جشن Juneteenth با کارفرمایان در Bonnets و موعظه

در 19 ژوئن 1865 اخبار از رهایی اعلامیه آزادی بردگان آمریکایی در نهایت به گالوستون تگزاس—کامل دو سال و نیم پس از آن امضا شد. حساب متفاوت است به همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی برای بردگان از تگزاس به گفته خود, آزادی, اما آنها نمی دریغ به جشن و دوبله روز Juneteenth. برای دهه Juneteenth جشن های رایج در جوامع اما این تعطیلات به تدریج پژمرده به ابهام آن را به عنوان نوشته شده بود از تاریخ است. هنوز جشن سالانه هرگز به طور کامل متوقف شد با توجه به شکل کباب خدمات کلیسا و در این سال در شیکاگو, کمدی نشان می دهد.

کارفرمایان در Bonnets یک طرح گروهی از زنان و موعظه بداهه دکلمه جمعی از هنرمندان از رنگ هستند که با هم برای عبور صفحه: یک Juneteenth جشن. مجازی نشان می دهد محل را در هر گروه Instagram page (@Bossesinbonnets و @Preachimprov) شروع و در نیمه شب روز جمعه 19 ژوئن با 19 فیلم های مختلف شامل طرح ها و شعر انداختن هر ساعت. در نهایت تمام فیلم ها در دسترس خواهد بود به عنوان یک لیست پخش در یوتیوب برای کسانی که نمی توانید به تماشای همراه در زمان واقعی اما ایده این است که برای این هنرمندان از رنگ برای نگه داشتن فضا برای جامعه سیاه و سفید در تمام طول روز طولانی است.

“ما می خواستیم به آن را تقریبا مانند یک طرح در جشنواره و یا تصویری جشنواره که در آن ما باید این برنامه را قبل از ما طرح ها به مردم اجازه می دانم زمانی که همه چیز اتفاق می افتد و زمانی که آنها می توانید ببینید که برخی از نوازندگان انجام قطعات خود می گوید:” اشلی مطلوب یک عضو از کارفرمایان در Bonnets. “ما می خواستیم به آن را در یک روز جشن پس از [Juneteenth] باید در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده به عنوان یک روز جشن است.”

ترینیداد و توباگو اولین کشوری بود که اعلام آزادی بعد از یک روز تعطیل ملی در سال 1985 و پس از آن دیگر کشورهای کارائیب به دنبال کت و شلوار. در ایالات متحده Juneteenth است که هنوز هم تنها به رسمیت شناخته شده به عنوان یک دولت, تعطیلات, با سه متحده—هاوایی, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی—هنوز برگزاری است. و حتی در جاهایی مثل اینجا در ایلینوی که در آن یک دولت به رسمیت شناخته شده تعطیلات از سال 2003 وجود دارد نه یک توافق جهانی به جشن می گیرند با دادن مردمی روز در محل کار و تشویق cookouts و احزاب راه وجود دارد که اطراف آن چیزهایی مانند روز یادبود یا چهارم جولای و هنوز هم بسیاری حتی نمی دانند چه تعطیلات است. کارفرمایان در Bonnets و موعظه امیدواریم که با تصویب این صفحه قرار می Juneteenth در بیشتر مردم رادار.

اعضای کارفرمایان در Bonnets اول تا به حال این ایده برای انجام یک Juneteenth نشان می دهد در اوایل سال جاری—قبل از اینکه حتی یک تهدید از شهرستان تعطیل و کار کرده اند که طرح برای آن زمان. در اصل نشان می دهد که قرار بود به صحنه در Steppenwolf اما زمانی که تئاتر لغو آن در ماه ژوئن برنامه نویسی گروه تصمیم به محوری برای قرار دادن در یک مجازی نشان می دهد بنابراین به عنوان به نه اتلاف مواد آنها در حال حاضر کار بر روی. در همان زمان موعظه بود فکر کردن در مورد قرار دادن در یک Juneteenth نشان می دهد. این زمانی است که Kayla قرقره است که بخشی از هر دو گروه آنها را گرد هم آورده که نه تنها همکاری اما روشن کردن بار کار می رود که به قرار دادن با هم یک مجازی نشان می دهد چیزی در هیچ گروه انجام داده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bosses in Bonnets first began work on a Juneteenth show before quarantine even started. - COURTESY BOSSES IN BONNETS

  • کارفرمایان در Bonnets اول شروع به کار بر روی یک Juneteenth نشان می دهد قبل از قرنطینه حتی آغاز شده است.
  • حسن نیت ارائه میدهد کارفرمایان در bonnets

نشان می دهد ساخته شده از طریق بارگیری در این هفته زوم تصویری جلسات که در خدمت به عنوان بیش از جلسات طوفان مغزی. “برای من سلامت روان از آن خوب بوده است چون یکی از چیزهایی که ثابت شده است در حال حاضر” قرقره می گوید. “این چیزی است که برای ادامه لغو همه ما در طول این زمان. همچنین خلاقانه که آن را واقعا سرد چون مثل یکی از ما باید یک ایده و ایده های گزاف گویی کردن هر یک از دیگر, و سپس ما دیدن همه ی مکان های مختلف یکی از این ایده می تواند گرفته شود. و این واقعا چیز سرد با همکاری اتفاق می افتد این است که چقدر همه ما باید شروع به استفاده از بخش های مختلف از تصور ما در حالی که کار با هر یک از دیگر.”

مطلوب موافق است: “این فقط یک نوع خلاق است که من دوست دارم. آن را واقعا درمانی نیز به دلیل همراه بودن یک مخزن فکر می کنم آن بوده است که ما توانسته ایم به نوعی اعتماد در هر یک از دیگر و اجازه دهید هر یک از دیگر می دانم که با همه چیز در رفتن که ما میخوایم باشه.”

برخی از مواد کارفرمایان در Bonnets در اصل ایجاد شده باقی خواهد ماند و در صف اما محتوا همچنان به تکامل و رشد در واکنش به جهان همیشه در حال تغییر گروه ایجاد شد ، اما به طور کلی این جشن است.

“ما می خواهیم آن را به یک نسخه که در آن مردم احساس می کنند شنیده ام که در آن وجود دارد قطعه است که آنها مربوط به” قرقره می گوید. “ما امیدواریم که این نشان می دهد فقط می تواند تمام احساسات است که یک فرد نیاز به احساس می کنید در حال حاضر.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>