هر کس یک پادکست. حتی سگ خود را به یک پادکست. اما وقتی که می آید به تنوع این جای تعجب نیست که مردم تسلط بر پلت فرم. با توجه به 2018 داده ها از ادیسون تحقیق و 59 درصد از ایالات متحده پادکست شنوندگان سفید—تنها 12 درصد و 11 درصد Latinx. در حالی که پیشنهادهای همچنان به سرعت در حال رشد تنوع و دسترسی به آرامی گرفتن.

مشتاق Latinxجدید, شیکاگو, دو زبانه, پادکست رسمی debuting در مارس 1 (آن معرفی قسمت کاهش یافته و هفته گذشته) با هدف مبارزه با کسانی که به تعداد کم و به محلی Latinx جامعه یک صندلی در پادکست جدول. به معنای “شکستن کلیشه ای داستان” مشتاق Latinx می گوید داستان از روزمره Latinx Chicagoans از دیدگاه های مختلف صنایع و هویت به ساخت جامعه و توانمند سازی یکی از دیگری و با دقت به نمایندگی از جامعه در رسانه ها.

“هدف این است که به یک پلت فرم است که به ارمغان می آورد با هم Latinx جامعه چون من احساس می کنم وجود دارد از جمله قطع ارتباط با Latinx از نظر نسل می گوید:” امیلی سانتوس مؤسسین و cohost از پادکست.

سانتوس می خواهد به مطمئن شوید که پادکست فراگیر برای افرادی که شناسایی به سادگی به عنوان لاتینی, یا, لاتین, هویت که او می گوید گیج کننده است در درون جامعه خود با توجه به عدم درک. “Latinx” دیده می شود بیشتر به عنوان یک چتر اصطلاح است اما همچنین یکی از بحث میان Latinos; نشان می دهد می پردازد این مشکل مکالمه برای آموزش Latinos و غیر لاتینی ها به طور یکسان. او می خواهد به برجسته تنوع قومی و نشان دادن اینکه چگونه زبان نقش مهمی در هویت و یا چگونه آن را نمی کند.

“[در حال Latinx] به این معنا نیست که شما باید مسلط. این به آن معنا نیست که شما نیاز به دنیا آمد در کشور خود را,” او می گوید. “بسیاری از معانی مختلف طول می کشد و به آنچه که لاتین است. و بنابراین تا جایی که ما می خواستم برای رفتن و فقط باید مکالمات واقعی در مورد آنچه در آن واقع است به عنوان یک فرد در این زمان است.”

شش قسمت گزاف گویی بین زبان انگلیسی و اسپانیایی و تعدادی بسته زبان است که راحت ترین برای خود مصاحبه شوندگان و موضوعات. مهمانان مانند جامعه و سیاسی, سازمان, بهداشت, و, هنرمندان, بحث در مورد نژاد و قومیت colorism هویت در محیط کار و اهمیت بودن نقش یک مدل برای نسل جوان.

مشتاق Latinx متولد شد و پس از ناامید کننده کارورزی تجربه که له خلاق انتظارات برای سانتوس و او از مؤسسین و cohost Jocelyn مورنو—یک جایی که آنها تحت درمان قرار گرفتند ضعیف به دلیل قومیت خود را. “ما بیشتر از یک فکر دوم وجود دارد و بیشتر برای دولت و تمیز کردن وظایف در مقابل من بودن رسانه های اجتماعی فرد و Jocelyn به عنوان یک طراح گرافیک می گوید:” سانتوس که در حال حاضر با این نسخهها کار در بازاریابی و رسانه های اجتماعی پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه کلمبیا در سال 2018 است.

مورنو که او نیز فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا در رشته طراحی گرافیک در سال 2018 می گوید: تجربه نا امید کننده بود اما از آن تحت فشار قرار دادند و دو millennials به اشفتگی فکری موقتی راه برای دریافت پروژه های خود را به خارج از زمین را در شرایط خود را. آن را اجازه داده است او را به ادامه طراحی هنگامی که او کار نمی کند و به عنوان یک کارگر بهداشت جامعه در موجرس آمریکای لاتینی en Acción, غیر انتفاعی, خدمت, آمریکای لاتینی.

در اصل یک مجله به نام مشتاق آمریکای لاتینی, Moreno می گوید: این پروژه تبدیل به یک پادکست—با نام تغییر—به دلیل آن به نظر می رسید مانند یک جامع تر و سرگرم کننده و پویا پلت فرم برای شرکت افراد آن و مخاطبان است. محتوای سرمقاله هنوز هم زندگی آنلاین بنیانگذاران گویند که آنها تصاویر را در پست های نقل قول و رونوشت از قسمت های پادکست برای کسانی که نمی توانند صحبت می کنند هر دو زبان است.

“اگر ما به نام چگونه از آن ما خواهد بود با در نظر گرفتن دور است که بخشی از هر فرد به خود بگویید هویت خود و شما می خواهید هرگز به نوار غزه که به دور از هر کسی” مورنو می گوید. “اجازه دهید کسی می گویند که آنها قبل از اینکه شما حتی می گویند آن را برای آنها را به دلیل به عنوان Latinos ما همواره گفته که ما که هستیم.”

سانتوس و مورنو هر دو نسل اول فارغ التحصیلان یک معامله بزرگ برای آنها و خانواده های آنها. اما بدون مشتاق مدل نقش خود را در جامعه هر دو از بنیانگذاران آن می گویند نبود تا کالج است که آنها اعتماد به نفس خود را و احساسات. برای سانتوس است که زمینه الهام بخش برای مشتاق Latinx. “من واقعا معتقدم اگر شما نمی بینم هر که نمایندگی آن را واقعا سخت است برای پیش بینی آنچه که شما می توانید” او می گوید.

بازتاب در yearlong کار سخت بنیانگذاران می گویند که در آن برای مسافت های طولانی. آنها برنامه ریزی برای گسترش پادکست از طریق راههای دیگر و به من اطمینان وجود خواهد داشت یک فصل دو. در حال حاضر آنها خوشحال به شادی کردن در فصل یک و امیدواریم که به تنوع و تغییر به Latinx جامعه با رسیدن افرادی که معمولا ممکن است به گوش دادن به پادکست ها.

“این نمی خوای اتفاق می افتد یک روز به دیگری اما من فکر می کنم فقط در آوردن عنوان بسیاری از مردم که معمولا بخشی از پروژه های شبیه به این را دریافت کنید مردم را به شروع به گوش دادن” مورنو می گوید. “ما می خواهیم برای ایجاد یک پلت فرم که در آن ما باید این ارتباط با مردم و ما با دعوت از مردم برای همیشه با ما در ارتباط باشید. اگر وجود دارد هر چیزی که آنها می خواهند به شنیدن و یا اگر آنها می خواهند ما را به قرار دادن برخی از مردم ما واقعا می خواهید این پروژه را به عنوان نزدیک به خانه به عنوان امکان پذیر است.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو