برمرتون شورای شهر رای به ایجاد نژاد جدید سهام کمیته مشورتی

برمرتون را شورای شهر در روز چهارشنبه تصویب ایجاد یک داوطلب جدید کمیته که به توصیه این شورا در مورد مسائل نژادی و حقوق صاحبان سهام.

این شورا رای 5-2 به ایجاد این کمیته خواهد بود که ساخته شده از دو یا سه اعضای شورا و هفت داوطلب که باید برمرتون ساکنان. این کمیته نقش خواهد بود به ارائه توصیه هایی به شورای “در شهر چگونه می تواند کمک به جامعه تبدیل شدن به یک مطلب جامع و پاسخگو در جامعه وقتی که می آید به پرداختن به نابرابری نژادی” با توجه به دستور کار لایحه برای پیشنهاد.

Councilwoman لسلی Daugs که نشان دهنده منطقه 2 پیشنهاد ایجاد یک نژادی سهام نیروی کار در این شورا سالانه عقب نشینی در ماه ژانویه اما نمی به اندازه کافی پشتیبانی در زمان آن را به حرکت به جلو.

ایده این بود که به ارمغان آورد تا دوباره در اخیر شورای شهر جلسه مطالعه هفته بعد از تظاهرات بیش از افغانستان از مردم در سراسر کشور از جمله چندین تظاهرات بزرگ در شهرستان Kitsap.

“به عنوان یک انتخاب رسمی من یکی از معدود افرادی از رنگ در دولت محلی” Daugs گفت. “من آن را به عنوان شهر ما فعال بودن است.”

Daugs است, فیلیپینی و تنها کسی که از رنگ در برمرتون شورای شهر. Daugs گفت که او پیش بینی این کمیته به عنوان یک اتصال مستقیم برای انتخاب رهبران به اعضای جامعه که می تواند به ارائه بازخورد در سیاست ها و کدهای شهرستان است که ممکن است به لحاظ نژادی حساس و یا منسوخ شده.

“من نمی خواهم به مطمئن شوید که ما در حال قرار دادن هر گونه سیاست ها در جایی که بیگانه جامعه و یا gentrifying محله های ما و یا هل دادن خانواده ها از منطقه” Daugs گفت.

نزدیک به 30 نفر از اعضای عمومی پیوست, جلسه شورای از طریق زوم به پشتیبانی از اندازه گیری از جمله نمایندگان از Kitsap سهام نژاد و تعامل جامعه (ERACE) ائتلاف مجموعه ای از سازمان ها که تمرکز بر نژادی سهام و سازماندهی چندین تظاهرات در چند هفته گذشته خواستار تغییر دهید.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در Kitsap Sun ماه گذشته ERACE عضو کارن وارگاس خواست هر شهر و شهرستان Kitsap به ایجاد یک “قدرت نژاد عدالت وظیفه نیروی” توصیه هایی را به دولت های محلی. برمرتون در حال حاضر دومین حوزه قضایی در شهرستان با چنین کمیته مشورتی پس از باین بریدج ایسلند.

در نظر عمومی, تریسی, سیل, رئیس جمهور, Kitsap County فصل NAACP گفت که او امیدوار است هر عضو شورا را به حمایت از این پیشنهاد و به نام بودجه را به خود اختصاص داده به کمیته. Daugs’ پیشنهاد را شامل نمی شود یک درخواست برای هر شهر بودجه.

“این مهم است برای شهر برمرتون ترین متنوع در شهرستان Kitsap County, به ایستادگی کردن و متعهد به پایان دادن به تعصب نژادی,” سیل گفت. “این است که سیستماتیک و آن وجود دارد و این اهمیت از کنار هم قرار دادن یک جامعه نیروی کار اجازه می دهد تا جامعه به صدا در دولت است.”

در طول یک مدت طولانی و ستیز جلسه چند تن از اعضای شورای سوال نیاز برای کمیته.

Councilmember پت سالیوان که نشان دهنده منطقه 1 گفت: مسابقه سهام کمیته خواهد حذف برخی از ساکنان این شهر که او ترجیح می دهند گسترده تر “توسعه کمیته” که “از هر سه ساکن این شهر است.”

“اگر من تو را دیدم یک باند و بسیاری از باندهای اسپانیایی هستند و یا آفریقایی-آمریکایی اگر من تو را دیدم یک باند آمده و اسپری رنگ در کنار خانه همسایه من که اتفاق افتاده است مانند پنج سال پیش من رفتن به احساس راحت برای رسیدن به یک مسابقه سهام کمیته مشورتی چون من سفید و آنها های مختلف رنگ؟” سالیوان گفت: بیانیه فراخوانی نژادپرستانه کلیشه ها در مورد سیاه و لاتین مردم است.

رئیس شورای اریک جوان خواسته سالیوان اگر او به طور خاص سوال که آیا یک زوج فرد می تواند در این کمیته ،

“چرا که من تصور مردم که برای آمدن به این کمیته خواهد بود که نباید یک سوال به طور پیش فرض من فکر می کنم که نباید سوال” سالیوان گفت.

عضو شورای مایکل Goodnow عقب رانده برابر سالیوان, نظرات, استدلال کمیته باز می شود یک خط مستقیم ارتباطی با مقامات دولتی در امور مسابقه.

“ما قصد داریم به کسی که آمده تا به اظهار نظر عمومی و به آنها بگویید که متاسف نژاد عدالت جامعه کمیته مشورتی ملاقات دیروز دوباره در یک ماه” Goodnow گفت. “این یکی دیگر از خیابان ولی خیابان اختصاص داده شده و آن را مستقیم یکی است. ما در حال باز کردن قلب ما در اینجا و گفت: ما اینجا هستیم تا به گوش ما در اینجا به بحث در مورد این, ما می خواهیم به شنیدن آنچه شما برای گفتن و ما آماده هستیم.”

منطقه 6 عضو شورای مایک سیمپسون سوال ویژگی های این کمیته حوزه و نقش و بارها و بارها خواسته Daugs چرا کمیته ای لازم بود. سیمپسون با اشاره به Daugs درگیری با ERACE با این استدلال که این کمیته بود “مکانیزم بودجه” محلی برای گروه های حمایت.

“اگر وجود دارد گروه در جلسه جامعه ما و به ما می گوید چه باید بکنید و ما councilmembers که اعضای این گروه پس چرا ما نیاز به تشکیل کمیته ویژه ای فراهم می کند که هر صدای دیگر به این ؟ ما در حال حاضر صدا در این شورا انجام می دهند که” سیمپسون گفت.

Councilwoman لری گندم به نام نقطه سفارش چند بار در طول سیمپسون نظرات گفته او ساخت التهابی اظهارات شخصی که insinuated Daugs تا به حال یک دستور کار پنهان.

Daugs گفت که سوال در مورد دامنه و اهداف این کمیته خواهد بود کار می کرد هنگامی که اعضای کمیته انتخاب شده بود و قادر به پاسخگویی.

“من می خواهم به عنوان یک councilwoman یک کمیته مشورتی به صحبت ما در مورد نژادی سهام و مسائل مربوط به شهرستان ما است. من تنها یک فرد از رنگ به نمایندگی از بسیاری از مردم از رنگ برمرتون یک جامعه متنوع و ما نیاز به مطمئن شوید که آن صداها شنیده,” Daugs گفت.

“من فیلیپینی و من نه آمریکایی هستم و من نمی اسپانیایی وجود دارد قطعا خیلی بیشتر فرهنگ در جامعه ما است.”

عضو شورای کوین گورمن حمایت از پیشنهاد اما تا به حال چندین سوال در مورد این کمیته مدت محدود و چه معیارهای این کمیته استفاده برای اندازه گیری اثربخشی آن است.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نه تنها باید این گفتگو فقط به یک مکالمه صرف پول مالیات دهندگان و سپس انحلال آن” گورمن گفت. “من می خواهم برای دیدن عمل برخی از مرتب کردن بر اساس و آن را ندارد به جهان در حال تغییر آن نیاز به کمی کوچک مراحل است.”

جوان نیز رای به تصویب کمیته بود اما نگرانی ها در مورد روند استخدام و اشاره کرد که قبلی مشورتی کمیته تا به حال تلاش برای ایجاد علاقه به اندازه کافی برای پر کردن تمام مواضع داوطلب.

“امیدوارم این موضوع به اندازه کافی مورد علاقه ما در حال شنیدن آن از آنها از شهروندان و امیدوارم ما قادر خواهید بود برای پر کردن هفت” جوان گفت:.

جوان پرسید: اگر برمرتون کمیته خواهد اینه که از باین بریدج ایسلند یا سیاتل که نژاد عدالت وظیفه نیروهای گنجانده شده است به عنوان نمونه در این پیشنهاد است. Daugs گفت که برمرتون کمیته می تواند متفاوت باشد.

“ما ممکن است برخی از چیز مشابه, اما من آن را نه به یکسان زیرا هر شهرستان هر حوزه قضایی متفاوت است” Daugs گفت.

در پایان جلسه طول زمانی که اعضای شورا به گزارش خود را به Daugs گفت: این ایده برای یک نژادی سهام کمیته جدید نیست و ذکر شبیه پیشنهادات قبلی از اعضای شورای. او همچنین تاکید کرد که در آن قصد ندارد به صحبت می کنند برای اعضای هر مسابقه.

“از آنجا که من یک فرد از رنگ به هیچ وجه من باید در نظر گرفته شود یک صدا برای هر مسابقه پیدا کنم که توهین آمیز است که یک گروه از مردم که در حال سفید فکر می کنم که من در اینجا به نمایندگی از تمام افراد غیر سفید پوست نژاد است. بحث در مورد چک کردن یک جعبه” Daugs گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net