برمرتون مبتنی بر نیمیتز همچنان غرب قطار با نیروی دریایی

اقیانوس هند — در برمرتون مبتنی بر USS Nimitz و حامل آن اعتصاب گروه ادامه داد: در این ماه عنوان غرب در استقرار قایقرانی به تازگی به اقیانوس هند و شرکت در تمرینات با نیروی دریایی هند.

این هواپیما حامل و آن ناوگان از کشتی ها “انجام پایان تمرینات طراحی شده برای به حداکثر رساندن آموزش و همکاری از جمله دفاع هوایی” با همتایان هندی, نیروی دریایی گفت: در انتشار اخبار.

آن یک داستان متفاوت از نیمیتز را از حمل و نقل در آبهای مورد مناقشه دریای چین جنوبی در اوایل این ماه که در آن عمل با اعتصاب حامل گروهی از یو اس اس رونالد ریگان — در حالی که نیروهای چینی نیز انجام می شود در این نزدیکی هست. تمرینات با نیروی دریایی هند, در مقابل توافق با ایران یک “شهادت به انعطاف پذیری هر دو ما نیروی دریایی گفت:” عقب Adm. جیم کرک فرمانده نیمیتز اعتصاب ،

“این یک امتیاز به کار با نیروی دریایی هند,” Kirk گفت.

بیشتر: Nimitz در دریای: برای کشتی یک جا به داخل و خارج از Puget صدا

این نیمیتز رفتگان برمرتون در مارس و به احتمال زیاد نمی تواند به عقب تا زمانی که برخی از زمان در 2021. حدود 8000 نفر قرنطینه و مورد آزمايش قرار COVID-19 قبل از آنها می تواند کشتی برای سن دیگو. در ماه ژوئن پس از تکمیل برخی از نهایی آموزش کشتی جنگی و نیروی دریایی از جمله کشتی از نیروی دریایی ایستگاه اورت به رهبری, در اقیانوس آرام. پس از آموزش با یو اس اس تئودور روزولت, نیمیتز کشیده به گوام برای یک پورت دیدار 24 ژوئن برای توقف کوتاهی.

جاش Farley یک خبرنگار پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-9227, josh.farley@kitsapsun.com و یا در توییتر @joshfarley.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو