برمرتون آتش نشانی آموزش استخدام های جدید در خانه در طول همه گیر

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 5:35 PM EDT Apr 25, 2020برمرتون – با امکانات آموزشی در سراسر کشور تعطیل توسط

توسط ABESTANEWS در 7 اردیبهشت 1399

برمرتون – با امکانات آموزشی در سراسر کشور تعطیل توسط coronavirus برمرتون چهار جديدترين آتش نشانان را با سنگ تیز کردن مهارت های خود را کمی نزدیک تر به صفحه اصلی این سال است.

به طور سنتی برمرتون آتش نشانی را استخدام جدید در حال ارسال به کالج فنی بیتس در تاکوما – یکی از سه آتش آکادمی در غرب واشنگتن – برای 12 هفته آموزش. در اوایل روز از COVID-19 بحران آکادمی دولتی در شمال خم شد و تبدیل به یک مرکز قرنطینه در حالی که بیتس و دیگری آکادمی در سوراخ شهرستان تعطیل شد, پس رژیم صهیونیستی. جی Inslee را "در خانه ماندن" سفارش در پایان ماه مارس.

BFD تجربه کرده است و گردش مالی قابل توجهی در چند سال گذشته به عنوان جانباز آتش نشانان بازنشسته شده اند. گرفتن چهار استخدام های جدید — دو آتش نشان/EMTs و دو آتش نشان/امدادگران در هیئت مدیره در اسرع وقت مهم بود برای پر کردن آن مواضع گردان رئیس John Payne گفت.

"ما آنها را در این بخش ما می خواهیم آنها را به مفید نه فقط نشسته وجود دارد twiddling خود را شست امید یک آکادمی باز خواهد شد تا" Payne گفت.

پین پیام های ارسال شده به وزارت کل, درخواست برای آتش نشانان با تخصص در طیف وسیعی از زمینه اگر آنها خواهد بود مایل به کمک به میزبان در خانه آموزش برنامه. پاسخ این بود "فوق العاده" Payne گفت و در عرض یک هفته و نیم این گروه تا به حال مجموعه ای بسیار خود را آتش آکادمی.

بسیاری از برمرتون آتش نشانان را تجربه تدریس در بیتس و ارائه پیشنهادات در مورد چگونه به ساختار ،

"مدرسان فوق العاده است با نگرش و هیجان و ساخت آن را به عنوان نزدیک به یک آکادمی تجربه به عنوان آنها می توانند با یک وضعیت منحصر به فرد," Payne گفت.

Bates' آکادمی شروع می شود در ابتدا می آموزد اصول اولیه یک آتش نشان حرفه ای, پین گفت: "چگونه به استفاده از دستگاه تنفس شیلنگ و کار بر روی نردبان.

همان کسانی که مهارت های در حال تدریس در برمرتون اما مربیان شده اند قادر به خیاط این دوره به بخش خود روش های خاص. بخش هایی از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا آموزش است که به طور معمول تعمیم به جای یک گروه بزرگ مانند ارتباطات رادیویی در حال حاضر می توان آموخت "در برمرتون راه است."

"هنگامی که آن را به مهارت های ضروری آنها نیاز به خاموش کردن آتش و یا به نجات و یا قطع یک ماشین و یا شناسایی یک hazmat صحنه, آنها در حال رفتن به همه که راه ما" برمرتون آتش نشان دانیل بیکر گفت. "آنها در حال رفتن به می آیند برای تغییر و ما در حال رفتن به آنها را به برق وصل و رفتن ما به طور معمول نمی کنید که لوکس است."

Bates' سه ماه برنامه شبیه به یک نظامی بوت کمپ در بسیاری از جهات با توجه به بیکر پنج سال کهنه بخش که آموزش داده شده است جدید آتش نشانان در بیتس و در Mason County است. عادی برنامه آکادمی در Bates شامل روز طاقت فرسا آموزش گسترده مطالعه و جیغ مدرسان.

"هدف آنها این است که به شما فشار را به نقطه شکستن و برای کمک به شما در شناسایی نقاط ضعف خود را در آموزش های خود و زندگی خود را به شما می دهد یک فرصت برای رشد" بیکر گفت.

این نوع از تجربه جولی کارنی آماده شد برای پس از او استخدام شد و به عنوان یک آتش نشان و امدادگر با برمرتون. کارنی که در اصل از تگزاس مشغول به کار برای چندین سال به عنوان یک EMT با المپیک آمبولانس قبل از او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک آتش نشان.

"من انتظار داشتم که برای انجام کار بیشتر در حال اجرا بیشتر pushups" کارنی گفت.

برمرتون صفحه اصلی آکادمی برخی از مزایای منحصر به فرد – از آنجا که تنها چهار نفر از آنها دانش آموزان دریافت یک مقدار بیشتر شخصی آموزش برنامه. کارنی گفت: کم استاد به دانشجو نسبت به او اجازه داده شد به اشتباهات و یادگیری از آنها را در یک راحت تر سرعت از او را در بیتس.

"من قادر به انجام آن اشتباهات کنار من بازخورد و در ادامه به اجرای" کارنی گفت.

مقیاس کوچک نیز اجازه می دهد تا مربیان تمرکز بر روی نیازهای فردی کارآموزان که تجربه متفاوت است به طور گسترده ای.

جدید استخدام الیوت والاس گواهی EMT که مشغول به کار به عنوان یک آتش نشان برای Mason County Fire District (در حال حاضر شمالی ماسون منطقه ای آتش عج) و نیروی دریایی در منطقه شمال غرب. پس از فارغ التحصیلی از پیراپزشک مدرسه کارنی با حضور یک داوطلب آکادمی و کار با سازمان آتش نشانی در یاکیما.

والاس در مقایسه برمرتون آکادمی به یک کالج کلاس با 30 دانش آموزان در یک کلاس درس در مقابل 250 دانشجو در سالن سخنرانی. برمرتون دوره نیز چهار ساخته شده است در "بگیر تا" روز استخدام به کار بر روی مهارت های آنها احساس آنها عقب مانده است.

"ما قادر به در آمده و ارزیابی هر فرد و ببینید که چه ما می دانیم و آنچه نمی کنیم و تمرکز بر روی آنچه که ما نمی دانیم و یا نقاط ضعف آن را قطعا مفید" والاس گفت.

برمرتون برنامه نیست و بدون نظم و انضباط اما بیکر گفت: آنها نمی گرفتن مته مربی رویکرد است. اندازه کلاس کوچک با خود مشکلات – آن را سخت تر برای پنهان کردن اشتباهات و یا نا امیدی از آن خواهد بود در یک گروه 30 یا بیشتر. به علاوه مربیان و دانش آموزان خواهد شد در نهایت همکاران.

"هنگامی که ما را از اشتباهات ما در حال انجام فشار یو پی اس با هم از جمله مربيان" بیکر گفت. "که راه را برای همه ما به یادگیری و رشد با هم."

در حال حاضر در هفته چهار استخدام جدید باید با استفاده از پنجه های خود را SCBA (self-contained breathing apparatus بررسی) باز کردن شیرهای آتش نشانی نجات دادن مردم در حالی که بر روی یک نردبان ، در نهایت آنها کار می کنند تا یک هفته از تمرین های آتش نشانی. پس از چهار هفته آنها را نهایی آزمون در بیتس و امیدوارم دوباره به عنوان کامل آتش نشانان.

"به جای نشستن و انتظار برای چیزی که اتفاق می افتد ما فعال و آمد تا با یک طرح و اجرا, در حال حاضر ما در حال رفتن به چهار نام تجاری جدید آتش نشان در خیابان و آماده به خدمت" بیکر گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن