نامزد تشکیل پرونده هفته آغاز می شود دوشنبه در برابر پس زمینه از همه گیر

این یک انتخابات ریاست جمهوری سال, اما بسیاری از مهم دولتی و دولت های محلی و دفاتر و نیز انتخابات پارلمانی در نوامبر. 3.

نامزدها در حال اجرا برای شهرستان و ادارات دولتی در Kitsap می توانید فایل را در فرد با Kitsap County حسابرس را آغاز و در ساعت 8 صبح دوشنبه از طریق 4:30 p. m. روز شنبه هفته آینده. فایل توسط ایمیل باز شده است پس مارس 27. اولیه انتخابات برگزار خواهد شد Aug. 3 برای مسابقه با بیش از دو نامزد.

مانند بسیاری دیگر از سازمان های دولتی حسابرس را به حال شده است برای انطباق با فرآیندهای آن به جای اجتماعی فاصله به عنوان مورد نیاز توسط ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. اکثر نامزدها فایل آنلاین در حال حاضر Kitsap County حسابرس پل اندروز گفت: اما این کار باید اقدامات در محل برای افرادی که می خواهید به فایل در فرد است.

نامزدها را وارد حسابرس دفتر – 619 بخش سنت در پورت اورچارد – در یک زمان از طریق یک درب سمت. بعد از کاغذ بازی به پایان رسید, این منطقه خواهد بود مقادیر برای آینده نامزد شده است. هر کسی که می خواهد به فایل در فرد خواسته است برای تماس های آینده و ایجاد یک قرار ملاقات اندروز گفت.

“ما در حال تشویق کسی مثل ما هر سال به آنلاین بروید و فایل” اندروز گفت.

بسیاری قرعه کشی که تعیین می کند که منظور از نامزدها به نظر می رسد در انتخابات خواهد شد و بصورت زنده در مدت کوتاهی پس از حسابرس را می بندد در شب جمعه است.

بیشتر: ثبت نام و آماده: نوامبر جوانترین رای دهندگان مشتاق به بازیگران در یک رای گیری

“ما در حال دیدن بیشتر پاسخ از ما بود که ما قادر به دریافت بیشتر مردم درگیر بنابراین ما واقعا با تکیه به سمت زنده جریان خیلی بیشتر” اندروز گفت.

علاوه بر این رژیم صهیونیستی است. جی Inslee روز چهارشنبه با صدور حکمی از waiving یک بخش از قانون دولت است که نیاز به داوطلبانی که نمی توانیم به پرداخت هزینه تشکیل پرونده برای ارسال یک درخواست با امضا. داوطلبانی که نمی توانیم این هزینه در حال حاضر می تواند ارائه دادخواست به صرف هزینه که بدون امضا.

در حالی که پرونده هفته آغاز می شود صبح روز دوشنبه بسیاری از نامزدها در حال حاضر زمینه با دولت افشای عمومی کمیسیون که آهنگ های کمپین هزینه های ایالتی و محلی نامزدها. در اینجا نگاهی که در حال اجرا است:

بیشتر: رای جدید مرکز آینده به برمرتون برای سال 2020 انتخابات

شهرستان کمیسیون

دو Kitsap County کمیسر موقعیت هستند تا برای انتخابات در ماه نوامبر. وقت شارلوت Garrido – یک دموکرات که منطقه شامل بخش هایی از برمرتون, Gorst و تمام جنوب Kitsap — در حال حاضر رو به یک فیلد از رقبا.

تا کنون سه نفر نشان داده اند با تشکیل پرونده با دولت PDC که آنها را اجرا خواهد کرد در برابر Garrido از جمله حزب دموکرات استیسی اسمیت مدیر شهرستان بخش از پیری و مراقبت طولانی مدت. اسمیت شده است برنامه ریزی برای اجرا شهرستان کمیسر برای چندین سال اما گفت: زمان احساس در حال حاضر او به عنوان جشن او 20 سال سالگرد خود به عنوان یک کارمند شهرستان.

“من می دانم که چه نوع از تعهد من میخواهم در این فرصت های شغلی و من نیاز به مطمئن شوید که من می تواند مرتکب آن زمان” اسمیت گفت.

Marcus A. کارتر, اجرایی, از, Kitsap, تفنگ & هفت تیر باشگاه نیز در زمینه به اجرا در برابر Garrido. کارتر یک جمهوری خواه و تفنگ باشگاه درگیر شده است در دو طولانی مدت در پرونده های حقوقی با شهرستان بیش از کار انجام شده در محدوده بدون مجوز و باشگاه برنامه برای یک county, تیراندازی-محدوده مجوز.

وهران ریشه جنوبی, Kitsap دبیرستان فارغ التحصیل و سپاه تفنگداران دریایی کهنه نیز اعلام کرد یک اجرا برای شهرستان کمیسر. ریشه دارد در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه است.

دموکرات راب گلدر, که نشان دهنده, North Kitsap و باین بریدج ایسلند دارای زمینه با PDC اما هیچ رقبا نشده است.

26 منطقه

دو موقعیت در دولت 26th قانونی منطقه هستند تا برای انتخابات این سال است.

Alisha Beeler دولت committeewoman برای Kitsap County حزب جمهوریخواه است که نصب یک کمپین علیه وقت Rep. میشل Caldier R-پورت اورچارد. Beeler شده است رسما تایید شده توسط Kitsap حزب جمهوری خواه.

Beeler که با این نسخهها کار به عنوان یک خدمات پیش از محاکمه افسر با Kitsap County گفت: او در ابتدا با توجه به اجرای شهرستان کمیسر.

“من شروع به گرفتن یک نگاه در رای گیری ثبت و تصمیم ما واقعا نیاز به کسی که در اتاق است که برای حفاظت از حقوق اساسی” Beeler گفت.

کری Hesch یک دموکرات از فرفره هاربر ثبت شده است به اجرا در برابر وقت Rep. جسی جوان R-فرفره هاربر.

35 منطقه

رقبا باید ثبت به اجرا در برابر هر دو 35 قانونی منطقه قانونگذاران در کنگره دن Griffey, R-Allyn و تشکر. درو MacEwen R-اتحادیه.

دارسی هافمن یک دموکرات از شلتون ثبت شده است به اجرا در برابر MacEwen. دموکرات Colton مایرز یک Kitsap County بومی و فارغ التحصیل مرکزی Kitsap دبیرستان در حال اجرا است در برابر Griffey.

به عنوان یک مرد همجنسگرا مایرز گفت: اورلاندو پالس شب باشگاه تیراندازی در سال 2016 تحت فشار قرار دادند و او را به کشف فرصت ها برای خدمات عمومی. سلامت تحلیلگر سیاست با دولت واشنگتن و مراقبت های بهداشتی اقتدار مایرز گفت: او می خواهد به یک جوان متنوع تر دیدگاه به المپیا.

“فرصت های خانواده من به من نیست و فرصت هایی که وجود دارد در 35 منطقه برای بسیاری از خانواده ها” مایرز گفت. “است که من میل برای من می آیند.”

23 منطقه

پس دیرین قانونگذار Rep. شری اپلتون اعلام در ماه اکتبر که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد چند برجسته Kitsap ارقام انداخته اند نام خود را در حلقه برای او صندلی.

Appleton, D-ردموند دارای تایید دموکرات تارا سیمونز یک عدالت کیفری اصلاحات مدافع و وکیل که در خدمت 20 ماه زندان برای سرقت و جرایم مواد مخدر. اگر انتخاب سیمونز معتقد است که او خواهد بود که دولت برای اولین بار قبلا زندانی قانونگذار.

“من معتقدم که ما تمام خواهد شد بهتر است اگر ما متنوع مقننه و آن را نشان دهنده جامعه آن را در خدمت” سیمونز گفت: Kitsap Sun در ماه اکتبر.

برمرتون شهرستان Councilwoman لسلی Daugs نیز در زمینه اجرا برای اپلتون صندلی. Daugs یک دموکرات است برمرتون بومی و چهار دوره عضو شورای شهر که در خدمت در Kitsap حمل و نقل و Kitsap 911 تخته. اگر انتخاب Daugs او خواهد استعفا صندلی خود در برمرتون شورای شهر.

“هدف من این بود که من لذت بردن از کار من انجام با شورای شهر اما من عاشق این ایده از بزرگتر نمایندگی از منطقه ای که من زندگی می کنند” Daugs گفت: Kitsap Sun در ماه نوامبر.

مارس فرگوسن یک Suquamish ساکن است در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه است. فرگوسن قبلا زد در برابر اپلتون در سال 2016 را از دست داد در اصلی. Michael P. Garigen مستقل از ردموند و لو Krukar یک دموکرات از ردموند نیز در زمینه اجرا.

دولت ایالت کریستین Rolfes D-باین بریدج ایسلند دارای یک رقیب تا کنون: پاملا Madden-بویر یک جمهوری خواه که فرار ناموفق برای North Kitsap هیئت مدیره مدرسه در ماه نوامبر.

Kitsap County Superior Court قضات

تمام هشت نفر از Kitsap County برتر قضات دادگاه هستند تا برای انتخابات این سال است. تا کنون هر وقت به جز قاضی جانت دالتون است نشانه قصد خود را به اجرا با تشکیل پرونده با PDC. دالتون است که برتر قاضی دادگاه پس از سال 2008 گفت: Kitsap Sun, مارس که او مطمئن بود که اگر او را برای انتخاب مجدد.

موقعیت تنها برای جلب توجه از خارج از رقبا است. تینا رابینسون که در خدمت به عنوان دادستان شهرستان از سال 2014 تا 2018 و لین Fleischbein محلی وکیل خانواده قانون باید در هر دو زمینه به اجرا دالتون صندلی.

در مصاحبه ماه گذشته دالتون گفت: Kitsap Sun, او مطمئن بود که چرا دو نفر در حال اجرا برای او صندلی با توجه به این که تمام هشت Kitsap County Superior Court judge موقعیت هستند تا برای انتخابات.

“اگر شما در این کار به اندازه کافی بلند شما را وکیل در جایی در امتداد خط ناراضی” دالتون گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تشکیل پرونده هفته, بازدید حسابرس وب سایت https://www.kitsapgov.com/auditor و با کلیک بر روی انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im