ارسال رقصنده و dancemakers می توانید ارسال مواد و اطلاعات متنی به media@chicagodancehistory.org با عنوان موضوع "رقص تحت قرنطینه."

"CDHP شده است و همیشه به معنای یک منبع برای همه" می گوید Cutcher. "در حال حاضر بیشتر از همیشه چرا که ما نمی توانیم فرار به یک تئاتر برای دیدن زنده رقص, من امیدوارم که مردم ممکن است لذت بردن از ترکیب طریق CDHP را بایگانی و یادگیری در مورد شرکت های آنها نمی تواند زندگی می کنند در حال حاضر و یا کشف هر یک از غنی و گسترده تاریخچه رقص در شیکاگو است." vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب