جشن به ورزش اسکیت بورد بعد در (فانتزی) فرفره پوستر این هفته

برای بزرگنمایی کلیک کنید tommyguerrerolarge.jpg

ما هیجان زده به شما را یکی دیگر از فانتزی فرفره پوستر این هفته تجلیل از نوازنده و حرفه ای اسکیت تامی گرررو. چاپ صفحه است منجر به اجتماعی فاصله به عنوان ورزشی بروید و آن را به ما یادآوری می کند که در تابستان هنوز هم می تواند خوب حتی اگر زنده موسیقی در انتظار نگه داشته.

هنرمند محلی اریک سانچز یک پوستر تبلیغاتی یک Guerrero, از خود راضی نشان می دهد در بطری خالی (سریع تبدیل شدن به یک مکان محبوب برای فانتزی کنسرتهایی) در تاریخ 21 ژوئن سال 2020 است که در زندگی واقعی به ورزش اسکیت بورد روز تعطیلات سالانه تعمید توسط انجمن بین المللی اسکیت شرکت در سال 2004. Guerrero است افسانه ای اسکیت باز خیابانی از سان فرانسیسکو که معروف در 80s, روش سوارکاری با پاول پرالتا شرکت تیم حرفه ای استخوان تیپ. در 90s او منتقل انرژی خود را به سمت ساخت موسیقی و پس از نانامی به بازی در گروههای رایگان آبجو و جت سیاه و سفید مداد رنگی مومی او شروع به انتشار indie rock تحت نام خود او.

“من تا به حال لذت بردن از ملاقات با او در این سال در ساکرامنتو در حالی که بازی نشان می دهد. تور او به طور عمده در اروپا و آسیا و بنابراین من از او پرسید که آیا او تا کنون در نظر گرفته بازی در شیکاگو بیشتر به طور خاص, خالی, بوتل” سانچز می گوید. “من از جمله طرفداران تامی موسیقی—من می توانید گوش دادن به هر یک از آلبوم خود را در تکرار.” گرررو به نظر نمی رسد که بازی یک نمایش انفرادی در اینجا (لطفا درست من اگر من اشتباه می کنم) اما او قطعا باید صبر کنید تا ایلینوی است قادر به باز کردن به دوباره. شاید همفکر اسکیت بازان می توانید گوش دادن به موسیقی خود را در 21 ژوئن در حالی که آنها در جشن این ورزش است. سانچز همچنین تشویق همه برای کمک به شیکاگو غذا سپرده گذاری ضروری سازمان های غیر انتفاعی در این متزلزل بار.

این خواننده در ادامه به قبول ارسالی فانتزی فرفره پوستر به ویژه در این ستون. برای شرکت لطفا e-mail [email protected] خود را با نام و اطلاعات تماس و اصلی خود را طراحی و یا نقاشی (شما می توانید ضمیمه یک فایل JPG و یا فایل PNG یا ارائه لینک دانلود). ما نمی قادر خواهد بود برای انتشار هر تسلیم است اما ما از ویژگی های به عنوان بسیاری که ممکن است در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد. تسلیم شما همچنین می تواند شامل یک غیر انتفاعی جمع آوری کمک و یا اقدام کمپین است که شما می خواهم را به توجه خوانندگان ما.

نه هر کس می تواند یک فانتزی, فرفره, پوستر, البته, اما آن را ساده و رایگان برای اقدام از طریق وب سایت ملی مستقل برگزاری انجمن—اینجا را کلیک کنید برای گفتن نمایندگان خود را برای نجات ما وطنی موسیقی اکوسیستم. و هر کسی با چند دلار به فراغت می تواند حمایت از کار کارکنان در شیکاگو سالن—در اینجا ما لیست جمع آوری اعانه. در نهایت فراموش نکنید که رکورد فروشگاه! این خواننده منتشر کرده است یک لیست از فروشگاه های محلی است که به شما اجازه فروشگاه از راه دور.


هنرمند: Erik سانچز
فانتزی GIG: تامی Guerrero در بطری خالی در خورشید 6/21
اطلاعات هنرمند: etsy.com/fa / shop/ErikBSanchez
NPO بدانید: شیکاگو سپرده گذاری مواد غذایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im