بیلی Helmkamp شرکت صاحب ویسلر و خواب ایجاد کرد

PHOTO COURTESY BILLY HELMKAMP

  • عکس حسن نیت ارائه میدهد بیلی Helmkamp

بیلی Helmkamp, 43, co-صاحب ویسلر (که او در سال 2008 با راب برنر) و خواب روستا (افتتاح در سال 2018 با برنر و سابق ویسلر متصدی بار اریک هنری). او یک بازیکن بزرگ در لوگان مربع جشنواره هنر برای بسیاری از آن تاریخ و در خدمت در هیئت مدیره از من لوگان مربع غیر انتفاعی است که سازماندهی آن است. (اگر در این تابستان متحرک اتفاق می افتد, آن را به عنوان رویدادهای کوچکتر در مقیاس امن تلقی عمومی-مقامات بهداشتی.) Helmkamp نیز در هیئت مدیره در شیکاگو مستقل برگزاری لیگ (CIVL) تاسیس و در سال 2018 و می پوشد دو کلاه در با نام تجاری جدید ملی مستقل برگزاری انجمن (NIVA): او یکی از دو ایالت ایلینوی حوزه کاپیتان و نشسته در ملی لابی کمیته.


به گفته فیلیپ منترو

ما در زمان کمی خنده دار از یک مسیر با Whistler. من در نیویورک زندگی می از ’97 تا اساسا کریسمس سال 2001 و یکی از اولین و نزدیکترین دوستان در خارج وجود دارد, من در حال حاضر شریک در ویسلر و خواب روستا راب برنر. او بیرون آمد و به شیکاگو چند سال قبل از من. من مشغول به کار در تلویزیون, postproduction; او در عکاسی تجاری. و در کنار ما می خواهم کتاب و تولید کنسرت, ما می خواهم به ساقه موسیقی فیلم, ما می خواهم کنسرت پوستر.

در نهایت او نقل مکان به ساختمان که ویسلر را در. که در سال 2005 حدود سه سال قبل از ویسلر در واقع افتتاح شد. ما تا به حال یک لیست طولانی از چیزهایی که ما می خواستیم به انجام در فضا—هنرمندان استودیو یک استودیو ضبط یک فروشگاه رکورد. همه آنها حول قادر به پرتاب نشان می دهد در شب. واقعا ما فکر آن بود فقط میخوام همه سنین محل برگزاری موسیقی ما قرار داده است با هم یک طرح کسب و کار و به سرعت متوجه ما می شود از کسب و کار قبل از ما تا کنون آغاز شده و اگر ما نمی توانیم به فروش آبجو و یا نوشیدنی است.

هیچ یک از ما تا به حال هر بار تجربه اما تیم و کتی Tuten از مخفیگاه آنها بسیار مفید است. من به آنها بیشتر سوالات خنگ تر از من می توانید به یاد داشته باشید و آنها فقط خوشحال برای پاسخ به آنها را در هر زمان.

شیکاگو مستقل برگزاری لیگ آغاز شده و با یک تماس از کتی: “با سلام شما می توانید آمده توسط مخفیگاه? من باید با شما صحبت کنم در مورد چیزی است.” او پر من در آنچه ما به دنبال این بودیم که با لینکلن متری توسعه و آنچه که ما از شنیدن زنده ملت ایران در آن خواهد بود.

زمانی که روشن شد آنچه که همه ما به دنبال این بودیم که با کروناویروس و موظف خاموش شدن ناگهانی کتی و من صحبت شد به Rev. گوزن از [New York, music-شرکت بازاریابی] غارتگر بود که عنوان مستقل برگزاری هفته. “با سلام ما در حال حاضر این سازمان در شیکاگو است که نشان دهنده یک شماره مستقل سالن. تو این لیست پستی شما رو مهارت های سازمانی—ما واقعا نیاز به شروع به اتصال تمام این سالن.”

در هفته آینده ما آنها را بشنود: “هی ما تشکیل هیئت ملی مستقل برگزاری انجمن. ما پنج کمیته: ما باید حکومت, بودجه, پژوهش, لابی و بازاریابی است. ما باید کمیته سر ما هیئت مدیره. ما می رویم به شروع به گرفتن سالن به ثبت نام برای این, و ما واقعا نیاز به رفتن به سی برای کمک به.”

به خاطر این است که تو را نابود صنعت ما. ما برای اولین بار به ما میخوایم آخرین به بازگشایی شده است. و هنگامی که ما مجاز به بازگشایی ما میخوایم انجام این کار در کاهش ظرفیت. نوشتن بر روی دیوار—بسیاری از مکانهای نمی خواهی آن را از طریق این.

زمانی که CIVL اعضای آمد در هیئت مدیره وجود دارد 30-چیزی سالن در NIVA. و در این نقطه ما به دنبال در بیش از 1200 سالن. من در لابی کمیته است که توسط رهبری Dayna فرانک, مدیر عامل خیابان اول در مینیاپولیس. و او فقط یک نیروگاه. من در هیئت مدیره برای CIVL; برای NIVA دیگری پسر به نام کریس Bauman و من در حال همکاری حوزه کاپیتان برای ایلینوی و نظارت بر میانه تلاش های لابی گری.

فرد به طور متوسط فکر می کند سالن در حال ساخت پول دست مشت اما ما حاشیه سود بسیار تیغ نازک است. بنابراین ما در حال صحبت کردن به صاحبخانه ما در مورد توقف اجاره. ما باید هزینه های ماهانه با ما POS ارائه دهنده سیستم های ما یخ-شرکت ماشین ما شیشه ای-واشر اجاره شرکت—این همه مردم ما در حال رسیدن به و گرفتن خدمات ما یا متوقف شده و یا کاهش می یابد.

در حال حاضر NIVA یک تمرکز بسیار باریک. ما واقعا در تلاش برای رسیدن به چهار بزرگ در کنگره—پلوسی مک کانل کارتی و شومر—و همه ما بدیهی است که رسیدن به دیگر مقامات منتخب که نماینده ما. اما ما نیاز به تجدید نظر به PPP برنامه وام. ما به دنبال افزایش وام درپوش به مدت حداقل هشت بار ماهانه به طور متوسط هزینه از همه واجد شرایط استفاده از وام. در حال حاضر آن را تنها در 2.5 ماه. ما به دنبال یک کمی انعطاف پذیری بیشتر برای بخشش وام—PPP بودجه نیست میخوام انجام هر گونه خوب برای پوشش اجاره دلیل آن را باید 75 درصد نسبت به حقوق و دستمزد حداقل برای هر نوع بخشایش بخش است. و ما می خواهم که قادر به گسترش این برنامه تا زمانی که ما می توانیم از سرگیری عملیات عادی. بسیاری از سالن های فقط با توجه به ماهیت چگونه رزرو آثار و تور مسیریابی و ارتقاء آثار آنها در حال رفتن به رفتن دوباره برای یکی دیگر از شش تا نه ماه پس از دریافت آنها خوب است. 1000-درپوش اتاق نمی تواند کتاب نشان می دهد برای فردا.

ما در حال درخواست از دولت—شما نیاز به قرار دادن پول بیشتر به سمت افزایش تست و تماس با ردیابی و درمان و واکسن. زیرا هیچ یک از ما فکر می کنم ما میخوایم به کسب و کار به طور معمول تا یک واکسن هست.

ما نیاز به ایجاد سر و صدا تر. ما مهم فرهنگی و اقتصادی, و ما نیاز به یادآوری نمایندگان ما در مورد آن دو واقعیت. NIVA یک بخش در وب سایت خود را که در آن ما به طرح آنچه می توانید انجام دهید برای کمک به افزایش آگاهی. اگر مردم به nivassoc.org وجود دارد یک “اقدام” بخش. فراتر از آن خرید گروه های مورد علاقه خود را ضبط. خرید خود را merch, دریافت پیراهن یک hoodie. نوازندگان در حال ساخت و زندگی خود را در حال حاضر.

کتی با اشاره به این که ما در حفظ و گفت: “ما رو دست ما تا به الان نه دست ما خارج است.” اگر شما می خواهید نگاه کنید که چگونه مهم مکانهای نگاه ما GoFundMe مبارزات. او گفت که فقط بین شیکاگو سالن های گذشته او بررسی آنها می خواهم مطرح شده بیش از 300 ، 000 $برای کارکنان.

ما دیده ایم برخی از مشتریان از افرادی که شیکاگو تاب آوری وجوه و PPP بودجه بودند که مانند “اوه خدا را شکر من این—درآمد من را 20 درصد به دلیل این بحران!” و ما همه اینجا نشسته مانند “بیست درصد است که فقط یک ماه بد! از دست دادن 100 درصد است.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>