پس از Escambia offensive lineman برنان اسمیت به پایان رسید و اولین بازی فصل خود را – که به همراه داشت یک تیم تمام دولت-انتخاب – او بررسی فیلم و مدون خود را برجسته.

او به پایان رسید و با هفت کلوچه بلوک در Escambia را پیش فصل به پیروزی Pensacola بالا (68 مجموع در این فصل) و مشتاق به ارسال خلاصه بازی به تیمی سابق خود و مربی Aric هریس برای دریافت انتقادات و پیشنهادات ارزشمند.

این یک فرایند دو مشترک در طول فصل هر چند که تعامل است تنها بخشی از دوستی و پیوند بین این دو که همچنین بازی اول بسکتبال با هم به یک فصل و یک دوستی خارج از ورزش است.

هریس فارغ التحصیل از Escambia سال گذشته پس از کسب دومین تیم به همه افتخارات دولت به عنوان یک ارشد در شروع این فصل او تنهاست بازگشت استارت در Gators در خط حمله.

اسمیت دانشجوی سال دوم بود استارت در آن زمان و به سرعت توسعه یافته و به دست آورده اعتماد و احترام هریس.

“ما تا به حال آن بچه ها در کنار Aric در مقابله با چپ و برنان در گارد” Escambia سر مربی مایک بنت گفت. “آنها هر دو بسیار هوشمند بازیکنان فوتبال که واقعا خوب کار کرده با هم. من دیدم دست اول چقدر سخت برنان مشغول به کار در فصل گذشته و من نگه دارید تا با Aric در توییتر. او مربی من تماس و به من می گوید که چگونه به خوبی او بازی و انجام کار در مدرسه است. من واقعا هیجان زده برای هر دو از این بچه ها. من فکر می کنم آنها را واقعا شروع به باد کردن در اینجا به زودی.”

در حال حاضر هر دو بازیکن در حال دیدن خوشه در جذب سفر به عنوان هریس به دست آورده سه NCAA بخش ارائه می دهد و garnering بهره از FBS مدارس و چند قدرت 5 کنفرانس برنامه.

در دو هفته گذشته اسمیت برداشت اول خود را ارائه Missouri State – که همچنین ارائه هریس – و Stetson همچنین ارائه اسمیت.

اسمیت نیز به نام MaxPreps’ Top 100 تحت رادار استخدام در کشور است.

“گرفتن که برای اولین بار ارائه شد یک چیز خوب به سینه ی من” اسمیت گفت. “من نمی خواهم این روند را شروع و در اواخر سال آخر من و نادیده گرفته می شود.”

اسمیت یک جزء کلیدی از Gators جرم که به طور متوسط 37.4 امتیاز در هر بازی و 395 متری در سال 2019 در راه به یک 14-1 رکورد, منطقه, منطقه ای و قهرمانی و یک دولت دونده ،

او قطعا در کار قرار داده به کسب موفقیت و اعتبار هریس در میان چندین کلید تاثیرات خود را در طول دبستان فوتبال حرفه ای.

“Aric بود و مانند یک مربی به من او مرا هدایت از طریق بسیاری از چیزهایی که به عنوان یک دانشجوی سال دوم است که من ساخته شده و مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تازه وارد” اسمیت گفت. “من از نوع اختصاصی تاریخ و نجومی به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن. او قطعا تا به آنچه در آن طول می کشد به بازی قدرت 5 فوتبال است. او یک کارگر سخت و بسیار coachable بازیکن که جدی در مورد آنچه او می کند.”

هریس به سرعت ساخته شده یک نام برای خود در Hutchison و ثابت می شود یکی از متنوع ترین lineman در اژدها فهرست.

او آغاز شده و سه بازی در مرکز و نیز استفاده می شود اغلب در سمت چپ و راست مقابله و حتی به عنوان یک مسدود کردن انتهای تنگ.

او ارائه می دهد از میسوری ایالت دلاور امور خارجه و جکسون دولت با بهره سنگین از جنوب آلاباما و Coastal Carolina. او همچنین دریافت بازخورد خوب از Auburn, آرکانزاس و پیتسبورگ مربیان پس از کار کردن و در حال اجرا آموزش در مقابل آنها.

“ما تا به حال 12 دانشجوی سال اول به صورت O-خط در سال گذشته و تنها چهار نفر از ما بازی” هریس گفت. “من مطمئن هستم که من انجام کارهای درست در هر روز است. من نشان داد تا زود به جلسات و شیوه و به تدریس در شب. در این زمینه بسیاری از مربیان به من گفت من پا چه مجموعه من از هم جدا. گاهی اوقات من غلط گام در یک بازی و هنوز هم متوقف به خاطر من پا خوب. من یک ورزشی است که می توانید موقعیت های متعدد.”

هریس است که در سرعت به فارغ التحصیل در ماه دسامبر از Hutchison با مدرک دیپلم و سپس ثبت نام در چهار سال دانشگاه.

او نمی خواهد رد کردن این احتمال که او و اسمیت احتمالا ممکن است تیمی با هم دوباره یک روز به زودی.

“من و برنان باید یک اتصال خوب است” هریس گفت. “من به او داده ایده ها برای چه به کار می کنند و ما هر دو در ایجاد انگیزه برای یکدیگر روشن و خاموش میشه. برنان بزرگ است و زمان او در حال رفتن به دریافت یک P5 (قدرت 5 کنفرانس ارائه می دهند).”

برایان Achatz را می توان در رسید bachatz@pnj.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو